Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 CISZCZOŃ Maria KSZ WARSZAWIANKA  POL 
2 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GL.  POL 
3 TERCJAK Jagoda KS SZPADA WR.  POL 
4 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WR.  POL 
5 MARCINKIEWICZ Daria PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
6 KONARSKA Lena KS SZPADA WR.  POL 
7 SZCZUROWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
8 SZCZYGIEŁ Emilia 10  KS OLIMP LUBIN  POL 
9 SZALIŃSKA Wiktoria 12  KS SZPADA WR.  POL 
10 WILKOSZ Wiktoria 13  KS OLIMP LUBIN  POL 
11 GRAMCOW Zofia 14  RMKS RYBNIK  POL 
12 SOŁTYK Zuzanna 16  PKSZERM WARSZAWA  POL 
13 NIEBRZYDOWSKA Dorota 17  KS OLIMP LUBIN  POL 
14 DZIĘCIOŁOWSKA Zofia 18  UKS ZAWISZA KAT.  POL 
15 HEBDOWSKA Agata 20  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
16 NIKODEM Martyna 23  MUSZKIETER GL.  POL 
17 BUDNIK Magdalena 27  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
18 KULSKA Lena 32  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
19 KOWALIK Amelia 33  PIAST GLIWICE  POL 
20 ROSTKOWSKA Nadia 34  UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
21 SZCZEPANIK Julia 35  TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
22 KOSZYKOWSKA Alicja 36  MUSZKIETER GL.  POL 
23 STAWARZ Aleksandra 40  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
24 PIETRAS Zofia 42  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
25 PĘCIKIEWICZ Kinga 43  MUSZKIETER GL.  POL 
26 LEGIERSKA Wiktoria 43  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
27 STASZULONEK Emilia 45  PIAST GLIWICE  POL 
28 DUDEK Judyta 45  MUSZKIETER GL.  POL 
29 MOŃKO Wiktoria 54  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
30 KRZYŻEK Hanna 59  MUSZKIETER GL.  POL 
31 BIAŁECKA Zofia 60  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
32 KAŹMIERCZAK Lena 61  MUSZKIETER GL.  POL 
33 SPITTAL Amelia 63  MUSZKIETER GL.  POL 
34 DROBCZYK Martyna 64  PIAST GLIWICE  POL 
35 OCHMAN Hanna 64  MUSZKIETER GL.  POL 
36 SZYMICZEK Martyna   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
37 WĘGRZYK Antonina   UKS RAPIER RYBNIK  POL 
38 WITTENBECK Wiktoria   WKS KOLEJARZ WR.  POL 
39 BANASIAK Nina   KS SZPADA WADOW.  POL 
40 SKALNY Alicja   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
41 DZWONEK Helena   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
42 DE VREESE Eryka   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
43 ŁADOŚ Natalia   KS SZPADA WR.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 3,4  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
MOŃKO Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D0 D3 V4 V4 V4 V4 4 0,67 19 15 +4
CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
2 V4 V4 V4 V4 D3 D2 4 0,67 21 11 +10
DUDEK Judyta
MUSZKIETER GL. / POL
3 V4 D2 V4 V4 V4 D1 4 0,67 19 16 +3
DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
4 D2 D0 D2 D0 V4 D1 1 0,17 9 23 -14
DZIĘCIOŁOWSKA Zofia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
5 D2 D1 D1 V4 V4 D1 2 0,33 13 19 -6
ŁADOŚ Natalia
KS SZPADA WR. / POL
6 D3 V4 D2 D3 D3 V4 2 0,33 19 21 -2
HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
7 D0 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,67 18 13 +5
Sędzia:
BARTOLEWSKI Wacław
PIAST GLIWICE / POL
STASZULONEK Aleksander
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr2
Na planszy 5  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
BIAŁECKA Zofia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
1 D2 V4 D1 D3 V3 2 0,40 13 14 -1
SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
2 V4 V4 D3 V4 D3 3 0,60 18 15 +3
DZWONEK Helena
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
3 D1 D2 D3 V4 D1 1 0,20 11 17 -6
NIEBRZYDOWSKA Dorota
KS OLIMP LUBIN / POL
4 V4 V4 V4 D2 D3 3 0,60 17 15 +2
STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
5 V4 D3 D2 V4 D2 2 0,40 15 17 -2
NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL. / POL
6 D1 V4 V3 V4 V4 4 0,80 16 12 +4
Sędzia:
MALCZOK Karolina
UKS TRÓJKA RADLIN / POL

