Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Status
1 SKS Muszkieter Gliwice 1 JANECZEK Oliwia; MAJEREK Maja; RATYNA Magda; SZYMCZYK Michalina  MUSZKIETER GL. 
2 Piast Gliwice GUSTA Kamila; JĘDRZEJEC Wiktoria; SZCZUROWSKA Maria; SZYDŁOWSKA Julia  PIAST GLIWICE 
3 PTG Sokół 1893 Mielec DROZDOWSKA Hanna; ŁABUDA Hanna; MRÓZ Martyna; PIETRAS Emilia  PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 
4 UKS Zawisza Katowice DYL Roksana; DZIĘCIOŁOWSKA Zofia; GÓRKA Julia; MAŚLANKA Maja  UKS ZAWISZA KAT. 
5 SKS Flesz Świdnica MOSZONKA Amelia; NIECZKOWSKA Karolina; NIESYN Nikola; NOWAK Martyna  SKS FLESZ ŚW. 
6 Toruńska Szkoła Szermierki 1 KANABAJ Janina; KUBIK Natalia; SZYMAŃSKA Maja; WINIARSKA Julia  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
7 KS Szpada Wrocław 1 DROŻDŻ Łucja; ŁUSZCZ Oliwia; SZALIŃSKA Wiktoria; TERCJAK Jagoda  KS SZPADA WR. 
8 TS Górnik Radlin BUKSA Amelia; MISIAK Laura; PUKOWIEC Alicja  T.S. GÓRNIK RADLIN 
9 KS Olimp Lubin MALINOWSKA Hanna; NIEBRZYDOWSKA Dorota; SZCZYGIEŁ Emilia; WILKOSZ Wiktoria  KS OLIMP LUBIN 
10 AZS AWF Kraków 10  FURMAN Lena; GŁOWA Weronika; SZYMCZAK Kinga  AZS AWF KRAKÓW 
11 RMKS Rybnik 11  GRAMCOW Zofia; KAUCH Zuzanna; ŻABKA Paulina  RMKS RYBNIK 
12 WKS Kolejarz Wrocław 12  SIERGIEJ Zofia; ŚMIGIELSKA Lena; WASIAK Alicja  WKS KOLEJARZ WR. 
13 KSz Warszawianka 13  CISZCZOŃ Maria; LECH Michalina; SOBCZAK Antonina; SOKALSKA Klara  KSZ WARSZAWIANKA 
14 UKS Atlas Tarnowo Podgórne 14  HAŁAS Hanna; PATOLETA Kaja; PERA Natalia  UKS ATLAS TARNOWO P. 
15 PKSzerm Warszawa 15  GRZELAK Irena; SOCHA Maria; SOŁTYK Zuzanna  PKSZERM WARSZAWA 
16 Toruńska Szkoła Szermierki 2 16  BOROWIEC Julianna; LIPIŃSKA Martyna; MILLER Antonina; ZAGACKA Natasza  TORUŃSKA SZK. SZERM. 
17 MKS Kusy Szczecin 17  MISIEWICZ Julia; RADZIK Dominika; TOŁYŻ Aniela  MKS KUSY SZCZ. 
18 SKS Muszkieter Gliwice 2 18  DUDEK Judyta; NIKODEM Martyna; ZAJĄC Maria  MUSZKIETER GL. 
19 KS Szpada Wrocław 2 19  KONARSKA Lena; ŁADOŚ Natalia; SIGURSKA Lena  KS SZPADA WR. 
20 UKS Trójka Radlin 20  HEBDOWSKA Agata; ROSTKOWSKA Nadia; SZYMIK Karolina  UKS TRÓJKA RADLIN 
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela T16 Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
           
(1) SKS Muszkieter Gliwice 1
MUSZKIETER GL.
 
  (1) SKS Muszkieter Gliwice 1
MUSZKIETER GL.
 
(32) -BYE-   
    (1) SKS Muszkieter Gliwice 1
MUSZKIETER GL.
 
(17) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
  36 - 12
[Szczegóły meczu] 
  (16) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
 
(16) Toruńska Szkoła Szermierki 2
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
36 - 29
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) SKS Muszkieter Gliwice 1
MUSZKIETER GL.
 
