Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Status
1 PKSzerm Warszawa KROCHMALSKI Filip; MULIK Mikołaj; WĄSIK Tadeusz; ZIAJOWSKI Aleksander  PKSZERM WARSZAWA 
2 KS Szpada Wrocław CHIRKOWSKI Ignacy; SIWEK Marcin; SKAŁECKI Antoni; ZALEWSKI Jan  KS SZPADA WR. 
3 AZS AWF Kraków BERKOWICZ Jakub; FABISIEWICZ Mateusz; NOWAK Grzegorz; OSUCH Maciej  AZS AWF KRAKÓW 
4 Piast Gliwice DROBCZYK Franciszek; GUSTA Seweryn; KUROWSKI Błażej; SZCZEPANIAK Maksymilian  PIAST GLIWICE 
5 KSz Warszawianka BODZIAK Leon; STARSKI Filip; STARSKI Kacper; SZUBSTARSKI Maciej  KSZ WARSZAWIANKA 
6 SKS Flesz Świdnica 1 BEDNARSKI Antoni; KUŹNIK Bartosz; MIKODA Krystian; WARECKI Adam  SKS FLESZ ŚW. 
7 WLKS Kmicic Częstochowa 1 SZACIOR Kamil; WOJCIECHOWSKI Mikołaj; WOJTANIA Jan; ZAKRZEWSKI Antoni  WLKS KMICIC CZĘST. 
8 KS Olimp Lubin MASŁOWSKI Dominik; SŁAWECKI Aleksander; SZYLKO Dawid; ŻYGADŁO Jakub  KS OLIMP LUBIN 
9 SKS Muszkieter Gliwice KORKUS Paweł; MRÓZ Mateusz; RYŚ Paweł  MUSZKIETER GL. 
10 TS Górnik Radlin 10  KWAPISZ Oliwier; LEGIERSKI Tomasz; OLEŚ Maciej; WRÓBLEWSKI Bartosz  T.S. GÓRNIK RADLIN 
11 SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz. 11  ADAMCZYK Mikołaj; BARTCZAK Wiktor; STUDNICKI Szymon; WŁODARCZYK Piotr  SKS GRASS-HOPPER K. 
12 PTG Sokół 1893 Mielec 12  BERNAT Wiktor; KAPINOS Witold; KOSZTYŁA Antoni; WIKTOR Stanisław  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
13 RMKS Rybnik 13  CIAPAŁA Bartosz; HUWER Tymoteusz; ROMANIK Miłosz; WOŹNIAK Mateusz  RMKS RYBNIK 
14 SKS Flesz Świdnica 2 14  KOZAK Szymon; SURMA Mikael; WIĄCEK Franciszek  SKS FLESZ ŚW. 
15 MKS Kusy Szczecin 15  KASZKUR Leon; KLEK Jonasz; KLEK Mateusz; KONIKOWSKI Albert  MKS KUSY SZCZ. 
16 WLKS Kmicic Częstochowa 2 16  HURAS Stanisław; NOWAKOWSKI Jan; SIENKOWSKI Nikodem; STARCZEWSKI Filip  WLKS KMICIC CZĘST. 
17 AZS AWF Wrocław 17  KOSZERNY Wiktor; MIŚ Franciszek; SZARECKI Dawid; SZARECKI Mateusz  AZS AWF WROCŁAW 
18 UKS Sokolik MOSiR Krosno 18  CYNAR Adam; OMACHEL Michał; SZEPTAK Mikołaj; WNĘK Konrad  UKS SOKOLIK KR. 
19 DOSiR Sokolnia Chorzów 19  GONET Aleksander; MIKICIŃSKI Maciej; SACHAJDAK Bartosz  DOSIR SOKOLNIA CH. 
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
           
(1) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
  (1) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
(32) -BYE-   
    (1) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
(17) AZS AWF Wrocław
AZS AWF WROCŁAW
 
  36 - 13
[Szczegóły meczu] 
  (16) WLKS Kmicic Częstochowa 2
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(16) WLKS Kmicic Częstochowa 2
WLKS KMICIC CZĘST.
 
36 - 26
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
(9) SKS Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
  36 - 28
[Szczegóły meczu] 
  (9) SKS Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
   
(24) -BYE-       
    (8) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
 
(25) -BYE-    36 - 24
[Szczegóły meczu] 
 
  (8) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
 
(8) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
   
    (1) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
(5) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
  36 - 16
[Szczegóły meczu] 
  (5) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(28) -BYE-       
    (5) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
   
(21) -BYE-    36 - 22
[Szczegóły meczu] 
   
  (12) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
     
(12) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
       
    (4) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(13) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
  36 - 21
[Szczegóły meczu] 
 
  (13) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
   
(20) -BYE-       
    (4) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(29) -BYE-    36 - 16
[Szczegóły meczu] 
 
  (4) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(4) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
   
    (1) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
(3) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
  36 - 27
[Szczegóły meczu] 
  (3) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(30) -BYE-       
    (3) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
   
(19) DOSiR Sokolnia Chorzów
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  36 - 23
[Szczegóły meczu] 
   
  (14) SKS Flesz Świdnica 2
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(14) SKS Flesz Świdnica 2
SKS FLESZ ŚW.
 
36 - 16
[Szczegóły meczu] 
     
    (3) SKS Flesz Świdnica 1
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(11) SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz.
SKS GRASS-HOPPER K.
 
  36 - 22
[Szczegóły meczu] 
   
  (11) SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz.
SKS GRASS-HOPPER K.
 
