Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 KROCHMALSKI Filip 30  PKSZERM WARSZAWA 
2 WĄSIK Tadeusz 34  PKSZERM WARSZAWA 
3 KUROWSKI Błażej 38  PIAST GLIWICE 
4 WŁODARCZYK Piotr 42  SKS GRASS-HOPPER K. 
5 KUŹNIK Bartosz 48  SKS FLESZ ŚW. 
6 GUSTA Seweryn 55  PIAST GLIWICE 
7 ZIAJOWSKI Aleksander 57  PKSZERM WARSZAWA 
8 ADAMCZYK Mikołaj 59  SKS GRASS-HOPPER K. 
9 DROBCZYK Franciszek 64  PIAST GLIWICE 
10 HUWER Tymoteusz 67  RMKS RYBNIK 
11 ZALEWSKI Jan 68  KS SZPADA WR. 
12 WRÓBLEWSKI Bartosz 71  T.S. GÓRNIK RADLIN 
13 BEDNARSKI Antoni 107  SKS FLESZ ŚW. 
14 BERKOWICZ Jakub 108  AZS AWF KRAKÓW 
15 SIWEK Marcin 109  KS SZPADA WR. 
16 SZYLKO Dawid 115  KS OLIMP LUBIN 
17 CICIŃSKI Szymon 124  WKS KOLEJARZ WR. 
18 CHIRKOWSKI Ignacy 126  KS SZPADA WR. 
19 SZCZEPANIAK Maksymilian 127  PIAST GLIWICE 
20 KUREK Konstanty 130  AZS AWF KRAKÓW 
21 SZUBSTARSKI Maciej 131  KSZ WARSZAWIANKA 
22 SKAŁECKI Antoni 135  KS SZPADA WR. 
23 SŁAWECKI Aleksander 137  KS OLIMP LUBIN 
24 KWAPISZ Oliwier 141  T.S. GÓRNIK RADLIN 
25 NOWAKOWSKI Jan 147  WLKS KMICIC CZĘST. 
26 FECHNER Oskar 151  UKS ATLAS TARNOWO P. 
27 OSUCH Maciej 152  AZS AWF KRAKÓW 
28 CIAPAŁA Bartosz 152  RMKS RYBNIK 
29 PYZIKIEWICZ Karol 154  MKS GRYF MIELEC 
30 WOJTANIA Jan 156  WLKS KMICIC CZĘST. 
31 NOWAK Grzegorz 157  AZS AWF KRAKÓW 
32 WITKOWSKI Kamil 158  UKS PIAST LEGNICA 
33 SERWIN Mikołaj 160  WKS KOLEJARZ WR. 
34 LEGIERSKI Tomasz 161  T.S. GÓRNIK RADLIN 
35 WITKOWSKI Maciej 161  UKS PIAST LEGNICA 
36 KUCHARSKI Maciej 161  IKS WARSZAWA 
37 PIEKORZ Jakub 166  RMKS RYBNIK 
38 SZARECKI Dawid   AZS AWF WROCŁAW 
39 MRÓZ Mateusz   MUSZKIETER GL. 
40 KUREK Hubert   MKS GRYF MIELEC 
41 BIEDROŃSKI Michał   AZS AWF KRAKÓW 
42 KLEK Mateusz   MKS KUSY SZCZ. 
43 ZAREK Tymon   UKS START OP. 
44 KONIKOWSKI Albert   MKS KUSY SZCZ. 
45 WOŹNIAK Mateusz   RMKS RYBNIK 
46 WNĘK Konrad   UKS SOKOLIK KR. 
47 PIELACH Michał   PKS MILENIUM SKAW. 
48 STARCZEWSKI Filip   WLKS KMICIC CZĘST. 
49 KORKUS Paweł   MUSZKIETER GL. 
50 BARTCZAK Wiktor   SKS GRASS-HOPPER K. 
51 WIKTOR Stanisław   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
52 OMACHEL Michał   UKS SOKOLIK KR. 
53 KLEK Jonasz   MKS KUSY SZCZ. 
54 HURAS Stanisław   WLKS KMICIC CZĘST. 
55 WOJCIECHOWSKI Mikołaj   WLKS KMICIC CZĘST. 
56 MIKICIŃSKI Maciej   DOSIR SOKOLNIA CH. 
57 MIKODA Krystian   SKS FLESZ ŚW. 
58 OLEŚ Maciej   T.S. GÓRNIK RADLIN 
59 ŻUCHOWICZ Ignacy   SPKS JAKUB WIĘCŁ. 
60 SZARECKI Mateusz   AZS AWF WROCŁAW 
61 STARSKI Kacper   KSZ WARSZAWIANKA 
62 BERNAT Wiktor   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
63 KOSZERNY Wiktor   AZS AWF WROCŁAW 
64 KAPINOS Witold   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
65 SIENKOWSKI Nikodem   WLKS KMICIC CZĘST. 
66 MULIK Mikołaj   PKSZERM WARSZAWA 
67 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP. 
68 WIĄCEK Franciszek   SKS FLESZ ŚW. 
69 ŻYGADŁO Jakub   KS OLIMP LUBIN 
70 RUDZIŃSKI Bartosz   UKS RAPIER RYBNIK 
71 RYŚ Paweł   MUSZKIETER GL. 
72 STARSKI Filip   KSZ WARSZAWIANKA 
73 ZAKRZEWSKI Antoni   WLKS KMICIC CZĘST. 
74 KOTUSIEWICZ Maciej   MKS KUSY SZCZ. 
75 SZACIOR Kamil   WLKS KMICIC CZĘST. 
76 GONET Aleksander   DOSIR SOKOLNIA CH. 
77 BASIERAK Michał   PAŁAC MŁODZ. TARN. 
78 KOZAK Szymon   SKS FLESZ ŚW. 
79 KASZKUR Leon   MKS KUSY SZCZ. 
80 KUPIEC Szymon   PAŁAC MŁODZ. TARN. 
81 STUDNICKI Szymon   SKS GRASS-HOPPER K. 
82 WARECKI Adam   SKS FLESZ ŚW. 
83 SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH. 
84 BODZIAK Leon   KSZ WARSZAWIANKA 
85 MATYSZOK Bartosz   UKS START OP. 
86 CYNAR Adam   UKS SOKOLIK KR. 
87 WAŃCZYK Hubert   PKS MILENIUM SKAW. 
88 MIŚ Franciszek   AZS AWF WROCŁAW 
89 SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW. 
90 GUSTA Stanisław   UKS 46 ŁÓDŹ 
91 FABISIEWICZ Mateusz   AZS AWF KRAKÓW 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 1  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
1 V4 V4 V4 V2 V4 V4 6 1,00 22 7 +15
OMACHEL Michał
UKS SOKOLIK KR.
2 D1 D2 D2 D2 D2 D1 0 0,00 10 24 -14
KUPIEC Szymon
PAŁAC MŁODZ. TARN.
3 D0 V4 D0 D0 D1 D3 1 0,17 8 22 -14
FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
4 D3 V4 V4 D3 V4 D3 3 0,50 21 16 +5
OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
5 D1 V4 V4 V4 D3 D2 3 0,50 18 15 +3
SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
6 D1 V4 V4 D2 V4 D2 3 0,50 17 17 0
KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
7 D1 V4 V4 V4 V4 V3 5 0,83 20 15 +5
Sędzia:
GROMADA Roland
WKS KOLEJARZ WR.
WÓJCIKOWSKA Izabela
RMKS RYBNIK

