Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Status
1 Piast Gliwice 1 MICHALAK Damian; NYCZ Mateusz; STASZULONEK Aleksander; STASZULONEK Bartosz  PIAST GLIWICE 
2 KS AZS AWF Katowice ANTKIEWICZ Mateusz; CHYREK Kasper; KAŁUZIŃSKI Tomasz; WENGLARCZYK Jan  AZS AWF KATOWICE 
3 KS Szpada Łódź GASCON Wiliam; KORONA-TRZEBSKI Przemysław; LIMARDO Jesus; LUGO Gabriel  KS SZPADA ŁÓDŹ 
4 RMKS Rybnik KAŁUZIŃSKI Ryszard; SOJKA Dominik; WAŁACH Wiktor; WĄSIEWICZ Tomasz  RMKS RYBNIK 
5 Piast Gliwice 2 BAŚ Marcel; KARDASZEWICZ Jan; MAJGIER Sebastian; NIESTRÓJ Daniel  PIAST GLIWICE 
6 KSz Warszawianka KOWALCZE Jakub; MARCZAK Wojciech; ROGUSKI Tomasz; STOCKI Piotr  KSZ WARSZAWIANKA 
7 UKS Start Opole GRABOWSKI Alan; KONIECZNY Arkadiusz; RACHWALIK Michał  UKS START OP. 
8 WETERANI GLIWICE MANDRELA Jarosław; RUDZIŃSKI Wojciech; TRZENSIOK Bernard  PIAST GLIWICE 
9 Dinozaury Gliwice DROBCZYK Paweł; FORAJTER Roman; KRAWCZYK Paweł  PIAST GLIWICE 
Wyniki po grupach
Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
         
(1) Piast Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
  (1) Piast Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
(16) -BYE-   
    (1) Piast Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
(9) Dinozaury Gliwice
PIAST GLIWICE
 
  45 - 26
[Szczegóły meczu] 
  (8) Dinozaury Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(8) WETERANI GLIWICE
PIAST GLIWICE
 
45 - 27
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) Piast Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
(5) Piast Gliwice 2
PIAST GLIWICE
 
  45 - 34
[Szczegóły meczu] 
  (5) Piast Gliwice 2
PIAST GLIWICE
 
   
(12) -BYE-       
    (4) Piast Gliwice 2
PIAST GLIWICE
 
 
(13) -BYE-    45 - 23
[Szczegóły meczu] 
 
  (4) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
 
(4) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
   
    (1) Piast Gliwice 1
PIAST GLIWICE
 
(3) KS Szpada Łódź
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
  43 - 35
[Szczegóły meczu] 
  (3) KS Szpada Łódź
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
   
(14) -BYE-       
    (3) KS Szpada Łódź
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
   
(11) -BYE-    45 - 32
[Szczegóły meczu] 
   
  (6) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(6) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (2) KS AZS AWF Katowice
AZS AWF KATOWICE
 
 
(7) UKS Start Opole
UKS START OP.
 
  45 - 33
[Szczegóły meczu] 
 
  (7) UKS Start Opole
UKS START OP.
 
   
(10) -BYE-       
    (2) KS AZS AWF Katowice
AZS AWF KATOWICE
 
 
(15) -BYE-    45 - 16
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) KS AZS AWF Katowice
AZS AWF KATOWICE
 
 
(2) KS AZS AWF Katowice
AZS AWF KATOWICE
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) Piast Gliwice 2
PIAST GLIWICE
 
  (3) KS Szpada Łódź
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
(3) KS Szpada Łódź
KS SZPADA ŁÓDŹ
 
45 - 38
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) Dinozaury Gliwice
PIAST GLIWICE
 
  (5) Dinozaury Gliwice
PIAST GLIWICE
 
(5) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
44 - 42
[Szczegóły meczu] 
    (5) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
(6) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
  45 - 31
[Szczegóły meczu] 
  (6) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
 
(7) UKS Start Opole
UKS START OP.
 
45 - 29
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
  (7) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(7) UKS Start Opole
UKS START OP.
 