       
(22) -BYE-           
    (6) SKS Flesz Świdnica 1
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(27) -BYE-    36 - 25
[Szczegóły meczu] 
     
  (6) SKS Flesz Świdnica 1
SKS FLESZ ŚW.
 
     
(6) SKS Flesz Świdnica 1
SKS FLESZ ŚW.
 
       
    (2) SKS Flesz Świdnica 1
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(7) WLKS Kmicic Częstochowa 1
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  36 - 34
[Szczegóły meczu] 
 
  (7) WLKS Kmicic Częstochowa 1
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(26) -BYE-       
    (7) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(23) -BYE-    36 - 24
[Szczegóły meczu] 
   
  (10) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(10) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
    (2) KS Szpada Wrocław
KS SZPADA WR.
 
 
(15) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
  36 - 21
[Szczegóły meczu] 
 
  (15) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
   
(18) UKS Sokolik MOSiR Krosno
UKS SOKOLIK KR.
 
36 - 35
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) KS Szpada Wrocław
KS SZPADA WR.
 
 
(31) -BYE-    36 - 28
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) KS Szpada Wrocław
KS SZPADA WR.
 
 
(2) KS Szpada Wrocław
KS SZPADA WR.
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
  (3) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
(3) KS Szpada Wrocław
KS SZPADA WR.
 
36 - 28
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
  (5) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
(5) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
36 - 32
[Szczegóły meczu] 
    (5) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
(6) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
  36 - 30
[Szczegóły meczu] 
  (6) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(7) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
36 - 32
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
  (7) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
(7) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
36 - 30
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) WLKS Kmicic Częstochowa 2
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  (9) WLKS Kmicic Częstochowa 2
WLKS KMICIC CZĘST.
 
(9) SKS Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
36 - 27
[Szczegóły meczu] 
    (9) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(12) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  35 - 34
[Szczegóły meczu] 
  (12) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
 
(13) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
36 - 26
[Szczegóły meczu] 
 
    (9) SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz.
SKS GRASS-HOPPER K.
 
(14) SKS Flesz Świdnica 2
SKS FLESZ ŚW.
 
  34 - 31
[Szczegóły meczu] 
  (11) SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz.
SKS GRASS-HOPPER K.
 
   
(11) SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz.
SKS GRASS-HOPPER K.
 
36 - 31
[Szczegóły meczu] 
   
    (10) SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz.
SKS GRASS-HOPPER K.
 
 
(10) WLKS Kmicic Częstochowa 1
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  36 - 31
[Szczegóły meczu] 
 
  (10) WLKS Kmicic Częstochowa 1
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(15) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
36 - 22
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) WLKS Kmicic Częstochowa 2
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  (11) WLKS Kmicic Częstochowa 1
WLKS KMICIC CZĘST.
 
(11) WLKS Kmicic Częstochowa 1
WLKS KMICIC CZĘST.
 
36 - 24
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 13-16) Tabela T2 (Pl. 13-14)  
     
(16) SKS Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
  (13) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
(13) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
36 - 27
[Szczegóły meczu] 
    (13) SKS Flesz Świdnica 2
SKS FLESZ ŚW.
 
(14) SKS Flesz Świdnica 2
SKS FLESZ ŚW.
 
  36 - 27
[Szczegóły meczu] 
  (14) SKS Flesz Świdnica 2
SKS FLESZ ŚW.
 
 
(15) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
36 - 23
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 15-16)  
   