Grupa nr3
Na planszy 6  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
LEGIERSKA Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D1 D0 V4 D2 D3 1 0,20 10 19 -9
BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
2 V4 D1 V4 V4 D1 3 0,60 14 11 +3
TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR. / POL
3 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
KRZYŻEK Hanna
MUSZKIETER GL. / POL
4 D3 D1 D2 D0 D2 0 0,00 8 20 -12
SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA / POL
5 V4 D2 D2 V4 V4 3 0,60 16 12 +4
SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
6 V4 V3 D2 V4 D2 3 0,60 15 14 +1
Sędzia:
WESOŁOWSKI Michał
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr4
Na planszy 7  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
KAŹMIERCZAK Lena
MUSZKIETER GL. / POL
1 V4 D2 V4 V4 D1 3 0,60 15 13 +2
PĘCIKIEWICZ Kinga
MUSZKIETER GL. / POL
2 D1 D0 V4 V3 D0 2 0,40 8 15 -7
GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
3 V4 V4 V4 V4 D2 4 0,80 18 6 +12
BANASIAK Nina
KS SZPADA WADOW. / POL
4 D3 D1 D0 D1 D0 0 0,00 5 18 -13
KULSKA Lena
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
5 D1 D2 D0 V2 D0 1 0,20 5 16 -11
DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR. / POL
6 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 3 +17
Sędzia:
KARDASZEWICZ Jan
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr5
Na planszy 8  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
MARCINKIEWICZ Daria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
1 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 9 +10
PIETRAS Zofia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
2 D1 V4 D3 D2 V4 2 0,40 14 15 -1
WITTENBECK Wiktoria
WKS KOLEJARZ WR. / POL
3 D0 D2 D1 D0 V4 1 0,20 7 19 -12
SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR. / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 10 +10
KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
5 D2 V3 V4 D3 V4 3 0,60 16 10 +6
SPITTAL Amelia
MUSZKIETER GL. / POL
6 D2 D2 D3 D0 D0 0 0,00 7 20 -13
Sędzia:
HUWER Kamil
AZS AWF KATOWICE / POL