45 - 35
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) -BYE- 
  (9) WETERANI GLIWICE
PIAST GLIWICE
 
(9) WETERANI GLIWICE
PIAST GLIWICE
 
 
    (9) WETERANI GLIWICE
PIAST GLIWICE
 
(12) -BYE-     
  (12) -BYE-   
(13) -BYE-     
    (9) WETERANI GLIWICE
PIAST GLIWICE
 
(14) -BYE-     
  (11) -BYE-     
(11) -BYE-       
    (10) -BYE-   
(10) -BYE-       
  (10) -BYE-   
(15) -BYE-     
   

Tabela T16, walka nr 2 z 8
# WETERANI GLIWICE TZ Wynik Wynik TZ Dinozaury Gliwice #
6 MANDRELA Jarosław 1 1 5 5 KRAWCZYK Paweł 3
5 RUDZIŃSKI Wojciech 3 4 10 5 FORAJTER Roman 1
4 TRZENSIOK Bernard 2 6 15 5 DROBCZYK Paweł 2
6 MANDRELA Jarosław 1 7 20 5 FORAJTER Roman 1
4 TRZENSIOK Bernard 4 11 25 5 KRAWCZYK Paweł 3
5 RUDZIŃSKI Wojciech 3 14 30 5 DROBCZYK Paweł 2
4 TRZENSIOK Bernard 5 19 35 5 FORAJTER Roman 1
6 MANDRELA Jarosław 7 26 40 5 DROBCZYK Paweł 2
5 RUDZIŃSKI Wojciech 1 27 45 5 KRAWCZYK Paweł 3
      D27 V45      
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# Dinozaury Gliwice TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice 1 #
3 KRAWCZYK Paweł 3 3 5 5 STASZULONEK Aleksander 6
1 FORAJTER Roman 2 5 10 5 MICHALAK Damian 5
2 DROBCZYK Paweł 2 7 15 5 STASZULONEK Bartosz 4
1 FORAJTER Roman 0 7 20 5 STASZULONEK Aleksander 6
3 KRAWCZYK Paweł 7 14 25 5 STASZULONEK Bartosz 4
2 DROBCZYK Paweł 0 14 30 5 MICHALAK Damian 5
1 FORAJTER Roman 3 17 35 5 STASZULONEK Bartosz 4
2 DROBCZYK Paweł 2 19 40 5 STASZULONEK Aleksander 6
3 KRAWCZYK Paweł 7 26 45 5 MICHALAK Damian 5
      D26 V45      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Asyst.:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice 2 #
6 KAŁUZIŃSKI Ryszard 3 3 5 5 BAŚ Marcel 3
5 WAŁACH Wiktor 4 7 10 5 NIESTRÓJ Daniel 1
4 WĄSIEWICZ Tomasz 1 8 15 5 MAJGIER Sebastian 2
6 KAŁUZIŃSKI Ryszard 5 13 20 5 NIESTRÓJ Daniel 1
R SOJKA Dominik 1 14 25 5 BAŚ Marcel 3
5 WAŁACH Wiktor 0 14 30 5 MAJGIER Sebastian 2
4 WĄSIEWICZ Tomasz 1 15 35 5 KARDASZEWICZ Jan R
6 KAŁUZIŃSKI Ryszard 4 19 40 5 MAJGIER Sebastian 2
5 WAŁACH Wiktor 4 23 45 5 BAŚ Marcel 3
      D23 V45      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
Asyst.:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# KSz Warszawianka TZ Wynik Wynik TZ KS Szpada Łódź #
3 KOWALCZE Jakub 2 2 5 5 LIMARDO Jesus 6
1 ROGUSKI Tomasz 1 3 10 5 LUGO Gabriel 5
2 STOCKI Piotr 2 5 15 5 KORONA-TRZEBSKI Przemysław 4
1 ROGUSKI Tomasz 3 8 19 4 LIMARDO Jesus 6
3 KOWALCZE Jakub 1 9 25 6 GASCON Wiliam R
2 STOCKI Piotr 4 13 30 5 LUGO Gabriel 5
1 ROGUSKI Tomasz 8 21 33 3 GASCON Wiliam R
R MARCZAK Wojciech 4 25 39 6 LIMARDO Jesus 6
3 KOWALCZE Jakub 7 32 45 6 LUGO Gabriel 5
      D32 V45      
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL.
Asyst.:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# KS AZS AWF Katowice TZ Wynik Wynik TZ UKS Start Opole #
3 ANTKIEWICZ Mateusz 5 5 1 1 KONIECZNY Arkadiusz 6
1 WENGLARCZYK Jan 5 10 2 1 RACHWALIK Michał 5
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz 5 15 2 0 GRABOWSKI Alan 4
R CHYREK Kasper 5 20 4 2 KONIECZNY Arkadiusz 6
3 ANTKIEWICZ Mateusz 5 25 5 1 GRABOWSKI Alan 4
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz 5 30 10 5 RACHWALIK Michał 5