(16) SKS Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
  (15) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
(15) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
36 - 34
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela 32, walka nr 2 z 16
# WLKS Kmicic Częstochowa 2 TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF Wrocław #
3 HURAS Stanisław 4 4 2 2 SZARECKI Mateusz 6
1 SIENKOWSKI Nikodem 4 8 4 2 MIŚ Franciszek 5
2 NOWAKOWSKI Jan 4 12 7 3 KOSZERNY Wiktor 4
1 SIENKOWSKI Nikodem 4 16 9 2 SZARECKI Mateusz 6
3 HURAS Stanisław 4 20 11 2 KOSZERNY Wiktor 4
2 NOWAKOWSKI Jan 4 24 15 4 MIŚ Franciszek 5
1 SIENKOWSKI Nikodem 4 28 24 9 KOSZERNY Wiktor 4
2 NOWAKOWSKI Jan 4 32 26 2 SZARECKI Mateusz 6
3 HURAS Stanisław 4 36 26 0 MIŚ Franciszek 5
      V36 D26      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Tabela 32, walka nr 10 z 16
# SKS Flesz Świdnica 2 TZ Wynik Wynik TZ DOSiR Sokolnia Chorzów #
3 SURMA Mikael 4 4 0 0 SACHAJDAK Bartosz 6
1 KOZAK Szymon 4 8 4 4 GONET Aleksander 5
2 WIĄCEK Franciszek 4 12 6 2 MIKICIŃSKI Maciej 4
1 KOZAK Szymon 1 13 10 4 SACHAJDAK Bartosz 6
3 SURMA Mikael 7 20 10 0 MIKICIŃSKI Maciej 4
2 WIĄCEK Franciszek 4 24 13 3 GONET Aleksander 5
1 KOZAK Szymon 4 28 14 1 MIKICIŃSKI Maciej 4
2 WIĄCEK Franciszek 4 32 16 2 SACHAJDAK Bartosz 6
3 SURMA Mikael 4 36 16 0 GONET Aleksander 5
      V36 D16      
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Tabela 32, walka nr 15 z 16
# UKS Sokolik MOSiR Krosno TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
6 OMACHEL Michał 0 0 4 4 KLEK Jonasz 3
5 CYNAR Adam 8 8 7 3 KONIKOWSKI Albert 1
4 WNĘK Konrad 4 12 10 3 KASZKUR Leon 2
6 OMACHEL Michał 4 16 16 6 KONIKOWSKI Albert 1
4 WNĘK Konrad 0 16 20 4 KLEK Jonasz 3
5 CYNAR Adam 8 24 23 3 KASZKUR Leon 2
4 WNĘK Konrad 4 28 27 4 KONIKOWSKI Albert 1
6 OMACHEL Michał 4 32 31 4 KASZKUR Leon 2
5 CYNAR Adam 3 35 36 5 KLEK Jonasz 3
      D35 V36      
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Tabela T16, walka nr 1 z 8
# WLKS Kmicic Częstochowa 2 TZ Wynik Wynik TZ PKSzerm Warszawa #
6 NOWAKOWSKI Jan 0 0 4 4 KROCHMALSKI Filip 3
5 HURAS Stanisław 1 1 8 4 WĄSIK Tadeusz 1
4 SIENKOWSKI Nikodem 1 2 12 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
6 NOWAKOWSKI Jan 1 3 16 4 WĄSIK Tadeusz 1
4 SIENKOWSKI Nikodem 0 3 20 4 KROCHMALSKI Filip 3
5 HURAS Stanisław 4 7 24 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
R STARCZEWSKI Filip 2 9 28 4 WĄSIK Tadeusz 1
6 NOWAKOWSKI Jan 1 10 32 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
5 HURAS Stanisław 3 13 36 4 KROCHMALSKI Filip 3
      D13 V36      
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Tabela T16, walka nr 2 z 8
# KS Olimp Lubin TZ Wynik Wynik TZ SKS Muszkieter Gliwice #
6 ŻYGADŁO Jakub 4 4 3 3 KORKUS Paweł 3
5 SZYLKO Dawid 4 8 8 5 RYŚ Paweł 1
4 MASŁOWSKI Dominik 4 12 10 2 MRÓZ Mateusz 2
6 ŻYGADŁO Jakub 4 16 11 1 RYŚ Paweł 1
4 MASŁOWSKI Dominik 4 20 14 3 KORKUS Paweł 3
5 SZYLKO Dawid 4 24 18 4 MRÓZ Mateusz 2
4 MASŁOWSKI Dominik 4 28 18 0 RYŚ Paweł 1
6 ŻYGADŁO Jakub 4 32 22 4 MRÓZ Mateusz 2
5 SZYLKO Dawid 4 36 24 2 KORKUS Paweł 3
      V36 D24      
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Tabela T16, walka nr 3 z 8
# PTG Sokół 1893 Mielec TZ Wynik Wynik TZ KSz Warszawianka #
3 WIKTOR Stanisław 3 3 1 1 SZUBSTARSKI Maciej 6
1 BERNAT Wiktor 4 7 9 8 STARSKI Filip 5
2 KAPINOS Witold 2 9 9 0 STARSKI Kacper 4
1 BERNAT Wiktor 0 9 16 7 SZUBSTARSKI Maciej 6
3 WIKTOR Stanisław 1 10 20 4 STARSKI Kacper 4
2 KAPINOS Witold 3 13 24 4 STARSKI Filip 5
1 BERNAT Wiktor 4 17 28 4 BODZIAK Leon R
2 KAPINOS Witold 0 17 32 4 SZUBSTARSKI Maciej 6
3 WIKTOR Stanisław 5 22 36 4 STARSKI Filip 5