Grupa nr2
Na planszy 2  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
1 D1 D3 D2 D2 V4 V4 2 0,33 16 19 -3
WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
2 V4 D2 D3 V4 V4 V4 4 0,67 21 11 +10
NOWAKOWSKI Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
3 V4 V4 D2 V4 D3 V4 4 0,67 21 16 +5
WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
4 V3 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 23 12 +11
KOZAK Szymon
SKS FLESZ ŚW.
5 V4 D2 D2 D3 V4 D2 2 0,33 17 19 -2
KASZKUR Leon
MKS KUSY SZCZ.
6 D2 D0 V4 D1 D1 V4 2 0,33 12 21 -9
ŻUCHOWICZ Ignacy
SPKS JAKUB WIĘCŁ.
7 D2 D0 D1 D1 V4 D2 1 0,17 10 22 -12
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE
ĆWIĘKA Wojciech
KSZ WARSZAWIANKA

Grupa nr3
Na planszy 3  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
GONET Aleksander
DOSIR SOKOLNIA CH.
1 D1 D3 V4 D2 V4 V4 3 0,50 18 16 +2
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
2 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 8 +16
WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
3 V4 D1 V4 V2 V4 D3 4 0,67 18 18 0
BARTCZAK Wiktor
SKS GRASS-HOPPER K.
4 D0 D2 D3 D0 D1 D1 0 0,00 7 24 -17
WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
5 V3 D3 D1 V4 D1 V4 3 0,50 16 11 +5
KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
6 D3 D1 D3 V4 V2 V4 3 0,50 17 16 +1
PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC
7 D2 D0 V4 V4 D1 D2 2 0,33 13 20 -7
Sędzia:
PTAK Marek
MKS KUSY SZCZ.
FRYDRYCH Małgorzata
TORUŃSKA SZK. SZERM.

Grupa nr4
Na planszy 4  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
1 V4 V4 D2 D0 V4 V4 4 0,67 18 18 0
BODZIAK Leon
KSZ WARSZAWIANKA
2 D2 V4 D2 D2 D3 D2 1 0,17 15 22 -7
MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH.
3 D2 D2 D1 D0 D1 D0 0 0,00 6 24 -18
WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
4 V4 V4 V4 V4 D3 V4 5 0,83 23 14 +9
BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
5 V4 V4 V4 D2 D2 V4 4 0,67 20 10 +10
SŁAWECKI Aleksander
KS OLIMP LUBIN
6 D3 V4 V4 V4 V4 D3 4 0,67 22 17 +5
WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
7 D3 V4 V4 D3 D0 V4 3 0,50 18 17 +1
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE
KAŁUZIŃSKI Ryszard
RMKS RYBNIK

Grupa nr5
Na planszy 5  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KOTUSIEWICZ Maciej
MKS KUSY SZCZ.
1 D1 D2 V4 D3 D1 V3 2 0,33 14 17 -3
NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
2 V4 V4 V4 D1 V4 V4 5 0,83 21 9 +12
OLEŚ Maciej
T.S. GÓRNIK RADLIN
3 V3 D1 V4 D1 D2 V4 3 0,50 15 15 0
STUDNICKI Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
4 D0 D0 D0 D0 D0 D0 0 0,00 0 24 -24
KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
5 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 7 +17
SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
6 V4 D1 V4 V4 D1 V4 4 0,67 18 11 +7
STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST.
7 D2 D2 D1 V4 D1 D0 1 0,17 10 19 -9
Sędzia:
GRYT Maciej
RMKS RYBNIK

Grupa nr6
Na planszy 6  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
WITKOWSKI Kamil
UKS PIAST LEGNICA
1 D3 D2 D0 V3 D2 D2 1 0,17 12 22 -10
SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH.
2 V4 D1 D0 V4 D1 D0 2 0,33 10 20 -10
MIKODA Krystian
SKS FLESZ ŚW.
3 V4 V4 D0 V4 V4 V4 5 0,83 20 13 +7
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
4 V4 V4 V4 V4 D1 V4 5 0,83 21 5 +16
PIELACH Michał
PKS MILENIUM SKAW.
5 D2 D1 D0 D1 D0 D0 0 0,00 4 23 -19
ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
6 V4 V4 D3 V4 V4 V4 5 0,83 23 9 +14
SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
7 V4 V4 D3 D0 V4 D1 3 0,50 16 14 +2
Sędzia:
SZEWCZYK Justyna
PAŁAC MŁODZ. KAT.
FAJKIS Krystian Jun.
RMKS RYBNIK

Grupa nr7
Na planszy 7  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SERWIN Mikołaj
WKS KOLEJARZ WR.
1 D1 V4 V4 D1 D2 V4 3 0,50 16 19 -3
STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
2 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 12 +12
WNĘK Konrad
UKS SOKOLIK KR.
3 D3 D2 D2 D0 D0 D2 0 0,00 9 21 -12
MATYSZOK Bartosz
UKS START OP.
4 D3 D1 V3 D2 V4 D3 2 0,33 16 19 -3
ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
5 V4 D3 V4 V4 V4 V4 5 0,83 23 11 +12
KUREK Konstanty
AZS AWF KRAKÓW
6 V4 D3 V2 D1 D2 D1 2 0,33 13 18 -5
HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
7 D1 D2 V4 V4 D2 V4 3 0,50 17 18 -1
Sędzia:
BARTOLEWSKI Wacław
PIAST GLIWICE
MALCHARCZYK Anna
DOSIR SOKOLNIA CH.