(9) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
  36 - 23
[Szczegóły meczu] 
  (9) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
   
(24) -BYE-       
    (8) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(25) -BYE-    36 - 26
[Szczegóły meczu] 
 
  (8) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(8) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
    (1) SKS Muszkieter Gliwice 1
MUSZKIETER GL.
 
(5) SKS Flesz Świdnica
SKS FLESZ ŚW.
 
  36 - 27
[Szczegóły meczu] 
  (5) SKS Flesz Świdnica
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(28) -BYE-       
    (5) SKS Flesz Świdnica
SKS FLESZ ŚW.
 
   
(21) -BYE-    36 - 16
[Szczegóły meczu] 
   
  (12) WKS Kolejarz Wrocław
WKS KOLEJARZ WR.
 
     
(12) WKS Kolejarz Wrocław
WKS KOLEJARZ WR.
 
       
    (4) UKS Zawisza Katowice
UKS ZAWISZA KAT.
 
 
(13) KSz Warszawianka
KSZ WARSZAWIANKA
 
  36 - 25
[Szczegóły meczu] 
 
  (13) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
   
(20) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
36 - 31
[Szczegóły meczu] 
   
    (4) UKS Zawisza Katowice
UKS ZAWISZA KAT.
 
 
(29) -BYE-    36 - 19
[Szczegóły meczu] 
 
  (4) UKS Zawisza Katowice
UKS ZAWISZA KAT.
 
 
(4) UKS Zawisza Katowice
UKS ZAWISZA KAT.
 
   
    (1) SKS Muszkieter Gliwice 1
MUSZKIETER GL.
 
(3) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
  36 - 19
[Szczegóły meczu] 
  (3) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(30) -BYE-       
    (3) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(19) KS Szpada Wrocław 2
KS SZPADA WR.
 
  36 - 22
[Szczegóły meczu] 
   
  (14) UKS Atlas Tarnowo Podgórne
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
     
(14) UKS Atlas Tarnowo Podgórne
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
36 - 30
[Szczegóły meczu] 
     
    (3) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
   
(11) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
  36 - 20
[Szczegóły meczu] 
   
  (11) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
       
(22) -BYE-           
    (6) Toruńska Szkoła Szermierki 1
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(27) -BYE-    36 - 16
[Szczegóły meczu] 
     
  (6) Toruńska Szkoła Szermierki 1
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
     
(6) Toruńska Szkoła Szermierki 1
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
       
    (2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(7) KS Szpada Wrocław 1
KS SZPADA WR.
 
  36 - 35
[Szczegóły meczu] 
 
  (7) KS Szpada Wrocław 1
KS SZPADA WR.
 
   
(26) -BYE-       
    (7) KS Szpada Wrocław 1
KS SZPADA WR.
 
   
(23) -BYE-    36 - 28
[Szczegóły meczu] 
   
  (10) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
     
(10) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
       
    (2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(15) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
  36 - 33
[Szczegóły meczu] 
 
  (15) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
   
(18) SKS Muszkieter Gliwice 2
MUSZKIETER GL.
 
35 - 26
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(31) -BYE-    36 - 15
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) UKS Zawisza Katowice
UKS ZAWISZA KAT.
 
  (3) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
(3) PTG Sokół 1893 Mielec
PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC
 
36 - 28
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  (5) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
(5) SKS Flesz Świdnica
SKS FLESZ ŚW.
 
35 - 34
[Szczegóły meczu] 
    (5) Toruńska Szkoła Szermierki 1
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
(6) Toruńska Szkoła Szermierki 1
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
  36 - 32
[Szczegóły meczu] 
  (6) Toruńska Szkoła Szermierki 1
TORUŃSKA SZK. SZERM.
 
 
(7) KS Szpada Wrocław 1
KS SZPADA WR.
 
36 - 25
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) SKS Flesz Świdnica
SKS FLESZ ŚW.
 
  (7) SKS Flesz Świdnica
SKS FLESZ ŚW.
 
(7) KS Szpada Wrocław 1
KS SZPADA WR.
 