Grupa nr6
Na planszy 9  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
OCHMAN Hanna
MUSZKIETER GL. / POL
1 D2 V2 D0 D1 D0 1 0,20 5 17 -12
ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
2 V4 D0 D0 V3 V4 3 0,60 11 11 0
KONARSKA Lena
KS SZPADA WR. / POL
3 D1 V2 D1 D2 V4 2 0,40 10 7 +3
WILKOSZ Wiktoria
KS OLIMP LUBIN / POL
4 V4 V4 V2 V4 V4 5 1,00 18 4 +14
STAWARZ Aleksandra
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
5 V4 D2 V3 D3 V4 3 0,60 16 11 +5
DROBCZYK Martyna
PIAST GLIWICE / POL
6 V4 D1 D0 D0 D1 1 0,20 6 16 -10
Sędzia:
NYCZ Aleksandra
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr7
Na planszy 10  o godz. 12:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SZYMICZEK Martyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
1 D0 D3 D0 D3 D1 0 0,00 7 20 -13
SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN / POL
2 V4 V4 D3 V4 V4 4 0,80 19 7 +12
WĘGRZYK Antonina
UKS RAPIER RYBNIK / POL
3 V4 D1 D2 D3 V4 2 0,40 14 16 -2
SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
SZCZEPANIK Julia
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
5 V4 D2 V4 D2 V4 3 0,60 16 16 0
KOSZYKOWSKA Alicja
MUSZKIETER GL. / POL
6 V4 D0 D1 D0 D2 1 0,20 7 17 -10
Sędzia:
MIGAS Piotr
PIAST GLIWICE / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WR.  POL  1,00  20  +17  Zakwalifikowany (a)
2 WILKOSZ Wiktoria 13  KS OLIMP LUBIN  POL  1,00  18  +14  Zakwalifikowany (a)
3T TERCJAK Jagoda KS SZPADA WR.  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
3T SZCZUROWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
5 SZALIŃSKA Wiktoria 12  KS SZPADA WR.  POL  1,00  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
6 SZCZYGIEŁ Emilia 10  KS OLIMP LUBIN  POL  0,80  19  +12  Zakwalifikowany (a)
7 GRAMCOW Zofia 14  RMKS RYBNIK  POL  0,80  18  +12  Zakwalifikowany (a)
8 MARCINKIEWICZ Daria PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL  0,80  19  +10  Zakwalifikowany (a)
9 NIKODEM Martyna 23  MUSZKIETER GL.  POL  0,80  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
10 CISZCZOŃ Maria KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,67  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
11 HEBDOWSKA Agata 20  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,67  18  13  +5  Zakwalifikowany (a)
12 MOŃKO Wiktoria 54  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,67  19  15  +4  Zakwalifikowany (a)
13 DUDEK Judyta 45  MUSZKIETER GL.  POL  0,67  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
14 KOWALIK Amelia 33  PIAST GLIWICE  POL  0,60  16  10  +6  Zakwalifikowany (a)
15 STAWARZ Aleksandra 40  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,60  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
16 SOŁTYK Zuzanna 16  PKSZERM WARSZAWA  POL  0,60  16  12  +4  Zakwalifikowany (a)
17 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GL.  POL  0,60  18  15  +3  Zakwalifikowany (a)
18 BUDNIK Magdalena 27  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL  0,60  14  11  +3  Zakwalifikowany (a)
19 NIEBRZYDOWSKA Dorota 17  KS OLIMP LUBIN  POL  0,60  17  15  +2  Zakwalifikowany (a)
20 KAŹMIERCZAK Lena 61  MUSZKIETER GL.  POL  0,60  15  13  +2  Zakwalifikowany (a)
21 SKALNY Alicja   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,60  15  14  +1  Zakwalifikowany (a)
22 SZCZEPANIK Julia 35  TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL  0,60  16  16  Zakwalifikowany (a)
23 ROSTKOWSKA Nadia 34  UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,60  11  11  Zakwalifikowany (a)
24 KONARSKA Lena KS SZPADA WR.  POL  0,40  10  +3  Zakwalifikowany (a)
25 PIETRAS Zofia 42  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL  0,40  14  15  -1  Zakwalifikowany (a)
26 BIAŁECKA Zofia 60  PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL  0,40  13  14  -1  Zakwalifikowany (a)
27 STASZULONEK Emilia 45  PIAST GLIWICE  POL  0,40  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
28 WĘGRZYK Antonina   UKS RAPIER RYBNIK  POL  0,40  14  16  -2  Zakwalifikowany (a)
29 PĘCIKIEWICZ Kinga 43  MUSZKIETER GL.  POL  0,40  15  -7  Zakwalifikowany (a)
30 ŁADOŚ Natalia   KS SZPADA WR.  POL  0,33  19  21  -2  Zakwalifikowany (a)
31 DZIĘCIOŁOWSKA Zofia 18  UKS ZAWISZA KAT.  POL  0,33  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
32 DZWONEK Helena   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  11  17  -6  Zakwalifikowany (a)
33 LEGIERSKA Wiktoria 43  T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,20  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
34 KOSZYKOWSKA Alicja 36  MUSZKIETER GL.  POL  0,20  17  -10  Zakwalifikowany (a)
35 DROBCZYK Martyna 64  PIAST GLIWICE  POL  0,20  16  -10  Zakwalifikowany (a)
36 KULSKA Lena 32  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,20  16  -11  Zakwalifikowany (a)
37 WITTENBECK Wiktoria   WKS KOLEJARZ WR.  POL  0,20  19  -12  Zakwalifikowany (a)
38 OCHMAN Hanna 64  MUSZKIETER GL.  POL  0,20  17  -12  Zakwalifikowany (a)
39 DE VREESE Eryka   UKS TOPÓR KRZESZ.  POL  0,17  23  -14  Zakwalifikowany (a)
40 KRZYŻEK Hanna 59  MUSZKIETER GL.  POL  0,00  20  -12  Zakwalifikowany (a)
41T SZYMICZEK Martyna   T.S. GÓRNIK RADLIN  POL  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
41T SPITTAL Amelia 63  MUSZKIETER GL.  POL  0,00  20  -13  Zakwalifikowany (a)
43 BANASIAK Nina   KS SZPADA WADOW.  POL  0,00  18  -13  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
             