R CHYREK Kasper 5 35 11 1 GRABOWSKI Alan 4
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz 5 40 14 3 KONIECZNY Arkadiusz 6
3 ANTKIEWICZ Mateusz 5 45 16 2 RACHWALIK Michał 5
      V45 D16      
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Asyst.:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Półfinały, walka nr 1 z 2
# Piast Gliwice 2 TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice 1 #
3 BAŚ Marcel 4 4 5 5 STASZULONEK Aleksander 6
1 KARDASZEWICZ Jan 1 5 10 5 MICHALAK Damian 5
2 MAJGIER Sebastian 3 8 15 5 STASZULONEK Bartosz 4
1 KARDASZEWICZ Jan 2 10 20 5 STASZULONEK Aleksander 6
3 BAŚ Marcel 4 14 23 3 STASZULONEK Bartosz 4
2 MAJGIER Sebastian 6 20 28 5 MICHALAK Damian 5
R NIESTRÓJ Daniel 5 25 35 7 STASZULONEK Bartosz 4
2 MAJGIER Sebastian 5 30 40 5 STASZULONEK Aleksander 6
3 BAŚ Marcel 4 34 45 5 MICHALAK Damian 5
      D34 V45      
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Asyst.:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Półfinały, walka nr 2 z 2
# KS AZS AWF Katowice TZ Wynik Wynik TZ KS Szpada Łódź #
3 ANTKIEWICZ Mateusz 3 3 3 3 LIMARDO Jesus 6
1 WENGLARCZYK Jan 3 6 6 3 LUGO Gabriel 5
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz 9 15 11 5 KORONA-TRZEBSKI Przemysław 4
1 WENGLARCZYK Jan 5 20 18 7 LIMARDO Jesus 6
3 ANTKIEWICZ Mateusz 5 25 20 2 GASCON Wiliam R
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz 4 29 30 10 LUGO Gabriel 5
1 WENGLARCZYK Jan 6 35 32 2 KORONA-TRZEBSKI Przemysław 4
2 KAŁUZIŃSKI Tomasz 5 40 33 1 LIMARDO Jesus 6
3 ANTKIEWICZ Mateusz 5 45 33 0 LUGO Gabriel 5
      V45 D33      
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Asyst.:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL.
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# KS AZS AWF Katowice TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice 1 #
3 ANTKIEWICZ Mateusz 2 2 5 5 STASZULONEK Aleksander 6
1 KAŁUZIŃSKI Tomasz 3 5 10 5 MICHALAK Damian 5
2 WENGLARCZYK Jan 7 12 11 1 STASZULONEK Bartosz 4
1 KAŁUZIŃSKI Tomasz 4 16 18 7 STASZULONEK Aleksander 6
3 ANTKIEWICZ Mateusz 4 20 21 3 NYCZ Mateusz R
2 WENGLARCZYK Jan 4 24 28 7 MICHALAK Damian 5
1 KAŁUZIŃSKI Tomasz 0 24 35 7 NYCZ Mateusz R
2 WENGLARCZYK Jan 3 27 40 5 STASZULONEK Aleksander 6
3 ANTKIEWICZ Mateusz 8 35 43 3 MICHALAK Damian 5
      D35 V43      
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
Asyst.:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# KS Szpada Łódź TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice 2 #
6 LIMARDO Jesus 4 4 2 2 BAŚ Marcel 3
5 LUGO Gabriel 6 10 9 7 KARDASZEWICZ Jan 1
4 GASCON Wiliam 5 15 15 6 MAJGIER Sebastian 2
6 LIMARDO Jesus 5 20 20 5 KARDASZEWICZ Jan 1
R KORONA-TRZEBSKI Przemysław 4 24 25 5 BAŚ Marcel 3
5 LUGO Gabriel 4 28 30 5 MAJGIER Sebastian 2
4 GASCON Wiliam 7 35 34 4 KARDASZEWICZ Jan 1
6 LIMARDO Jesus 3 38 37 3 MAJGIER Sebastian 2
5 LUGO Gabriel 7 45 38 1 BAŚ Marcel 3
      V45 D38      
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Asyst.:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ Dinozaury Gliwice #
6 KAŁUZIŃSKI Ryszard 3 3 5 5 KRAWCZYK Paweł 3