Grupa nr8
Na planszy 8  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
RYŚ Paweł
MUSZKIETER GL.
1 D3 V4 D1 D1 V4 V4 3 0,50 17 19 -2
SZARECKI Mateusz
AZS AWF WROCŁAW
2 V4 D2 D1 D3 V4 D1 2 0,33 15 22 -7
WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
3 D3 V4 D3 V4 D2 D1 2 0,33 17 21 -4
ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 11 +13
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
5 V4 V4 D3 D1 D2 D0 2 0,33 14 20 -6
LEGIERSKI Tomasz
T.S. GÓRNIK RADLIN
6 D2 D3 V4 D3 V4 D0 2 0,33 16 20 -4
CYNAR Adam
UKS SOKOLIK KR.
7 D2 V4 V4 D2 V4 V4 4 0,67 20 10 +10
Sędzia:
MILONE Roberto
STSZERM LEGIA WARSZ.
PAKUŁA Jan
KSZ WARSZAWIANKA

Grupa nr9
Na planszy 9  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
STARSKI Kacper
KSZ WARSZAWIANKA
1 D1 V3 D0 V4 V4 V4 4 0,67 16 18 -2
CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
2 V4 V4 D2 V4 V4 V4 5 0,83 22 10 +12
WITKOWSKI Maciej
UKS PIAST LEGNICA
3 D1 D3 D0 D2 D3 D3 0 0,00 12 23 -11
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
4 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 3 +21
KONIKOWSKI Albert
MKS KUSY SZCZ.
5 D3 D1 V4 D0 D2 V3 2 0,33 13 20 -7
WAŃCZYK Hubert
PKS MILENIUM SKAW.
6 D3 D1 V4 D0 V4 V3 3 0,50 15 18 -3
RUDZIŃSKI Bartosz
UKS RAPIER RYBNIK
7 D3 D0 V4 D1 D2 D1 1 0,17 11 21 -10
Sędzia:
KOZŁOWSKI Marcin
UKS KUKUŁKI KAT.
FRAŚ Felix
AZS AWF KRAKÓW

Grupa nr10
Na planszy 10  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
1 V4 D2 V4 V4 D2 D3 3 0,50 19 16 +3
BERNAT Wiktor
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
2 D2 D2 D3 V4 D3 D1 1 0,17 15 23 -8
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 13 +11
MIŚ Franciszek
AZS AWF WROCŁAW
4 D0 V4 D3 D0 V4 D2 2 0,33 13 22 -9
KUCHARSKI Maciej
IKS WARSZAWA
5 D2 D3 D0 V4 D2 D1 1 0,17 12 19 -7
CICIŃSKI Szymon
WKS KOLEJARZ WR.
6 V4 V4 D3 D3 V3 D0 3 0,50 17 19 -2
ZAREK Tymon
UKS START OP.
7 V4 V4 D3 V4 V4 V4 5 0,83 23 11 +12
Sędzia:
SZKLARSKI Jarosław
PIAST GLIWICE

Grupa nr11
Na planszy 11  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
KLEK Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
1 D1 D2 D1 D1 V4 D2 1 0,17 11 20 -9
KOSZERNY Wiktor
AZS AWF WROCŁAW
2 V4 D1 D0 D3 V4 D1 2 0,33 13 19 -6
SZYLKO Dawid
KS OLIMP LUBIN
3 V4 V4 V4 V4 V4 V4 6 1,00 24 12 +12
ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
4 V4 V4 D3 D3 V4 V4 4 0,67 22 12 +10
WIĄCEK Franciszek
SKS FLESZ ŚW.
5 V4 V4 D3 V4 V4 D1 4 0,67 20 17 +3
PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
6 D0 D2 D1 D2 D2 D1 0 0,00 8 24 -16
FABISIEWICZ Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
7 V4 V4 D2 D1 V4 V4 4 0,67 19 13 +6
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr12
Na planszy 12  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
SZARECKI Dawid
AZS AWF WROCŁAW
1 D1 V4 D2 D3 D3 D2 1 0,17 15 22 -7
SURMA Mikael
SKS FLESZ ŚW.
2 V4 V4 V4 D3 D2 D2 3 0,50 19 16 +3
BIEDROŃSKI Michał
AZS AWF KRAKÓW
3 D2 D1 D2 D2 D3 D1 0 0,00 11 24 -13
SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
4 V4 D3 V4 D3 V4 D0 3 0,50 18 15 +3
OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP.
5 V4 V4 V4 V4 D3 D2 4 0,67 21 19 +2
KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
6 V4 V3 V4 D2 V4 D0 4 0,67 17 19 -2
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
7 V4 V4 V4 V1 V4 V4 6 1,00 21 7 +14
Sędzia:
KOZIOŁ Wojciech
PIAST GLIWICE
KONWICKA Izabella
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr13
Na planszy 4  o godz. 10:35
# 1 2 3 4 5 6 7 V V/M TZ TO Ind
BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
1 V4 V4 D1 V4 V4 V4 5 0,83 21 16 +5
MULIK Mikołaj
PKSZERM WARSZAWA
2 D3 D1 V4 V4 D3 V4 3 0,50 19 16 +3
SIENKOWSKI Nikodem
WLKS KMICIC CZĘST.
3 D2 V3 D1 D1 D3 V4 2 0,33 14 18 -4
MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
4 V4 D3 V4 D1 V4 V4 4 0,67 20 12 +8
BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
5 D3 D1 V4 V4 V4 V4 4 0,67 20 11 +9
GUSTA Stanisław
UKS 46 ŁÓDŹ
6 D3 V4 V4 D2 D1 V4 3 0,50 18 21 -3
KUREK Hubert
MKS GRYF MIELEC
7 D1 D1 D1 D0 D0 D3 0 0,00 6 24 -18
Sędzia:
JEZIOROWSKA Magdalena
AZS AWF KATOWICE
KAŁUZIŃSKI Ryszard
RMKS RYBNIK