      D22 V36      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Tabela T16, walka nr 4 z 8
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
3 GUSTA Seweryn 4 4 1 1 CIAPAŁA Bartosz 6
1 SZCZEPANIAK Maksymilian 4 8 6 5 HUWER Tymoteusz 5
2 KUROWSKI Błażej 4 12 6 0 ROMANIK Miłosz 4
1 SZCZEPANIAK Maksymilian 0 12 9 3 CIAPAŁA Bartosz 6
3 GUSTA Seweryn 8 20 12 3 ROMANIK Miłosz 4
2 KUROWSKI Błażej 4 24 12 0 HUWER Tymoteusz 5
R DROBCZYK Franciszek 4 28 12 0 WOŹNIAK Mateusz R
2 KUROWSKI Błażej 4 32 13 1 CIAPAŁA Bartosz 6
3 GUSTA Seweryn 4 36 16 3 HUWER Tymoteusz 5
      V36 D16      
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Tabela T16, walka nr 5 z 8
# SKS Flesz Świdnica 2 TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF Kraków #
6 WIĄCEK Franciszek 0 0 4 4 BERKOWICZ Jakub 3
5 SURMA Mikael 3 3 6 2 FABISIEWICZ Mateusz 1
4 KOZAK Szymon 5 8 9 3 NOWAK Grzegorz 2
6 WIĄCEK Franciszek 0 8 12 3 FABISIEWICZ Mateusz 1
4 KOZAK Szymon 2 10 19 7 BERKOWICZ Jakub 3
5 SURMA Mikael 6 16 22 3 NOWAK Grzegorz 2
4 KOZAK Szymon 2 18 24 2 OSUCH Maciej R
6 WIĄCEK Franciszek 1 19 32 8 NOWAK Grzegorz 2
5 SURMA Mikael 4 23 36 4 BERKOWICZ Jakub 3
      D23 V36      
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Tabela T16, walka nr 6 z 8
# SKS Flesz Świdnica 1 TZ Wynik Wynik TZ SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz. #
6 WARECKI Adam 1 1 2 2 ADAMCZYK Mikołaj 3
5 KUŹNIK Bartosz 7 8 2 0 BARTCZAK Wiktor 1
4 BEDNARSKI Antoni 4 12 6 4 WŁODARCZYK Piotr 2
R MIKODA Krystian 2 14 7 1 BARTCZAK Wiktor 1
4 BEDNARSKI Antoni 6 20 13 6 ADAMCZYK Mikołaj 3
5 KUŹNIK Bartosz 4 24 15 2 WŁODARCZYK Piotr 2
4 BEDNARSKI Antoni 4 28 18 3 BARTCZAK Wiktor 1
6 WARECKI Adam 4 32 23 5 WŁODARCZYK Piotr 2
5 KUŹNIK Bartosz 4 36 25 2 ADAMCZYK Mikołaj 3
      V36 D25      
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Tabela T16, walka nr 7 z 8
# TS Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ WLKS Kmicic Częstochowa 1 #
6 KWAPISZ Oliwier 3 3 4 4 ZAKRZEWSKI Antoni 3
5 WRÓBLEWSKI Bartosz 5 8 6 2 SZACIOR Kamil 1
4 LEGIERSKI Tomasz 3 11 12 6 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2
6 KWAPISZ Oliwier 3 14 14 2 SZACIOR Kamil 1
R OLEŚ Maciej 1 15 18 4 ZAKRZEWSKI Antoni 3
5 WRÓBLEWSKI Bartosz 9 24 20 2 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2
R OLEŚ Maciej 3 27 20 0 SZACIOR Kamil 1
6 KWAPISZ Oliwier 5 32 23 3 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2
5 WRÓBLEWSKI Bartosz 4 36 24 1 ZAKRZEWSKI Antoni 3
      V36 D24      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Tabela T16, walka nr 8 z 8
# KS Szpada Wrocław TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
6 SIWEK Marcin 2 2 4 4 KLEK Jonasz 3
5 CHIRKOWSKI Ignacy 5 7 8 4 KONIKOWSKI Albert 1
4 SKAŁECKI Antoni 3 10 12 4 KASZKUR Leon 2
6 SIWEK Marcin 6 16 14 2 KONIKOWSKI Albert 1
4 SKAŁECKI Antoni 4 20 17 3 KLEK Jonasz 3
5 CHIRKOWSKI Ignacy 4 24 18 1 KASZKUR Leon 2
4 SKAŁECKI Antoni 4 28 21 3 KONIKOWSKI Albert 1
6 SIWEK Marcin 4 32 23 2 KASZKUR Leon 2
5 CHIRKOWSKI Ignacy 4 36 28 5 KLEK Jonasz 3
      V36 D28      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# KS Olimp Lubin TZ Wynik Wynik TZ PKSzerm Warszawa #
6 ŻYGADŁO Jakub 3 3 3 3 KROCHMALSKI Filip 3
5 SZYLKO Dawid 5 8 6 3 WĄSIK Tadeusz 1
4 MASŁOWSKI Dominik 1 9 12 6 ZIAJOWSKI Aleksander 2
6 ŻYGADŁO Jakub 1 10 16 4 WĄSIK Tadeusz 1
4 MASŁOWSKI Dominik 4 14 20 4 KROCHMALSKI Filip 3
5 SZYLKO Dawid 5 19 24 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
4 MASŁOWSKI Dominik 3 22 28 4 WĄSIK Tadeusz 1
6 ŻYGADŁO Jakub 3 25 32 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
5 SZYLKO Dawid 3 28 36 4 KROCHMALSKI Filip 3
      D28 V36      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ KSz Warszawianka #