(1) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR. / POL
 
  (1) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR. / POL
 
(64) -BYE-   
    (1) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR. / POL
 
(33) LEGIERSKA Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  10 - 4
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
  (32) DZWONEK Helena
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
 
(32) DZWONEK Helena
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
10 - 7
Sędzia:  NYCZ Aleksandra  PIAST GLIWICE / POL 
 
    (1) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR. / POL
 
(17) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  10 - 9
Sędzia:  WIECZOREK Anna  PIAST GLIWICE / POL 
  (17) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
   
(48) -BYE-       
    (16) SMOLARCZYK Kinga
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(49) -BYE-    10 - 5
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (16) SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
 
(16) SOŁTYK Zuzanna
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
   
    (1) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR. / POL
 
(9) NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL. / POL
 
  10 - 2
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL 
  (9) NIKODEM Martyna
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(56) -BYE-       
    (9) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR. / POL
 
   
(41) SZYMICZEK Martyna
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
  7 - 5
Sędzia:  KARDASZEWICZ Jan  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (24) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR. / POL
 
     
(24) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR. / POL
 
10 - 5
Sędzia:  WIECZOREK Anna  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (8) KONARSKA Lena
KS SZPADA WR. / POL
 
 
(25) PIETRAS Zofia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  10 - 8
Sędzia:  KARDASZEWICZ Jan  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (25) PIETRAS Zofia
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(40) KRZYŻEK Hanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
10 - 5
Sędzia:  MALCZOK Karolina  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
   
    (8) MARCINKIEWICZ Daria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
 
(57) -BYE-    10 - 4
Sędzia:  NYCZ Aleksandra  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (8) MARCINKIEWICZ Daria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
 
(8) MARCINKIEWICZ Daria
PAŁAC MŁODZ. TARN. / POL
 
   
    (1) DROŻDŻ Łucja
KS SZPADA WR. / POL
 
(5) SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR. / POL
 
  10 - 9
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL 
  (5) SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR. / POL
 
   
(60) -BYE-       
    (5) SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR. / POL
 
   
(37) WITTENBECK Wiktoria
WKS KOLEJARZ WR. / POL
 
  10 - 4
Sędzia:  STASZULONEK Aleksander  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (28) WĘGRZYK Antonina
UKS RAPIER RYBNIK / POL
 
     
(28) WĘGRZYK Antonina
UKS RAPIER RYBNIK / POL
 
10 - 7
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (5) SZALIŃSKA Wiktoria
KS SZPADA WR. / POL
 
   
(21) SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  10 - 8
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (21) SKALNY Alicja
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
       
(44) -BYE-           
    (12) MOŃKO Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(53) -BYE-    10 - 8
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (12) MOŃKO Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
     
(12) MOŃKO Wiktoria
T.S. GÓRNIK RADLIN / POL
 
       
    (4) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(13) DUDEK Judyta
MUSZKIETER GL. / POL
 