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 DROBCZYK Franciszek 64  PIAST GLIWICE  1,00  24  +21  Zakwalifikowany (a)
2 KUŹNIK Bartosz 48  SKS FLESZ ŚW.  1,00  24  +17  Zakwalifikowany (a)
3 KUROWSKI Błażej 38  PIAST GLIWICE  1,00  24  +16  Zakwalifikowany (a)
4 KROCHMALSKI Filip 30  PKSZERM WARSZAWA  1,00  22  +15  Zakwalifikowany (a)
5 WRÓBLEWSKI Bartosz 71  T.S. GÓRNIK RADLIN  1,00  21  +14  Zakwalifikowany (a)
6 ADAMCZYK Mikołaj 59  SKS GRASS-HOPPER K.  1,00  24  11  +13  Zakwalifikowany (a)
7T STARSKI Filip   KSZ WARSZAWIANKA  1,00  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
7T SZYLKO Dawid 115  KS OLIMP LUBIN  1,00  24  12  +12  Zakwalifikowany (a)
9 HUWER Tymoteusz 67  RMKS RYBNIK  1,00  24  13  +11  Zakwalifikowany (a)
10 WIKTOR Stanisław   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  1,00  23  12  +11  Zakwalifikowany (a)
11 GUSTA Seweryn 55  PIAST GLIWICE  0,83  21  +16  Zakwalifikowany (a)
12 ZAKRZEWSKI Antoni   WLKS KMICIC CZĘST.  0,83  23  +14  Zakwalifikowany (a)
13T ZIAJOWSKI Aleksander 57  PKSZERM WARSZAWA  0,83  23  11  +12  Zakwalifikowany (a)
13T ZAREK Tymon   UKS START OP.  0,83  23  11  +12  Zakwalifikowany (a)
15 CHIRKOWSKI Ignacy 126  KS SZPADA WR.  0,83  22  10  +12  Zakwalifikowany (a)
16 NOWAK Grzegorz 157  AZS AWF KRAKÓW  0,83  21  +12  Zakwalifikowany (a)
17 WŁODARCZYK Piotr 42  SKS GRASS-HOPPER K.  0,83  23  14  +9  Zakwalifikowany (a)
18 MIKODA Krystian   SKS FLESZ ŚW.  0,83  20  13  +7  Zakwalifikowany (a)
19 BEDNARSKI Antoni 107  SKS FLESZ ŚW.  0,83  21  16  +5  Zakwalifikowany (a)
20 KLEK Jonasz   MKS KUSY SZCZ.  0,83  20  15  +5  Zakwalifikowany (a)
21 ZALEWSKI Jan 68  KS SZPADA WR.  0,67  22  12  +10  Zakwalifikowany (a)
22 WĄSIK Tadeusz 34  PKSZERM WARSZAWA  0,67  21  11  +10  Zakwalifikowany (a)
23T CYNAR Adam   UKS SOKOLIK KR.  0,67  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
23T BASIERAK Michał   PAŁAC MŁODZ. TARN.  0,67  20  10  +10  Zakwalifikowany (a)
25 BERKOWICZ Jakub 108  AZS AWF KRAKÓW  0,67  20  11  +9  Zakwalifikowany (a)
26 MRÓZ Mateusz   MUSZKIETER GL.  0,67  20  12  +8  Zakwalifikowany (a)
27 SKAŁECKI Antoni 135  KS SZPADA WR.  0,67  18  11  +7  Zakwalifikowany (a)
28 FABISIEWICZ Mateusz   AZS AWF KRAKÓW  0,67  19  13  +6  Zakwalifikowany (a)
29 SŁAWECKI Aleksander 137  KS OLIMP LUBIN  0,67  22  17  +5  Zakwalifikowany (a)
30 NOWAKOWSKI Jan 147  WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  21  16  +5  Zakwalifikowany (a)
31 WIĄCEK Franciszek   SKS FLESZ ŚW.  0,67  20  17  +3  Zakwalifikowany (a)
32 OLEKSIEWICZ Błażej   UKS START OP.  0,67  21  19  +2  Zakwalifikowany (a)
33T WOJCIECHOWSKI Mikołaj   WLKS KMICIC CZĘST.  0,67  18  18  Zakwalifikowany (a)
33T KORKUS Paweł   MUSZKIETER GL.  0,67  18  18  Zakwalifikowany (a)
35 KAPINOS Witold   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,67  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
36 STARSKI Kacper   KSZ WARSZAWIANKA  0,67  16  18  -2  Zakwalifikowany (a)
37 FECHNER Oskar 151  UKS ATLAS TARNOWO P.  0,50  21  16  +5  Zakwalifikowany (a)
38 WARECKI Adam   SKS FLESZ ŚW.  0,50  16  11  +5  Zakwalifikowany (a)
39T MULIK Mikołaj   PKSZERM WARSZAWA  0,50  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
39T ŻYGADŁO Jakub   KS OLIMP LUBIN  0,50  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
39T SURMA Mikael   SKS FLESZ ŚW.  0,50  19  16  +3  Zakwalifikowany (a)
42T OSUCH Maciej 152  AZS AWF KRAKÓW  0,50  18  15  +3  Zakwalifikowany (a)
42T SIWEK Marcin 109  KS SZPADA WR.  0,50  18  15  +3  Zakwalifikowany (a)
44 GONET Aleksander   DOSIR SOKOLNIA CH.  0,50  18  16  +2  Zakwalifikowany (a)
45 SZUBSTARSKI Maciej 131  KSZ WARSZAWIANKA  0,50  16  14  +2  Zakwalifikowany (a)
46 WOJTANIA Jan 156  WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  18  17  +1  Zakwalifikowany (a)