6 KUROWSKI Błażej 4 4 0 0 STARSKI Filip 3
5 GUSTA Seweryn 4 8 0 0 STARSKI Kacper 1
4 SZCZEPANIAK Maksymilian 4 12 3 3 SZUBSTARSKI Maciej 2
6 KUROWSKI Błażej 4 16 6 3 STARSKI Kacper 1
R DROBCZYK Franciszek 4 20 8 2 STARSKI Filip 3
5 GUSTA Seweryn 4 24 9 1 SZUBSTARSKI Maciej 2
R DROBCZYK Franciszek 4 28 10 1 BODZIAK Leon R
6 KUROWSKI Błażej 4 32 17 7 SZUBSTARSKI Maciej 2
5 GUSTA Seweryn 4 36 21 4 STARSKI Filip 3
      V36 D21      
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# SKS Flesz Świdnica 1 TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF Kraków #
3 KUŹNIK Bartosz 4 4 3 3 NOWAK Grzegorz 6
1 WARECKI Adam 2 6 5 2 BERKOWICZ Jakub 5
2 BEDNARSKI Antoni 2 8 5 0 OSUCH Maciej 4
R MIKODA Krystian 5 13 9 4 NOWAK Grzegorz 6
3 KUŹNIK Bartosz 4 17 12 3 OSUCH Maciej 4
2 BEDNARSKI Antoni 5 22 17 5 BERKOWICZ Jakub 5
1 WARECKI Adam 2 24 17 0 OSUCH Maciej 4
2 BEDNARSKI Antoni 4 28 20 3 NOWAK Grzegorz 6
3 KUŹNIK Bartosz 8 36 22 2 BERKOWICZ Jakub 5
      V36 D22      
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# KS Szpada Wrocław TZ Wynik Wynik TZ TS Górnik Radlin #
3 ZALEWSKI Jan 3 3 4 4 KWAPISZ Oliwier 6
1 SIWEK Marcin 0 3 5 1 WRÓBLEWSKI Bartosz 5
2 CHIRKOWSKI Ignacy 5 8 8 3 OLEŚ Maciej 4
1 SIWEK Marcin 5 13 12 4 KWAPISZ Oliwier 6
3 ZALEWSKI Jan 5 18 13 1 OLEŚ Maciej 4
2 CHIRKOWSKI Ignacy 6 24 14 1 WRÓBLEWSKI Bartosz 5
1 SIWEK Marcin 4 28 15 1 OLEŚ Maciej 4
2 CHIRKOWSKI Ignacy 4 32 17 2 KWAPISZ Oliwier 6
3 ZALEWSKI Jan 4 36 21 4 WRÓBLEWSKI Bartosz 5
      V36 D21      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Półfinały, walka nr 1 z 2
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ PKSzerm Warszawa #
6 KUROWSKI Błażej 3 3 3 3 KROCHMALSKI Filip 3
5 GUSTA Seweryn 1 4 8 5 WĄSIK Tadeusz 1
4 DROBCZYK Franciszek 2 6 12 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
6 KUROWSKI Błażej 2 8 16 4 WĄSIK Tadeusz 1
4 DROBCZYK Franciszek 0 8 20 4 KROCHMALSKI Filip 3
5 GUSTA Seweryn 3 11 24 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
4 DROBCZYK Franciszek 1 12 28 4 WĄSIK Tadeusz 1
6 KUROWSKI Błażej 0 12 32 4 ZIAJOWSKI Aleksander 2
5 GUSTA Seweryn 4 16 36 4 KROCHMALSKI Filip 3
      D16 V36      
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Półfinały, walka nr 2 z 2
# KS Szpada Wrocław TZ Wynik Wynik TZ SKS Flesz Świdnica 1 #
3 ZALEWSKI Jan 4 4 0 0 WARECKI Adam 6
1 SIWEK Marcin 4 8 3 3 KUŹNIK Bartosz 5
2 CHIRKOWSKI Ignacy 1 9 3 0 BEDNARSKI Antoni 4
1 SIWEK Marcin 6 15 4 1 WARECKI Adam 6
3 ZALEWSKI Jan 5 20 10 6 BEDNARSKI Antoni 4
2 CHIRKOWSKI Ignacy 4 24 16 6 KUŹNIK Bartosz 5
1 SIWEK Marcin 2 26 18 2 BEDNARSKI Antoni 4
2 CHIRKOWSKI Ignacy 6 32 22 4 MIKODA Krystian R
3 ZALEWSKI Jan 2 34 36 14 KUŹNIK Bartosz 5
      D34 V36      
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# SKS Flesz Świdnica 1 TZ Wynik Wynik TZ PKSzerm Warszawa #
3 KUŹNIK Bartosz 3 3 4 4 ZIAJOWSKI Aleksander 6
1 WARECKI Adam 3 6 8 4 KROCHMALSKI Filip 5
2 BEDNARSKI Antoni 4 10 10 2 WĄSIK Tadeusz 4
1 WARECKI Adam 4 14 15 5 ZIAJOWSKI Aleksander 6
3 KUŹNIK Bartosz 1 15 20 5 WĄSIK Tadeusz 4
2 BEDNARSKI Antoni 1 16 24 4 KROCHMALSKI Filip 5
1 WARECKI Adam 2 18 28 4 WĄSIK Tadeusz 4
2 BEDNARSKI Antoni 2 20 30 2 ZIAJOWSKI Aleksander 6
3 KUŹNIK Bartosz 7 27 36 6 KROCHMALSKI Filip 5
      D27 V36      
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 1 z 4
# SKS Muszkieter Gliwice TZ Wynik Wynik TZ WLKS Kmicic Częstochowa 2 #
3 MRÓZ Mateusz 2 2 4 4 NOWAKOWSKI Jan 6
1 KORKUS Paweł 3 5 8 4 HURAS Stanisław 5
2 RYŚ Paweł 1 6 12 4 SIENKOWSKI Nikodem 4
1 KORKUS Paweł 3 9 16 4 NOWAKOWSKI Jan 6
3 MRÓZ Mateusz 3 12 20 4 SIENKOWSKI Nikodem 4
2 RYŚ Paweł 6 18 23 3 HURAS Stanisław 5