  10 - 4
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE / POL 
 
  (13) DUDEK Judyta
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(52) -BYE-       
    (13) DUDEK Judyta
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(45) -BYE-    10 - 5
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (20) KAŹMIERCZAK Lena
MUSZKIETER GL. / POL
 
     
(20) KAŹMIERCZAK Lena
MUSZKIETER GL. / POL
 
       
    (4) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(29) PĘCIKIEWICZ Kinga
MUSZKIETER GL. / POL
 
  10 - 4
Sędzia:  MALCZOK Karolina  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
 
  (29) PĘCIKIEWICZ Kinga
MUSZKIETER GL. / POL
 
   
(36) KULSKA Lena
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
10 - 0
Sędzia:  STASZULONEK Aleksander  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (4) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(61) -BYE-    10 - 1
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE / POL 
 
  (4) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
 
(4) SZCZUROWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
    (1) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
(3) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR. / POL
 
  10 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE / POL 
  (3) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR. / POL
 
   
(62) -BYE-       
    (3) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR. / POL
 
   
(35) DROBCZYK Martyna
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 2
Sędzia:  WIECZOREK Anna  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (30) ŁADOŚ Natalia
KS SZPADA WR. / POL
 
     
(30) ŁADOŚ Natalia
KS SZPADA WR. / POL
 
10 - 6
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL 
     
    (3) TERCJAK Jagoda
KS SZPADA WR. / POL
 
   
(19) NIEBRZYDOWSKA Dorota
KS OLIMP LUBIN / POL
 
  10 - 6
Sędzia:  NYCZ Aleksandra  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (19) NIEBRZYDOWSKA Dorota
KS OLIMP LUBIN / POL
 
       
(46) -BYE-           
    (14) NIEBRZYDOWSKA Dorota
KS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(51) -BYE-    10 - 5
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL 
     
  (14) KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
     
(14) KOWALIK Amelia
PIAST GLIWICE / POL
 
       
    (3) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN / POL
 
   
(11) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  10 - 9
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (11) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
(54) -BYE-           
    (11) HEBDOWSKA Agata
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
(43) BANASIAK Nina
KS SZPADA WADOW. / POL
 
  5 - 1
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
       
  (22) SZCZEPANIK Julia
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
         
(22) SZCZEPANIK Julia
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
10 - 1
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
         
    (6) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(27) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
  10 - 2
Sędzia:  MIGAS Piotr  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (27) STASZULONEK Emilia
PIAST GLIWICE / POL
 
       
(38) OCHMAN Hanna
MUSZKIETER GL. / POL
 
10 - 1
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE / POL 
       
    (6) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(59) -BYE-    10 - 7
Sędzia:  MALCZOK Karolina  UKS TRÓJKA RADLIN / POL 
     
  (6) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN / POL
 
     
(6) SZCZYGIEŁ Emilia
KS OLIMP LUBIN / POL
 
       
    (2) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(7) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
 
  10 - 5
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE / POL 
 
  (7) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(58) -BYE-       
    (7) GRAMCOW Zofia
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(39) DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
  10 - 1
Sędzia:  NYCZ Aleksandra  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (26) DE VREESE Eryka
UKS TOPÓR KRZESZ. / POL
 
     
(26) BIAŁECKA Zofia
PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL
 
10 - 9
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
     
    (7) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
   
(23) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
  10 - 4
Sędzia:  WESOŁOWSKI Michał  PIAST GLIWICE / POL 
   
  (23) ROSTKOWSKA Nadia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
       
(42) SPITTAL Amelia
MUSZKIETER GL. / POL
 
10 - 2
Sędzia:  KARDASZEWICZ Jan  PIAST GLIWICE / POL 
       
    (10) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(55) -BYE-    10 - 1
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE / POL 
     
  (10) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(10) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
       
    (2) CISZCZOŃ Maria
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
 
(15) STAWARZ Aleksandra
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
  10 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (15) STAWARZ Aleksandra
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC / POL
 