47 KWAPISZ Oliwier 141  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  17  16  +1  Zakwalifikowany (a)
48 SZACIOR Kamil   WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  17  17  Zakwalifikowany (a)
49 OLEŚ Maciej   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,50  15  15  Zakwalifikowany (a)
50 HURAS Stanisław   WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  17  18  -1  Zakwalifikowany (a)
51T RYŚ Paweł   MUSZKIETER GL.  0,50  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
51T CICIŃSKI Szymon 124  WKS KOLEJARZ WR.  0,50  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
53 GUSTA Stanisław   UKS 46 ŁÓDŹ  0,50  18  21  -3  Zakwalifikowany (a)
54 SERWIN Mikołaj 160  WKS KOLEJARZ WR.  0,50  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
55 WAŃCZYK Hubert   PKS MILENIUM SKAW.  0,50  15  18  -3  Zakwalifikowany (a)
56 KOZAK Szymon   SKS FLESZ ŚW.  0,33  17  19  -2  Zakwalifikowany (a)
57T CIAPAŁA Bartosz 152  RMKS RYBNIK  0,33  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
57T MATYSZOK Bartosz   UKS START OP.  0,33  16  19  -3  Zakwalifikowany (a)
59 KOTUSIEWICZ Maciej   MKS KUSY SZCZ.  0,33  14  17  -3  Zakwalifikowany (a)
60 WOŹNIAK Mateusz   RMKS RYBNIK  0,33  17  21  -4  Zakwalifikowany (a)
61 LEGIERSKI Tomasz 161  T.S. GÓRNIK RADLIN  0,33  16  20  -4  Zakwalifikowany (a)
62 SIENKOWSKI Nikodem   WLKS KMICIC CZĘST.  0,33  14  18  -4  Zakwalifikowany (a)
63 KUREK Konstanty 130  AZS AWF KRAKÓW  0,33  13  18  -5  Zakwalifikowany (a)
64 SZCZEPANIAK Maksymilian 127  PIAST GLIWICE  0,33  14  20  -6  Zakwalifikowany (a)
65 KOSZERNY Wiktor   AZS AWF WROCŁAW  0,33  13  19  -6  Zakwalifikowany (a)
66 SZARECKI Mateusz   AZS AWF WROCŁAW  0,33  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
67T KONIKOWSKI Albert   MKS KUSY SZCZ.  0,33  13  20  -7  Zakwalifikowany (a)
67T PYZIKIEWICZ Karol 154  MKS GRYF MIELEC  0,33  13  20  -7  Zakwalifikowany (a)
69 MIŚ Franciszek   AZS AWF WROCŁAW  0,33  13  22  -9  Zakwalifikowany (a)
70 KASZKUR Leon   MKS KUSY SZCZ.  0,33  12  21  -9  Zakwalifikowany (a)
71 SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH.  0,33  10  20  -10  Zakwalifikowany (a)
72T SZARECKI Dawid   AZS AWF WROCŁAW  0,17  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
72T BODZIAK Leon   KSZ WARSZAWIANKA  0,17  15  22  -7  Zakwalifikowany (a)
74 KUCHARSKI Maciej 161  IKS WARSZAWA  0,17  12  19  -7  Zakwalifikowany (a)
75 BERNAT Wiktor   PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  0,17  15  23  -8  Zakwalifikowany (a)
76 KLEK Mateusz   MKS KUSY SZCZ.  0,17  11  20  -9  Zakwalifikowany (a)
77 STARCZEWSKI Filip   WLKS KMICIC CZĘST.  0,17  10  19  -9  Zakwalifikowany (a)
78 WITKOWSKI Kamil 158  UKS PIAST LEGNICA  0,17  12  22  -10  Zakwalifikowany (a)
79 RUDZIŃSKI Bartosz   UKS RAPIER RYBNIK  0,17  11  21  -10  Zakwalifikowany (a)
80 ŻUCHOWICZ Ignacy   SPKS JAKUB WIĘCŁ.  0,17  10  22  -12  Zakwalifikowany (a)
81 KUPIEC Szymon   PAŁAC MŁODZ. TARN.  0,17  22  -14  Zakwalifikowany (a)
82 WITKOWSKI Maciej 161  UKS PIAST LEGNICA  0,00  12  23  -11  Zakwalifikowany (a)
83 WNĘK Konrad   UKS SOKOLIK KR.  0,00  21  -12  Zakwalifikowany (a)
84 BIEDROŃSKI Michał   AZS AWF KRAKÓW  0,00  11  24  -13  Zakwalifikowany (a)
85 OMACHEL Michał   UKS SOKOLIK KR.  0,00  10  24  -14  Zakwalifikowany (a)
86 PIEKORZ Jakub 166  RMKS RYBNIK  0,00  24  -16  Zakwalifikowany (a)
87 BARTCZAK Wiktor   SKS GRASS-HOPPER K.  0,00  24  -17  Zakwalifikowany (a)
88T KUREK Hubert   MKS GRYF MIELEC  0,00  24  -18  Zakwalifikowany (a)
88T MIKICIŃSKI Maciej   DOSIR SOKOLNIA CH.  0,00  24  -18  Zakwalifikowany (a)
90 PIELACH Michał   PKS MILENIUM SKAW.  0,00  23  -19  Zakwalifikowany (a)
91 STUDNICKI Szymon   SKS GRASS-HOPPER K.  0,00  24  -24  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 128 Tabela 64 Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
               