36 - 18
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T8 (Pl. 9-16) Tabela T4 (Pl. 9-12) Tabela T2 (Pl. 9-10)  
       
(16) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
  (9) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
(9) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
36 - 26
[Szczegóły meczu] 
    (9) WKS Kolejarz Wrocław
WKS KOLEJARZ WR.
 
(12) WKS Kolejarz Wrocław
WKS KOLEJARZ WR.
 
  36 - 28
[Szczegóły meczu] 
  (12) WKS Kolejarz Wrocław
WKS KOLEJARZ WR.
 
 
(13) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
34 - 32
[Szczegóły meczu] 
 
    (9) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
(14) UKS Atlas Tarnowo Podgórne
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  36 - 26
[Szczegóły meczu] 
  (11) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
   
(11) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
36 - 30
[Szczegóły meczu] 
   
    (10) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(10) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
  36 - 23
[Szczegóły meczu] 
 
  (10) AZS AWF Kraków
AZS AWF KRAKÓW
 
 
(15) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
36 - 19
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 11-12)  
   
(12) KS Olimp Lubin
KS OLIMP LUBIN
 
  (11) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(11) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
Przeciwnik nie stawił się
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 13-16) Tabela T2 (Pl. 13-14)  
     
(16) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
  (13) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
(13) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
36 - 29
[Szczegóły meczu] 
    (13) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
(14) UKS Atlas Tarnowo Podgórne
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
  34 - 33
[Szczegóły meczu] 
  (14) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
 
(15) PKSzerm Warszawa
PKSZERM WARSZAWA
 
33 - 31
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 15-16)  
   
(16) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
  (15) MKS Kusy Szczecin
MKS KUSY SZCZ.
 
(15) UKS Atlas Tarnowo Podgórne
UKS ATLAS TARNOWO P.
 