1 KORKUS Paweł 4 22 27 4 SIENKOWSKI Nikodem 4
2 RYŚ Paweł 2 24 32 5 NOWAKOWSKI Jan 6
3 MRÓZ Mateusz 3 27 36 4 HURAS Stanisław 5
      D27 V36      
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 2 z 4
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ PTG Sokół 1893 Mielec #
6 CIAPAŁA Bartosz 1 1 4 4 WIKTOR Stanisław 3
5 HUWER Tymoteusz 7 8 4 0 BERNAT Wiktor 1
4 ROMANIK Miłosz 4 12 11 7 KAPINOS Witold 2
6 CIAPAŁA Bartosz 3 15 13 2 BERNAT Wiktor 1
4 ROMANIK Miłosz 5 20 17 4 WIKTOR Stanisław 3
5 HUWER Tymoteusz 4 24 18 1 KAPINOS Witold 2
4 ROMANIK Miłosz 4 28 20 2 BERNAT Wiktor 1
6 CIAPAŁA Bartosz 4 32 25 5 KAPINOS Witold 2
5 HUWER Tymoteusz 4 36 26 1 WIKTOR Stanisław 3
      V36 D26      
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 3 z 4
# SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz. TZ Wynik Wynik TZ SKS Flesz Świdnica 2 #
3 WŁODARCZYK Piotr 4 4 3 3 KOZAK Szymon 6
1 BARTCZAK Wiktor 0 4 8 5 SURMA Mikael 5
2 ADAMCZYK Mikołaj 5 9 12 4 WIĄCEK Franciszek 4
1 BARTCZAK Wiktor 0 9 16 4 KOZAK Szymon 6
3 WŁODARCZYK Piotr 8 17 20 4 WIĄCEK Franciszek 4
2 ADAMCZYK Mikołaj 7 24 22 2 SURMA Mikael 5
1 BARTCZAK Wiktor 4 28 26 4 WIĄCEK Franciszek 4
2 ADAMCZYK Mikołaj 4 32 30 4 KOZAK Szymon 6
3 WŁODARCZYK Piotr 4 36 31 1 SURMA Mikael 5
      V36 D31      
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 4 z 4
# MKS Kusy Szczecin TZ Wynik Wynik TZ WLKS Kmicic Częstochowa 1 #
6 KASZKUR Leon 2 2 4 4 ZAKRZEWSKI Antoni 3
5 KLEK Jonasz 5 7 8 4 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 1
4 KONIKOWSKI Albert 5 12 10 2 SZACIOR Kamil 2
6 KASZKUR Leon 2 14 16 6 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 1
4 KONIKOWSKI Albert 1 15 20 4 ZAKRZEWSKI Antoni 3
5 KLEK Jonasz 2 17 21 1 SZACIOR Kamil 2
4 KONIKOWSKI Albert 2 19 28 7 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 1
6 KASZKUR Leon 2 21 32 4 SZACIOR Kamil 2
5 KLEK Jonasz 1 22 36 4 ZAKRZEWSKI Antoni 3
      D22 V36      
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 1 z 2
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ WLKS Kmicic Częstochowa 2 #
3 HUWER Tymoteusz 4 4 4 4 NOWAKOWSKI Jan 6
1 ROMANIK Miłosz 1 5 6 2 HURAS Stanisław 5
2 CIAPAŁA Bartosz 5 10 10 4 SIENKOWSKI Nikodem 4
1 ROMANIK Miłosz 2 12 16 6 NOWAKOWSKI Jan 6
3 HUWER Tymoteusz 4 16 20 4 SIENKOWSKI Nikodem 4
2 CIAPAŁA Bartosz 3 19 23 3 HURAS Stanisław 5
1 ROMANIK Miłosz 3 22 25 2 SIENKOWSKI Nikodem 4
2 CIAPAŁA Bartosz 3 25 30 5 NOWAKOWSKI Jan 6
3 HUWER Tymoteusz 10 35 34 4 HURAS Stanisław 5
      V35 D34      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 2 z 2
# WLKS Kmicic Częstochowa 1 TZ Wynik Wynik TZ SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz. #
6 SZACIOR Kamil 0 0 4 4 ADAMCZYK Mikołaj 3
5 ZAKRZEWSKI Antoni 8 8 5 1 BARTCZAK Wiktor 1
4 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 1 9 12 7 WŁODARCZYK Piotr 2
6 SZACIOR Kamil 4 13 15 3 BARTCZAK Wiktor 1
4 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 1 14 20 5 ADAMCZYK Mikołaj 3
5 ZAKRZEWSKI Antoni 1 15 24 4 WŁODARCZYK Piotr 2
4 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 5 20 28 4 BARTCZAK Wiktor 1
R WOJTANIA Jan 2 22 32 4 WŁODARCZYK Piotr 2
5 ZAKRZEWSKI Antoni 9 31 36 4 ADAMCZYK Mikołaj 3
      D31 V36      
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Tabela T2 (Pl. 9-10), walka nr 1 z 1
# SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz. TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
3 ADAMCZYK Mikołaj 3 3 4 4 CIAPAŁA Bartosz 6
1 BARTCZAK Wiktor 1 4 8 4 HUWER Tymoteusz 5
2 WŁODARCZYK Piotr 3 7 12 4 ROMANIK Miłosz 4
1 BARTCZAK Wiktor 1 8 14 2 CIAPAŁA Bartosz 6
3 ADAMCZYK Mikołaj 11 19 20 6 ROMANIK Miłosz 4
2 WŁODARCZYK Piotr 3 22 24 4 HUWER Tymoteusz 5