(1) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
  (1) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
(128) -BYE-   
    (1) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
(65) KOSZERNY Wiktor
AZS AWF WROCŁAW
 
  11 - 9
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
  (64) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
 
(64) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
12 - 7
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
 
    (1) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
(33) KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
 
  12 - 7
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ. 
  (33) KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
 
   
(96) -BYE-       
    (32) KORKUS Paweł
MUSZKIETER GL.
 
 
(97) -BYE-    12 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (32) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP.
 
 
(32) OLEKSIEWICZ Błażej
UKS START OP.
 
   
    (1) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
 
(17) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  12 - 2
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
  (17) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(112) -BYE-       
    (17) WŁODARCZYK Piotr
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(81) KUPIEC Szymon
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
  12 - 4
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
   
  (48) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(48) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 6
Sędzia:  FRYDRYCH Małgorzata  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
     
    (16) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(49) OLEŚ Maciej
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  12 - 10
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR. 
 
  (49) OLEŚ Maciej
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(80) ŻUCHOWICZ Ignacy
SPKS JAKUB WIĘCŁ.
 
12 - 6
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
   
    (16) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(113) -BYE-    12 - 9
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE 
 
  (16) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(16) NOWAK Grzegorz
AZS AWF KRAKÓW
 
   
    (1) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
(9) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
  12 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Wideo:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
 
  (9) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
   
(120) -BYE-       
    (9) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
   
(73) BODZIAK Leon
KSZ WARSZAWIANKA
 
  12 - 8
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (56) KOZAK Szymon
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(56) KOZAK Szymon
SKS FLESZ ŚW.
 
12 - 9
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ. 
     
    (9) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
   
(41) SURMA Mikael
SKS FLESZ ŚW.
 
  12 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (41) SURMA Mikael
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(88) MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
12 - 3
Sędzia:  PAKUŁA Jan  KSZ WARSZAWIANKA 
       
    (24) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
     
(105) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (24) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
     
(24) BASIERAK Michał
PAŁAC MŁODZ. TARN.
 
       
    (8) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(25) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
  12 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (25) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(104) -BYE-       
    (25) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(89) KUREK Hubert
MKS GRYF MIELEC
 
  12 - 6
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (40) MULIK Mikołaj
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(40) MULIK Mikołaj
PKSZERM WARSZAWA
 
12 - 4
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
    (8) BERKOWICZ Jakub
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(57) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
 
  12 - 6
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
 
  (57) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
 
   
(72) SZARECKI Dawid
AZS AWF WROCŁAW
 
12 - 7
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
    (8) SZYLKO Dawid
KS OLIMP LUBIN
 
 
(121) -BYE-    12 - 5
Sędzia:  ĆWIĘKA Wojciech  KSZ WARSZAWIANKA 
 
  (8) SZYLKO Dawid
KS OLIMP LUBIN
 
 
(8) SZYLKO Dawid
KS OLIMP LUBIN
 
   
    (1) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
(5) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  12 - 5
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Wideo:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  (5) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(124) -BYE-       
    (5) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(69) MIŚ Franciszek
AZS AWF WROCŁAW
 
  12 - 5
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (60) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
 
     
(60) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
 
12 - 9
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
    (5) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
   
(37) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  12 - 10
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
   
  (37) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
       
(92) -BYE-           
    (28) FECHNER Oskar
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
     
(101) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
     
  (28) FABISIEWICZ Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(28) FABISIEWICZ Mateusz
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (5) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
   
(21) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
  12 - 5
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
   
  (21) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
       
(108) -BYE-           
    (21) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
       
(85) OMACHEL Michał
UKS SOKOLIK KR.
 
  12 - 5
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
  (44) GONET Aleksander
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
         
(44) GONET Aleksander
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
12 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
         
    (12) ZALEWSKI Jan
KS SZPADA WR.
 
     
(53) GUSTA Stanisław
UKS 46 ŁÓDŹ
 
  12 - 8
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
  (53) KLEK Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
 
       
(76) KLEK Mateusz
MKS KUSY SZCZ.
 
12 - 8
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
       
    (12) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(117) -BYE-    12 - 7
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
     
  (12) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(12) ZAKRZEWSKI Antoni
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(13) ZAREK Tymon
UKS START OP.
 
  12 - 8
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Wideo:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
 
  (13) ZAREK Tymon
UKS START OP.
 
   
(116) -BYE-       
    (13) ZAREK Tymon
UKS START OP.
 
   
(77) STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  12 - 9
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE 
   
  (52) CICIŃSKI Szymon
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(52) CICIŃSKI Szymon
WKS KOLEJARZ WR.
 
12 - 11
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
     
    (13) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(45) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
  12 - 11
Sędzia:  FRYDRYCH Małgorzata  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
   
  (45) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
(84) BIEDROŃSKI Michał
AZS AWF KRAKÓW
 
12 - 9
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR. 
       
    (20) SZUBSTARSKI Maciej
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(109) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
     
  (20) KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
 
     
(20) KLEK Jonasz
MKS KUSY SZCZ.
 
       
    (4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(29) SŁAWECKI Aleksander
KS OLIMP LUBIN
 
  12 - 5
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
 
  (29) SŁAWECKI Aleksander
KS OLIMP LUBIN
 
   
(100) -BYE-       
    (29) STARSKI Kacper
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(93) -BYE-    10 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
   
  (36) STARSKI Kacper
KSZ WARSZAWIANKA
 
     
(36) STARSKI Kacper
KSZ WARSZAWIANKA
 
       
    (4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(61) LEGIERSKI Tomasz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  12 - 2
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
 
  (61) PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC
 
   
(68) PYZIKIEWICZ Karol
MKS GRYF MIELEC
 
12 - 9
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(125) -BYE-    12 - 6
Sędzia:  ĆWIĘKA Wojciech  KSZ WARSZAWIANKA 
 
  (4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(4) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
   
    (1) KROCHMALSKI Filip
PKSZERM WARSZAWA
 
(3) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
  12 - 6
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Wideo:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
 
  (3) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
   
(126) -BYE-       
    (3) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
   
(67) KONIKOWSKI Albert
MKS KUSY SZCZ.
 
  12 - 7
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (62) KONIKOWSKI Albert
MKS KUSY SZCZ.
 