36 - 26
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela 32, walka nr 2 z 16
# Toruńska Szkoła Szermierki 2 TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
6 ZAGACKA Natasza 2 2 4 4 RADZIK Dominika 3
5 MILLER Antonina 3 5 8 4 TOŁYŻ Aniela 1
4 LIPIŃSKA Martyna 3 8 12 4 MISIEWICZ Julia 2
6 ZAGACKA Natasza 4 12 16 4 TOŁYŻ Aniela 1
4 LIPIŃSKA Martyna 2 14 20 4 RADZIK Dominika 3
5 MILLER Antonina 9 23 24 4 MISIEWICZ Julia 2
R BOROWIEC Julianna 0 23 28 4 TOŁYŻ Aniela 1
6 ZAGACKA Natasza 2 25 32 4 MISIEWICZ Julia 2
5 MILLER Antonina 4 29 36 4 RADZIK Dominika 3
      D29 V36      
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Tabela 32, walka nr 7 z 16
# UKS Trójka Radlin TZ Wynik Wynik TZ KSz Warszawianka #
6 ROSTKOWSKA Nadia 2 2 4 4 CISZCZOŃ Maria 3
5 SZYMIK Karolina 6 8 5 1 SOKALSKA Klara 1
4 HEBDOWSKA Agata 4 12 10 5 LECH Michalina 2
6 ROSTKOWSKA Nadia 4 16 12 2 SOKALSKA Klara 1
4 HEBDOWSKA Agata 4 20 18 6 CISZCZOŃ Maria 3
5 SZYMIK Karolina 4 24 20 2 LECH Michalina 2
4 HEBDOWSKA Agata 3 27 20 0 SOBCZAK Antonina R
6 ROSTKOWSKA Nadia 5 32 25 5 LECH Michalina 2
5 SZYMIK Karolina 4 36 31 6 CISZCZOŃ Maria 3
      V36 D31      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Tabela 32, walka nr 10 z 16
# UKS Atlas Tarnowo Podgórne TZ Wynik Wynik TZ KS Szpada Wrocław 2 #
3 PATOLETA Kaja 4 4 2 2 SIGURSKA Lena 6
1 HAŁAS Hanna 4 8 4 2 KONARSKA Lena 5
2 PERA Natalia 4 12 7 3 ŁADOŚ Natalia 4
1 HAŁAS Hanna 4 16 11 4 SIGURSKA Lena 6
3 PATOLETA Kaja 4 20 14 3 ŁADOŚ Natalia 4
2 PERA Natalia 2 22 17 3 KONARSKA Lena 5
1 HAŁAS Hanna 3 25 18 1 ŁADOŚ Natalia 4
2 PERA Natalia 6 31 25 7 SIGURSKA Lena 6
3 PATOLETA Kaja 5 36 30 5 KONARSKA Lena 5
      V36 D30      
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Tabela 32, walka nr 15 z 16
# SKS Muszkieter Gliwice 2 TZ Wynik Wynik TZ PKSzerm Warszawa #
3 NIKODEM Martyna 3 3 4 4 SOCHA Maria 6
1 ZAJĄC Maria 2 5 8 4 GRZELAK Irena 5
2 DUDEK Judyta 2 7 12 4 SOŁTYK Zuzanna 4
1 ZAJĄC Maria 3 10 15 3 SOCHA Maria 6
3 NIKODEM Martyna 4 14 19 4 SOŁTYK Zuzanna 4
2 DUDEK Judyta 5 19 24 5 GRZELAK Irena 5
1 ZAJĄC Maria 1 20 26 2 SOŁTYK Zuzanna 4
2 DUDEK Judyta 3 23 30 4 SOCHA Maria 6
3 NIKODEM Martyna 3 26 35 5 GRZELAK Irena 5
      D26 V35      
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Tabela T16, walka nr 1 z 8
# MKS Kusy Szczecin TZ Wynik Wynik TZ SKS Muszkieter Gliwice 1 #
6 MISIEWICZ Julia 0 0 4 4 RATYNA Magda 3
5 RADZIK Dominika 3 3 8 4 SZYMCZYK Michalina 1
4 TOŁYŻ Aniela 1 4 12 4 JANECZEK Oliwia 2
6 MISIEWICZ Julia 2 6 16 4 MAJEREK Maja R
4 TOŁYŻ Aniela 3 9 20 4 RATYNA Magda 3
5 RADZIK Dominika 0 9 24 4 JANECZEK Oliwia 2
4 TOŁYŻ Aniela 1 10 28 4 SZYMCZYK Michalina 1
6 MISIEWICZ Julia 0 10 32 4 JANECZEK Oliwia 2
5 RADZIK Dominika 2 12 36 4 RATYNA Magda 3