1 BARTCZAK Wiktor 3 25 25 1 ROMANIK Miłosz 4
2 WŁODARCZYK Piotr 3 28 30 5 CIAPAŁA Bartosz 6
3 ADAMCZYK Mikołaj 6 34 31 1 HUWER Tymoteusz 5
      V34 D31      
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# KS Szpada Wrocław TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice #
3 CHIRKOWSKI Ignacy 4 4 2 2 KUROWSKI Błażej 6
1 SKAŁECKI Antoni 2 6 8 6 GUSTA Seweryn 5
2 SIWEK Marcin 4 10 12 4 DROBCZYK Franciszek 4
R ZALEWSKI Jan 3 13 16 4 KUROWSKI Błażej 6
3 CHIRKOWSKI Ignacy 5 18 20 4 DROBCZYK Franciszek 4
2 SIWEK Marcin 0 18 24 4 GUSTA Seweryn 5
1 SKAŁECKI Antoni 1 19 28 4 DROBCZYK Franciszek 4
2 SIWEK Marcin 3 22 32 4 KUROWSKI Błażej 6
3 CHIRKOWSKI Ignacy 6 28 36 4 GUSTA Seweryn 5
      D28 V36      
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# KSz Warszawianka TZ Wynik Wynik TZ KS Olimp Lubin #
6 STARSKI Filip 2 2 4 4 SZYLKO Dawid 3
5 SZUBSTARSKI Maciej 4 6 8 4 SŁAWECKI Aleksander 1
4 BODZIAK Leon 2 8 12 4 MASŁOWSKI Dominik 2
6 STARSKI Filip 8 16 13 1 SŁAWECKI Aleksander 1
4 BODZIAK Leon 3 19 20 7 SZYLKO Dawid 3
5 SZUBSTARSKI Maciej 5 24 20 0 ŻYGADŁO Jakub R
R STARSKI Kacper 1 25 23 3 SŁAWECKI Aleksander 1
6 STARSKI Filip 7 32 28 5 MASŁOWSKI Dominik 2
5 SZUBSTARSKI Maciej 4 36 32 4 SZYLKO Dawid 3
      V36 D32      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# TS Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF Kraków #
6 KWAPISZ Oliwier 4 4 4 4 BERKOWICZ Jakub 3
5 WRÓBLEWSKI Bartosz 3 7 8 4 FABISIEWICZ Mateusz 1
4 LEGIERSKI Tomasz 1 8 12 4 NOWAK Grzegorz 2
6 KWAPISZ Oliwier 4 12 16 4 FABISIEWICZ Mateusz 1
4 LEGIERSKI Tomasz 6 18 20 4 BERKOWICZ Jakub 3
5 WRÓBLEWSKI Bartosz 6 24 22 2 NOWAK Grzegorz 2
4 LEGIERSKI Tomasz 4 28 24 2 FABISIEWICZ Mateusz 1
6 KWAPISZ Oliwier 4 32 29 5 NOWAK Grzegorz 2
5 WRÓBLEWSKI Bartosz 4 36 32 3 BERKOWICZ Jakub 3
      V36 D32      
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# TS Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ KSz Warszawianka #
3 WRÓBLEWSKI Bartosz 4 4 4 4 STARSKI Filip 6
1 LEGIERSKI Tomasz 3 7 8 4 SZUBSTARSKI Maciej 5
2 KWAPISZ Oliwier 1 8 9 1 STARSKI Kacper 4
1 LEGIERSKI Tomasz 8 16 16 7 STARSKI Filip 6
3 WRÓBLEWSKI Bartosz 4 20 17 1 STARSKI Kacper 4
2 KWAPISZ Oliwier 4 24 22 5 SZUBSTARSKI Maciej 5
1 LEGIERSKI Tomasz 4 28 24 2 STARSKI Kacper 4
2 KWAPISZ Oliwier 4 32 26 2 STARSKI Filip 6
3 WRÓBLEWSKI Bartosz 4 36 30 4 SZUBSTARSKI Maciej 5
      V36 D30      
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Tabela T2 (Pl. 7-8), walka nr 1 z 1
# AZS AWF Kraków TZ Wynik Wynik TZ KS Olimp Lubin #
6 NOWAK Grzegorz 4 4 1 1 SZYLKO Dawid 3
5 BERKOWICZ Jakub 1 5 8 7 MASŁOWSKI Dominik 1
4 OSUCH Maciej 6 11 12 4 ŻYGADŁO Jakub 2
6 NOWAK Grzegorz 4 15 16 4 MASŁOWSKI Dominik 1
4 OSUCH Maciej 2 17 20 4 SZYLKO Dawid 3
5 BERKOWICZ Jakub 6 23 22 2 ŻYGADŁO Jakub 2
4 OSUCH Maciej 5 28 24 2 SŁAWECKI Aleksander R
6 NOWAK Grzegorz 4 32 25 1 ŻYGADŁO Jakub 2
5 BERKOWICZ Jakub 4 36 30 5 SZYLKO Dawid 3
      V36 D30      
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Tabela T2 (Pl. 11-12), walka nr 1 z 1
# WLKS Kmicic Częstochowa 1 TZ Wynik Wynik TZ WLKS Kmicic Częstochowa 2 #
6 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2 2 4 4 HURAS Stanisław 3
5 ZAKRZEWSKI Antoni 6 8 7 3 STARCZEWSKI Filip 1
4 SZACIOR Kamil 3 11 10 3 SIENKOWSKI Nikodem 2
R WOJTANIA Jan 3 14 12 2 STARCZEWSKI Filip 1
4 SZACIOR Kamil 6 20 16 4 HURAS Stanisław 3
5 ZAKRZEWSKI Antoni 4 24 19 3 SIENKOWSKI Nikodem 2
4 SZACIOR Kamil 4 28 22 3 STARCZEWSKI Filip 1
R WOJTANIA Jan 4 32 24 2 SIENKOWSKI Nikodem 2
5 ZAKRZEWSKI Antoni 4 36 24 0 HURAS Stanisław 3
      V36 D24      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Tabela T4 (Pl. 13-16), walka nr 1 z 2