     
(62) SIENKOWSKI Nikodem
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 10
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
     
    (3) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
   
(35) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  12 - 5
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
   
  (35) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
(94) -BYE-           
    (30) KAPINOS Witold
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(99) -BYE-    12 - 5
Sędzia:  PAKUŁA Jan  KSZ WARSZAWIANKA 
     
  (30) NOWAKOWSKI Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(30) NOWAKOWSKI Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (3) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(19) BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
 
  12 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
   
  (19) BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(110) -BYE-           
    (19) BEDNARSKI Antoni
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(83) WNĘK Konrad
UKS SOKOLIK KR.
 
  12 - 3
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
       
  (46) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
         
(46) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 4
Sędzia:  ĆWIĘKA Wojciech  KSZ WARSZAWIANKA 
         
    (14) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(51) RYŚ Paweł
MUSZKIETER GL.
 
  12 - 4
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
     
  (51) RYŚ Paweł
MUSZKIETER GL.
 
       
(78) WITKOWSKI Kamil
UKS PIAST LEGNICA
 
12 - 8
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
       
    (14) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(115) -BYE-    12 - 8       
  (14) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(14) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
       
    (3) ZIAJOWSKI Aleksander
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(11) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
  12 - 11
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Wideo:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
 
   
  (11) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
       
(118) -BYE-           
    (11) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
       
(75) BERNAT Wiktor
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  12 - 8
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ. 
       
  (54) SERWIN Mikołaj
WKS KOLEJARZ WR.
 
         
(54) SERWIN Mikołaj
WKS KOLEJARZ WR.
 
12 - 4
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
         
    (11) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
       
(43) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
 
  12 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
       
  (43) OSUCH Maciej
AZS AWF KRAKÓW
 
           
(86) PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
 
12 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
           
    (22) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(107) -BYE-    12 - 6
Sędzia:  PAKUŁA Jan  KSZ WARSZAWIANKA 
         
  (22) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
         
(22) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
           
    (6) WĄSIK Tadeusz
PKSZERM WARSZAWA
 
     
(27) SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
 
  12 - 10
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ. 
     
  (27) SKAŁECKI Antoni
KS SZPADA WR.
 
       
(102) -BYE-           
    (27) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
 
       
(91) STUDNICKI Szymon
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  12 - 2
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
       
  (38) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
 
         
(38) WARECKI Adam
SKS FLESZ ŚW.
 
12 - 0
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
         
    (6) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
     
(59) KOTUSIEWICZ Maciej
MKS KUSY SZCZ.
 
  8 - 7
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ. 
     
  (59) KASZKUR Leon
MKS KUSY SZCZ.
 
       
(70) KASZKUR Leon
MKS KUSY SZCZ.
 
7 - 6
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE 
       
    (6) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
     
(123) -BYE-    12 - 5
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
     
  (6) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
     
(6) ADAMCZYK Mikołaj
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
    (2) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(7) STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
 
  12 - 11
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Wideo:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
 
 
  (7) STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(122) -BYE-       
    (7) STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(71) SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  12 - 8
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH. 
   
  (58) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP.
 
     
(58) MATYSZOK Bartosz
UKS START OP.
 
12 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
     
    (7) STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(39) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
  12 - 8
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK 
   
  (39) ŻYGADŁO Jakub
KS OLIMP LUBIN
 
       
(90) PIELACH Michał
PKS MILENIUM SKAW.
 
12 - 11
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK 
       
    (26) MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
 
     
(103) -BYE-    12 - 11
Sędzia:  FRYDRYCH Małgorzata  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
     
  (26) MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
 
     
(26) MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
 
       
    (7) STARSKI Filip
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(23) CYNAR Adam
UKS SOKOLIK KR.
 
  12 - 8
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (23) CYNAR Adam
UKS SOKOLIK KR.
 
       
(106) -BYE-           
    (23) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
       
(87) BARTCZAK Wiktor
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  12 - 10
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
       
  (42) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
         
(42) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
12 - 7
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT. 
         
    (10) SIWEK Marcin
KS SZPADA WR.
 
     
(55) WAŃCZYK Hubert
PKS MILENIUM SKAW.
 
  10 - 9
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
     
  (55) WAŃCZYK Hubert
PKS MILENIUM SKAW.
 
       
(74) KUCHARSKI Maciej
IKS WARSZAWA
 
12 - 11
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR. 
       
    (10) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(119) -BYE-    12 - 6
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE 
     
  (10) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(10) WIKTOR Stanisław
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
    (2) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(15) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
 
  12 - 4
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Wideo:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
 
 
  (15) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
 
   
(114) -BYE-       
    (15) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
 
   
(79) RUDZIŃSKI Bartosz
UKS RAPIER RYBNIK
 
  12 - 5
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
   
  (50) HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(50) HURAS Stanisław
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 7
Sędzia:  FRAŚ Felix  AZS AWF KRAKÓW 
     
    (15) CHIRKOWSKI Ignacy
KS SZPADA WR.
 
   
(47) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  10 - 9
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK 
   
  (47) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(82) WITKOWSKI Maciej
UKS PIAST LEGNICA
 
12 - 5
Sędzia:  FRYDRYCH Małgorzata  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
       
    (18) MIKODA Krystian
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(111) -BYE-    9 - 8
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR. 
     
  (18) MIKODA Krystian
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(18) MIKODA Krystian
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (2) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(31) WIĄCEK Franciszek
SKS FLESZ ŚW.
 
  12 - 9
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE 
 
  (31) WIĄCEK Franciszek
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(98) -BYE-       
    (31) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(95) -BYE-    12 - 10
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (34) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
     
(34) WOJCIECHOWSKI Mikołaj
WLKS KMICIC CZĘST.
 