   
(50) -BYE-       
    (15) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
   
(47) -BYE-    10 - 4
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE / POL 
   
  (18) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
     
(18) BUDNIK Magdalena
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. / POL
 
       
    (2) WILKOSZ Wiktoria
KS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(31) DZIĘCIOŁOWSKA Zofia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
  10 - 8
Sędzia:  STASZULONEK Aleksander  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (31) DZIĘCIOŁOWSKA Zofia
UKS ZAWISZA KAT. / POL
 
   
(34) KOSZYKOWSKA Alicja
MUSZKIETER GL. / POL
 
10 - 2
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (2) WILKOSZ Wiktoria
KS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(63) -BYE-    10 - 6
Sędzia:  STASZULONEK Aleksander  PIAST GLIWICE / POL 
 
  (2) WILKOSZ Wiktoria
KS OLIMP LUBIN / POL
 
 
(2) WILKOSZ Wiktoria
KS OLIMP LUBIN / POL
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:50
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 CISZCZOŃ Maria KSZ WARSZAWIANKA  POL 
2 DROŻDŻ Łucja KS SZPADA WR.  POL 
3T SZCZYGIEŁ Emilia KS OLIMP LUBIN  POL 
3T SZCZUROWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
5 WILKOSZ Wiktoria KS OLIMP LUBIN  POL 
6 TERCJAK Jagoda KS SZPADA WR.  POL 
7 SZALIŃSKA Wiktoria KS SZPADA WR.  POL 
8 KONARSKA Lena KS SZPADA WR.  POL 
9 GRAMCOW Zofia RMKS RYBNIK  POL 
10 MARCINKIEWICZ Daria PAŁAC MŁODZ. TARN.  POL 
11 HEBDOWSKA Agata UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
12 MOŃKO Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
13 DUDEK Judyta MUSZKIETER GL.  POL 
14 SMOLARCZYK Kinga UKS KOSYNIER GL.  POL 
15 BUDNIK Magdalena UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.  POL 
16 NIEBRZYDOWSKA Dorota KS OLIMP LUBIN  POL 
17 NIKODEM Martyna MUSZKIETER GL.  POL 
18 KOWALIK Amelia PIAST GLIWICE  POL 
19 STAWARZ Aleksandra PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
20 SOŁTYK Zuzanna PKSZERM WARSZAWA  POL 
21 KAŹMIERCZAK Lena MUSZKIETER GL.  POL 
22 SKALNY Alicja UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
23 SZCZEPANIK Julia TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
24 ROSTKOWSKA Nadia UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
25 PIETRAS Zofia PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  POL 
26 STASZULONEK Emilia PIAST GLIWICE  POL 
27 WĘGRZYK Antonina UKS RAPIER RYBNIK  POL 
28 PĘCIKIEWICZ Kinga MUSZKIETER GL.  POL 
29 ŁADOŚ Natalia KS SZPADA WR.  POL 
30 DZIĘCIOŁOWSKA Zofia UKS ZAWISZA KAT.  POL 
31 DZWONEK Helena T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
32 DE VREESE Eryka UKS TOPÓR KRZESZ.  POL 
33 BIAŁECKA Zofia PAŁAC MŁODZ. KAT.  POL 
34 LEGIERSKA Wiktoria T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
35 KOSZYKOWSKA Alicja MUSZKIETER GL.  POL 
36 DROBCZYK Martyna PIAST GLIWICE  POL 
37 KULSKA Lena WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
38 WITTENBECK Wiktoria WKS KOLEJARZ WR.  POL 
39 OCHMAN Hanna MUSZKIETER GL.  POL 
40 KRZYŻEK Hanna MUSZKIETER GL.  POL 
41T SPITTAL Amelia MUSZKIETER GL.  POL 
41T SZYMICZEK Martyna T.S. GÓRNIK RADLIN  POL 
43 BANASIAK Nina KS SZPADA WADOW.  POL