      D12 V36      
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Tabela T16, walka nr 2 z 8
# TS Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ KS Olimp Lubin #
3 MISIAK Laura 4 4 0 0 MALINOWSKA Hanna 6
1 BUKSA Amelia 2 6 7 7 SZCZYGIEŁ Emilia 5
2 PUKOWIEC Alicja 4 10 12 5 WILKOSZ Wiktoria 4
1 BUKSA Amelia 2 12 16 4 MALINOWSKA Hanna 6
3 MISIAK Laura 8 20 17 1 WILKOSZ Wiktoria 4
2 PUKOWIEC Alicja 4 24 20 3 SZCZYGIEŁ Emilia 5
1 BUKSA Amelia 4 28 23 3 WILKOSZ Wiktoria 4
2 PUKOWIEC Alicja 4 32 25 2 MALINOWSKA Hanna 6
3 MISIAK Laura 4 36 26 1 SZCZYGIEŁ Emilia 5
      V36 D26      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Tabela T16, walka nr 3 z 8
# WKS Kolejarz Wrocław TZ Wynik Wynik TZ SKS Flesz Świdnica #
6 WASIAK Alicja 1 1 1 1 NIESYN Nikola 3
5 SIERGIEJ Zofia 4 5 7 6 NOWAK Martyna 1
4 ŚMIGIELSKA Lena 1 6 10 3 NIECZKOWSKA Karolina 2
6 WASIAK Alicja 0 6 16 6 NOWAK Martyna 1
4 ŚMIGIELSKA Lena 2 8 20 4 NIESYN Nikola 3
5 SIERGIEJ Zofia 3 11 24 4 NIECZKOWSKA Karolina 2
4 ŚMIGIELSKA Lena 2 13 28 4 MOSZONKA Amelia R
6 WASIAK Alicja 2 15 32 4 NIECZKOWSKA Karolina 2
5 SIERGIEJ Zofia 1 16 36 4 NIESYN Nikola 3
      D16 V36      
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Tabela T16, walka nr 4 z 8
# UKS Zawisza Katowice TZ Wynik Wynik TZ UKS Trójka Radlin #
3 MAŚLANKA Maja 4 4 1 1 ROSTKOWSKA Nadia 6
1 DYL Roksana 3 7 5 4 SZYMIK Karolina 5
2 GÓRKA Julia 4 11 8 3 HEBDOWSKA Agata 4
R DZIĘCIOŁOWSKA Zofia 5 16 11 3 ROSTKOWSKA Nadia 6
3 MAŚLANKA Maja 4 20 12 1 HEBDOWSKA Agata 4
2 GÓRKA Julia 4 24 13 1 SZYMIK Karolina 5
1 DYL Roksana 2 26 16 3 HEBDOWSKA Agata 4
2 GÓRKA Julia 6 32 18 2 ROSTKOWSKA Nadia 6
3 MAŚLANKA Maja 4 36 19 1 SZYMIK Karolina 5
      V36 D19      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Tabela T16, walka nr 5 z 8
# UKS Atlas Tarnowo Podgórne TZ Wynik Wynik TZ PTG Sokół 1893 Mielec #
6 PERA Natalia 2 2 4 4 MRÓZ Martyna 3
5 PATOLETA Kaja 4 6 8 4 DROZDOWSKA Hanna 1
4 HAŁAS Hanna 2 8 12 4 ŁABUDA Hanna 2
6 PERA Natalia 1 9 16 4 DROZDOWSKA Hanna 1
4 HAŁAS Hanna 2 11 20 4 MRÓZ Martyna 3
5 PATOLETA Kaja 3 14 24 4 ŁABUDA Hanna 2
4 HAŁAS Hanna 1 15 28 4 PIETRAS Emilia R
6 PERA Natalia 3 18 32 4 ŁABUDA Hanna 2
5 PATOLETA Kaja 4 22 36 4 MRÓZ Martyna 3
      D22 V36      
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Tabela T16, walka nr 6 z 8
# Toruńska Szkoła Szermierki 1 TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
6 KUBIK Natalia 4 4 1 1 ŻABKA Paulina 3
5 SZYMAŃSKA Maja 4 8 3 2 KAUCH Zuzanna 1
4 KANABAJ Janina 3 11 7 4 GRAMCOW Zofia 2
6 KUBIK Natalia 5 16 9 2 KAUCH Zuzanna 1
4 KANABAJ Janina 2 18 11 2 ŻABKA Paulina 3
5 SZYMAŃSKA Maja 6 24 12 1 GRAMCOW Zofia 2
4 KANABAJ Janina 4 28 14 2 KAUCH Zuzanna 1
6 KUBIK Natalia 4 32 14 0 GRAMCOW Zofia 2