       
    (2) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(63) KUREK Konstanty
AZS AWF KRAKÓW
 
  12 - 2
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE 
 
  (63) SZARECKI Mateusz
AZS AWF WROCŁAW
 
   
(66) SZARECKI Mateusz
AZS AWF WROCŁAW
 
12 - 9
Sędzia:  KAŁUZIŃSKI Ryszard  RMKS RYBNIK 
   
    (2) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(127) -BYE-    12 - 2
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
  (2) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(2) KUŹNIK Bartosz
SKS FLESZ ŚW.
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 19:02
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 KROCHMALSKI Filip PKSZERM WARSZAWA 
2 KUŹNIK Bartosz SKS FLESZ ŚW. 
3T ZIAJOWSKI Aleksander PKSZERM WARSZAWA 
3T BERKOWICZ Jakub AZS AWF KRAKÓW 
5 STARSKI Filip KSZ WARSZAWIANKA 
6 NOWAK Grzegorz AZS AWF KRAKÓW 
7 ZALEWSKI Jan KS SZPADA WR. 
8 WĄSIK Tadeusz PKSZERM WARSZAWA 
9 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE 
10 ADAMCZYK Mikołaj SKS GRASS-HOPPER K. 
11 CHIRKOWSKI Ignacy KS SZPADA WR. 
12 BASIERAK Michał PAŁAC MŁODZ. TARN. 
13 FECHNER Oskar UKS ATLAS TARNOWO P. 
14 SIWEK Marcin KS SZPADA WR. 
15 SZUBSTARSKI Maciej KSZ WARSZAWIANKA 
16 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE 
17 WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN 
18 SZYLKO Dawid KS OLIMP LUBIN 
19 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
20 WIKTOR Stanisław PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
21 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
22 ZAKRZEWSKI Antoni WLKS KMICIC CZĘST. 
23 ZAREK Tymon UKS START OP. 
24 WŁODARCZYK Piotr SKS GRASS-HOPPER K. 
25 MIKODA Krystian SKS FLESZ ŚW. 
26 BEDNARSKI Antoni SKS FLESZ ŚW. 
27 MRÓZ Mateusz MUSZKIETER GL. 
28T KORKUS Paweł MUSZKIETER GL. 
28T WOJCIECHOWSKI Mikołaj WLKS KMICIC CZĘST. 
30 KAPINOS Witold PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
31 STARSKI Kacper KSZ WARSZAWIANKA 
32 WARECKI Adam SKS FLESZ ŚW. 
33 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
34 KLEK Jonasz MKS KUSY SZCZ. 
35 CYNAR Adam UKS SOKOLIK KR. 
36 SKAŁECKI Antoni KS SZPADA WR. 
37 FABISIEWICZ Mateusz AZS AWF KRAKÓW 
38 SŁAWECKI Aleksander KS OLIMP LUBIN 
39 NOWAKOWSKI Jan WLKS KMICIC CZĘST. 
40 WIĄCEK Franciszek SKS FLESZ ŚW. 
41 OLEKSIEWICZ Błażej UKS START OP. 
42T MULIK Mikołaj PKSZERM WARSZAWA 
42T ŻYGADŁO Jakub KS OLIMP LUBIN 
42T SURMA Mikael SKS FLESZ ŚW. 
45 OSUCH Maciej AZS AWF KRAKÓW 
46 GONET Aleksander DOSIR SOKOLNIA CH. 
47 WOJTANIA Jan WLKS KMICIC CZĘST. 
48 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 
49 SZACIOR Kamil WLKS KMICIC CZĘST. 
50 OLEŚ Maciej T.S. GÓRNIK RADLIN 
51 HURAS Stanisław WLKS KMICIC CZĘST. 
52T RYŚ Paweł MUSZKIETER GL. 
52T CICIŃSKI Szymon WKS KOLEJARZ WR. 
54 SERWIN Mikołaj WKS KOLEJARZ WR. 
55 WAŃCZYK Hubert PKS MILENIUM SKAW. 
56 KOZAK Szymon SKS FLESZ ŚW. 
57T CIAPAŁA Bartosz RMKS RYBNIK 
57T MATYSZOK Bartosz UKS START OP. 
59 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK 
60 SZARECKI Mateusz AZS AWF WROCŁAW 
61T PYZIKIEWICZ Karol MKS GRYF MIELEC 
61T KONIKOWSKI Albert MKS KUSY SZCZ. 
63 KASZKUR Leon MKS KUSY SZCZ. 
64 KLEK Mateusz MKS KUSY SZCZ. 
65 GUSTA Stanisław UKS 46 ŁÓDŹ 
66 KOTUSIEWICZ Maciej MKS KUSY SZCZ. 
67 LEGIERSKI Tomasz T.S. GÓRNIK RADLIN 
68 SIENKOWSKI Nikodem WLKS KMICIC CZĘST. 
69 KUREK Konstanty AZS AWF KRAKÓW 
70 KOSZERNY Wiktor AZS AWF WROCŁAW 
71 MIŚ Franciszek AZS AWF WROCŁAW 
72 SACHAJDAK Bartosz DOSIR SOKOLNIA CH. 
73T BODZIAK Leon KSZ WARSZAWIANKA 
73T SZARECKI Dawid AZS AWF WROCŁAW 
75 KUCHARSKI Maciej IKS WARSZAWA 
76 BERNAT Wiktor PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
77 STARCZEWSKI Filip WLKS KMICIC CZĘST. 
78 WITKOWSKI Kamil UKS PIAST LEGNICA 
79 RUDZIŃSKI Bartosz UKS RAPIER RYBNIK 
80 ŻUCHOWICZ Ignacy SPKS JAKUB WIĘCŁ. 
81 KUPIEC Szymon PAŁAC MŁODZ. TARN. 
82 WITKOWSKI Maciej UKS PIAST LEGNICA 
83 WNĘK Konrad UKS SOKOLIK KR. 
84 BIEDROŃSKI Michał AZS AWF KRAKÓW 
85 OMACHEL Michał UKS SOKOLIK KR. 
86 PIEKORZ Jakub RMKS RYBNIK 
87 BARTCZAK Wiktor SKS GRASS-HOPPER K. 
88T KUREK Hubert MKS GRYF MIELEC 
88T MIKICIŃSKI Maciej DOSIR SOKOLNIA CH. 
90 PIELACH Michał PKS MILENIUM SKAW. 
91 STUDNICKI Szymon SKS GRASS-HOPPER K.