# PTG Sokół 1893 Mielec TZ Wynik Wynik TZ SKS Muszkieter Gliwice #
3 WIKTOR Stanisław 4 4 2 2 KORKUS Paweł 6
1 BERNAT Wiktor 4 8 7 5 RYŚ Paweł 5
2 KAPINOS Witold 3 11 10 3 MRÓZ Mateusz 4
1 BERNAT Wiktor 4 15 16 6 KORKUS Paweł 6
3 WIKTOR Stanisław 4 19 17 1 MRÓZ Mateusz 4
2 KAPINOS Witold 5 24 22 5 RYŚ Paweł 5
1 BERNAT Wiktor 4 28 25 3 MRÓZ Mateusz 4
2 KAPINOS Witold 4 32 26 1 KORKUS Paweł 6
3 WIKTOR Stanisław 4 36 27 1 RYŚ Paweł 5
      V36 D27      
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Tabela T4 (Pl. 13-16), walka nr 2 z 2
# MKS Kusy Szczecin TZ Wynik Wynik TZ SKS Flesz Świdnica 2 #
6 KASZKUR Leon 1 1 4 4 SURMA Mikael 3
5 KLEK Jonasz 7 8 8 4 WIĄCEK Franciszek 1
4 KONIKOWSKI Albert 1 9 12 4 KOZAK Szymon 2
6 KASZKUR Leon 2 11 16 4 WIĄCEK Franciszek 1
4 KONIKOWSKI Albert 2 13 20 4 SURMA Mikael 3
5 KLEK Jonasz 2 15 24 4 KOZAK Szymon 2
4 KONIKOWSKI Albert 1 16 28 4 WIĄCEK Franciszek 1
6 KASZKUR Leon 3 19 32 4 KOZAK Szymon 2
5 KLEK Jonasz 4 23 36 4 SURMA Mikael 3
      D23 V36      
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Tabela T2 (Pl. 13-14), walka nr 1 z 1
# SKS Flesz Świdnica 2 TZ Wynik Wynik TZ PTG Sokół 1893 Mielec #
6 KOZAK Szymon 4 4 2 2 WIKTOR Stanisław 3
5 SURMA Mikael 4 8 5 3 BERNAT Wiktor 1
4 WIĄCEK Franciszek 4 12 8 3 KAPINOS Witold 2
6 KOZAK Szymon 4 16 11 3 BERNAT Wiktor 1
4 WIĄCEK Franciszek 4 20 15 4 WIKTOR Stanisław 3
5 SURMA Mikael 4 24 16 1 KAPINOS Witold 2
4 WIĄCEK Franciszek 4 28 20 4 BERNAT Wiktor 1
6 KOZAK Szymon 4 32 24 4 KAPINOS Witold 2
5 SURMA Mikael 4 36 27 3 WIKTOR Stanisław 3
      V36 D27      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Tabela T2 (Pl. 15-16), walka nr 1 z 1
# MKS Kusy Szczecin TZ Wynik Wynik TZ SKS Muszkieter Gliwice #
3 KLEK Jonasz 3 3 4 4 RYŚ Paweł 6
1 KLEK Mateusz 2 5 8 4 KORKUS Paweł 5
2 KASZKUR Leon 5 10 12 4 MRÓZ Mateusz 4
1 KLEK Mateusz 3 13 16 4 RYŚ Paweł 6
3 KLEK Jonasz 7 20 19 3 MRÓZ Mateusz 4
2 KASZKUR Leon 4 24 23 4 KORKUS Paweł 5
1 KLEK Mateusz 2 26 28 5 MRÓZ Mateusz 4
2 KASZKUR Leon 4 30 32 4 RYŚ Paweł 6
3 KLEK Jonasz 6 36 34 2 KORKUS Paweł 5
      V36 D34      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 14:40
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Członkowie
1 PKSzerm Warszawa PKSZERM WARSZAWA  Krochmalski, Mulik, Wąsik, Ziajowski 
2 SKS Flesz Świdnica 1 SKS FLESZ ŚW.  Bednarski, Kuźnik, Mikoda, Warecki 
3 Piast Gliwice PIAST GLIWICE  Drobczyk, Gusta, Kurowski, Szczepaniak 
4 KS Szpada Wrocław KS SZPADA WR.  Chirkowski, Siwek, Skałecki, Zalewski 
5 TS Górnik Radlin T.S. GÓRNIK RADLIN  Kwapisz, Legierski, Oleś, Wróblewski 
6 KSz Warszawianka KSZ WARSZAWIANKA  Bodziak, Starski, Starski, Szubstarski 
7 AZS AWF Kraków AZS AWF KRAKÓW  Berkowicz, Fabisiewicz, Nowak, Osuch 
8 KS Olimp Lubin KS OLIMP LUBIN  Masłowski, Sławecki, Szylko, Żygadło 
9 SKS Grass-Hopper Kalwaria Zebrz. SKS GRASS-HOPPER K.  Adamczyk, Bartczak, Studnicki, Włodarczyk 
10 RMKS Rybnik RMKS RYBNIK  Ciapała, Huwer, Romanik, Woźniak 
11 WLKS Kmicic Częstochowa 1 WLKS KMICIC CZĘST.  Szacior, Wojciechowski, Wojtania, Zakrzewski 
12 WLKS Kmicic Częstochowa 2 WLKS KMICIC CZĘST.  Huras, Nowakowski, Sienkowski, Starczewski 
13 SKS Flesz Świdnica 2 SKS FLESZ ŚW.  Kozak, Surma, Wiącek 
14 PTG Sokół 1893 Mielec PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  Bernat, Kapinos, Kosztyła, Wiktor 
15 MKS Kusy Szczecin MKS KUSY SZCZ.  Kaszkur, Klek, Klek, Konikowski 
16 SKS Muszkieter Gliwice MUSZKIETER GL.  Korkus, Mróz, Ryś 
17 AZS AWF Wrocław AZS AWF WROCŁAW  Koszerny, Miś, Szarecki, Szarecki 
18 UKS Sokolik MOSiR Krosno UKS SOKOLIK KR.  Cynar, Omachel, Szeptak, Wnęk 
19 DOSiR Sokolnia Chorzów DOSIR SOKOLNIA CH.  Gonet, Mikiciński, Sachajdak