5 SZYMAŃSKA Maja 4 36 16 2 ŻABKA Paulina 3
      V36 D16      
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Tabela T16, walka nr 7 z 8
# AZS AWF Kraków TZ Wynik Wynik TZ KS Szpada Wrocław 1 #
6 SZYMCZAK Kinga 3 3 1 1 ŁUSZCZ Oliwia 3
5 GŁOWA Weronika 4 7 4 3 DROŻDŻ Łucja 1
4 FURMAN Lena 1 8 6 2 TERCJAK Jagoda 2
6 SZYMCZAK Kinga 5 13 14 8 DROŻDŻ Łucja 1
4 FURMAN Lena 3 16 17 3 ŁUSZCZ Oliwia 3
5 GŁOWA Weronika 8 24 24 7 TERCJAK Jagoda 2
4 FURMAN Lena 0 24 28 4 DROŻDŻ Łucja 1
6 SZYMCZAK Kinga 2 26 31 3 TERCJAK Jagoda 2
5 GŁOWA Weronika 2 28 36 5 ŁUSZCZ Oliwia 3
      D28 V36      
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Tabela T16, walka nr 8 z 8
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ PKSzerm Warszawa #
6 JĘDRZEJEC Wiktoria 1 1 4 4 GRZELAK Irena 3
5 SZCZUROWSKA Maria 7 8 7 3 SOŁTYK Zuzanna 1
4 GUSTA Kamila 1 9 8 1 SOCHA Maria 2
6 JĘDRZEJEC Wiktoria 5 14 11 3 SOŁTYK Zuzanna 1
4 GUSTA Kamila 6 20 14 3 GRZELAK Irena 3
5 SZCZUROWSKA Maria 4 24 14 0 SOCHA Maria 2
4 GUSTA Kamila 4 28 15 1 SOŁTYK Zuzanna 1
6 JĘDRZEJEC Wiktoria 4 32 15 0 SOCHA Maria 2
5 SZCZUROWSKA Maria 4 36 15 0 GRZELAK Irena 3
      V36 D15      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 1 z 4
# TS Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ SKS Muszkieter Gliwice 1 #
3 MISIAK Laura 4 4 3 3 JANECZEK Oliwia 6
1 BUKSA Amelia 1 5 8 5 RATYNA Magda 5
2 PUKOWIEC Alicja 1 6 12 4 SZYMCZYK Michalina 4
1 BUKSA Amelia 1 7 16 4 JANECZEK Oliwia 6
3 MISIAK Laura 2 9 20 4 SZYMCZYK Michalina 4
2 PUKOWIEC Alicja 1 10 24 4 RATYNA Magda 5
1 BUKSA Amelia 4 14 28 4 SZYMCZYK Michalina 4
2 PUKOWIEC Alicja 5 19 30 2 JANECZEK Oliwia 6
3 MISIAK Laura 4 23 36 6 RATYNA Magda 5
      D23 V36      
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# UKS Zawisza Katowice TZ Wynik Wynik TZ SKS Flesz Świdnica #
6 GÓRKA Julia 1 1 2 2 NIESYN Nikola 3
5 MAŚLANKA Maja 6 7 8 6 NOWAK Martyna 1
4 DYL Roksana 5 12 11 3 NIECZKOWSKA Karolina 2
6 GÓRKA Julia 4 16 15 4 NOWAK Martyna 1
4 DYL Roksana 4 20 17 2 NIESYN Nikola 3
5 MAŚLANKA Maja 4 24 18 1 NIECZKOWSKA Karolina 2
4 DYL Roksana 4 28 22 4 NOWAK Martyna 1
6 GÓRKA Julia 4 32 22 0 NIECZKOWSKA Karolina 2
5 MAŚLANKA Maja 4 36 25 3 NIESYN Nikola 3
      V36 D25      
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# Toruńska Szkoła Szermierki 1 TZ Wynik Wynik TZ PTG Sokół 1893 Mielec #
6 KANABAJ Janina 1 1 4 4 MRÓZ Martyna 3
5 SZYMAŃSKA Maja 0 1 8 4 ŁABUDA Hanna 1
4 KUBIK Natalia 3 4 12 4 DROZDOWSKA Hanna 2
6 KANABAJ Janina 1 5 16 4 ŁABUDA Hanna 1
4 KUBIK Natalia 6 11 20 4 MRÓZ Martyna 3
5 SZYMAŃSKA Maja 2 13 24 4 DROZDOWSKA Hanna 2
4 KUBIK Natalia 2 15 28 4 ŁABUDA Hanna 1
6 KANABAJ Janina 2 17 32 4 DROZDOWSKA Hanna 2
5 SZYMAŃSKA Maja 3 20 36 4 MRÓZ Martyna 3