5 WAŁACH Wiktor 6 9 10 5 FORAJTER Roman 1
4 WĄSIEWICZ Tomasz 4 13 15 5 DROBCZYK Paweł 2
6 KAŁUZIŃSKI Ryszard 7 20 18 3 FORAJTER Roman 1
R SOJKA Dominik 2 22 25 7 KRAWCZYK Paweł 3
5 WAŁACH Wiktor 6 28 27 2 DROBCZYK Paweł 2
4 WĄSIEWICZ Tomasz 1 29 32 5 FORAJTER Roman 1
6 KAŁUZIŃSKI Ryszard 6 35 38 6 DROBCZYK Paweł 2
5 WAŁACH Wiktor 7 42 44 6 KRAWCZYK Paweł 3
      D42 V44      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Sędzia:  NOWAK Michał  AZS AWF KRAKÓW
Asyst.:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# UKS Start Opole TZ Wynik Wynik TZ KSz Warszawianka #
3 RACHWALIK Michał 0 0 5 5 ROGUSKI Tomasz 6
1 GRABOWSKI Alan 3 3 10 5 KOWALCZE Jakub 5
2 KONIECZNY Arkadiusz 2 5 15 5 STOCKI Piotr 4
1 GRABOWSKI Alan 2 7 20 5 ROGUSKI Tomasz 6
3 RACHWALIK Michał 6 13 25 5 STOCKI Piotr 4
2 KONIECZNY Arkadiusz 7 20 30 5 KOWALCZE Jakub 5
1 GRABOWSKI Alan 2 22 35 5 MARCZAK Wojciech R
2 KONIECZNY Arkadiusz 2 24 40 5 ROGUSKI Tomasz 6
3 RACHWALIK Michał 5 29 45 5 KOWALCZE Jakub 5
      D29 V45      
Sędzia:  MOSLER-PLURA Dominika  T.S. GÓRNIK RADLIN
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Asyst.:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# KSz Warszawianka TZ Wynik Wynik TZ Dinozaury Gliwice #
3 KOWALCZE Jakub 5 5 1 1 DROBCZYK Paweł 6
1 STOCKI Piotr 5 10 4 3 KRAWCZYK Paweł 5
2 ROGUSKI Tomasz 5 15 5 1 FORAJTER Roman 4
1 STOCKI Piotr 5 20 8 3 DROBCZYK Paweł 6
3 KOWALCZE Jakub 5 25 8 0 FORAJTER Roman 4
2 ROGUSKI Tomasz 5 30 22 14 KRAWCZYK Paweł 5
R MARCZAK Wojciech 5 35 25 3 FORAJTER Roman 4
2 ROGUSKI Tomasz 5 40 28 3 DROBCZYK Paweł 6
3 KOWALCZE Jakub 5 45 31 3 KRAWCZYK Paweł 5
      V45 D31      
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Sędzia:  MARKOWICZ Piotr  MUSZKIETER GL.
Asyst.:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Tabela T2 (Pl. 7-8), walka nr 1 z 1
# UKS Start Opole TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
3 RACHWALIK Michał 5 5 0 0 KAŁUZIŃSKI Ryszard 6
1 GRABOWSKI Alan 5 10 5 5 WAŁACH Wiktor 5
2 KONIECZNY Arkadiusz 3 13 10 5 SOJKA Dominik 4
1 GRABOWSKI Alan 2 15 17 7 KAŁUZIŃSKI Ryszard 6
3 RACHWALIK Michał 8 23 25 8 SOJKA Dominik 4
2 KONIECZNY Arkadiusz 3 26 30 5 WAŁACH Wiktor 5
1 GRABOWSKI Alan 3 29 35 5 SOJKA Dominik 4
2 KONIECZNY Arkadiusz 2 31 40 5 KAŁUZIŃSKI Ryszard 6
3 RACHWALIK Michał 4 35 45 5 WAŁACH Wiktor 5
      D35 V45      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Asyst.:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:03
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Członkowie
1 Piast Gliwice 1 PIAST GLIWICE  Michalak, Nycz, Staszulonek, Staszulonek 
2 KS AZS AWF Katowice AZS AWF KATOWICE  Antkiewicz, Chyrek, Kałuziński, Wenglarczyk 
3 KS Szpada Łódź KS SZPADA ŁÓDŹ  Gascon, Korona-Trzebski, Limardo, Lugo 
4 Piast Gliwice 2 PIAST GLIWICE  Baś, Kardaszewicz, Majgier, Niestrój 
5 KSz Warszawianka KSZ WARSZAWIANKA  Kowalcze, Marczak, Roguski, Stocki 
6 Dinozaury Gliwice PIAST GLIWICE  Drobczyk, Forajter, Krawczyk 
7 RMKS Rybnik RMKS RYBNIK  Kałuziński, Sojka, Wałach, Wąsiewicz 
8 UKS Start Opole UKS START OP.  Grabowski, Konieczny, Rachwalik 
9 WETERANI GLIWICE PIAST GLIWICE  Mandrela, Rudziński, Trzensiok