      D20 V36      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ KS Szpada Wrocław 1 #
6 JĘDRZEJEC Wiktoria 4 4 0 0 ŁUSZCZ Oliwia 3
5 SZCZUROWSKA Maria 4 8 5 5 DROŻDŻ Łucja 1
4 GUSTA Kamila 3 11 9 4 TERCJAK Jagoda 2
6 JĘDRZEJEC Wiktoria 5 16 10 1 DROŻDŻ Łucja 1
4 GUSTA Kamila 2 18 11 1 ŁUSZCZ Oliwia 3
5 SZCZUROWSKA Maria 2 20 14 3 TERCJAK Jagoda 2
4 GUSTA Kamila 5 25 20 6 DROŻDŻ Łucja 1
6 JĘDRZEJEC Wiktoria 2 27 22 2 TERCJAK Jagoda 2
5 SZCZUROWSKA Maria 9 36 33 11 ŁUSZCZ Oliwia 3
      V36 D33      
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Półfinały, walka nr 1 z 2
# UKS Zawisza Katowice TZ Wynik Wynik TZ SKS Muszkieter Gliwice 1 #
3 MAŚLANKA Maja 1 1 4 4 JANECZEK Oliwia 6
1 DYL Roksana 0 1 8 4 RATYNA Magda 5
2 GÓRKA Julia 3 4 12 4 SZYMCZYK Michalina 4
1 DYL Roksana 4 8 16 4 JANECZEK Oliwia 6
3 MAŚLANKA Maja 11 19 20 4 SZYMCZYK Michalina 4
2 GÓRKA Julia 1 20 24 4 RATYNA Magda 5
1 DYL Roksana 3 23 28 4 SZYMCZYK Michalina 4
2 GÓRKA Julia 2 25 32 4 JANECZEK Oliwia 6
3 MAŚLANKA Maja 2 27 36 4 RATYNA Magda 5
      D27 V36      
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Półfinały, walka nr 2 z 2
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ PTG Sokół 1893 Mielec #
3 JĘDRZEJEC Wiktoria 3 3 2 2 DROZDOWSKA Hanna 6
1 GUSTA Kamila 4 7 8 6 MRÓZ Martyna 5
2 SZCZUROWSKA Maria 5 12 12 4 ŁABUDA Hanna 4
1 GUSTA Kamila 1 13 14 2 DROZDOWSKA Hanna 6
3 JĘDRZEJEC Wiktoria 4 17 14 0 ŁABUDA Hanna 4
2 SZCZUROWSKA Maria 7 24 21 7 MRÓZ Martyna 5
1 GUSTA Kamila 4 28 26 5 ŁABUDA Hanna 4
2 SZCZUROWSKA Maria 4 32 30 4 DROZDOWSKA Hanna 6
3 JĘDRZEJEC Wiktoria 4 36 35 5 MRÓZ Martyna 5
      V36 D35      
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ SKS Muszkieter Gliwice 1 #
6 SZCZUROWSKA Maria 1 1 4 4 RATYNA Magda 3
5 JĘDRZEJEC Wiktoria 3 4 8 4 SZYMCZYK Michalina 1
4 GUSTA Kamila 3 7 11 3 JANECZEK Oliwia 2
6 SZCZUROWSKA Maria 3 10 16 5 SZYMCZYK Michalina 1
4 GUSTA Kamila 3 13 20 4 RATYNA Magda 3
5 JĘDRZEJEC Wiktoria 3 16 24 4 JANECZEK Oliwia 2
4 GUSTA Kamila 1 17 28 4 SZYMCZYK Michalina 1
R SZYDŁOWSKA Julia 0 17 32 4 JANECZEK Oliwia 2
5 JĘDRZEJEC Wiktoria 2 19 36 4 RATYNA Magda 3
      D19 V36      
Sędzia:  MILONE Roberto  STSZERM LEGIA WARSZ.
Sędzia:  SZEWCZYK Justyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 1 z 4
# KS Olimp Lubin TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
3 SZCZYGIEŁ Emilia 4 4 2 2 MISIEWICZ Julia 6
1 NIEBRZYDOWSKA Dorota 4 8 4 2 RADZIK Dominika 5
2 MALINOWSKA Hanna 4 12 8 4 TOŁYŻ Aniela 4
1 NIEBRZYDOWSKA Dorota 4 16 14 6 MISIEWICZ Julia 6
3 SZCZYGIEŁ Emilia 4 20 15 1 TOŁYŻ Aniela 4
2 MALINOWSKA Hanna 4 24 18 3 RADZIK Dominika 5
1 NIEBRZYDOWSKA Dorota 4 28 21 3 TOŁYŻ Aniela 4
2 MALINOWSKA Hanna 4 32 24 3 MISIEWICZ Julia 6
3 SZCZYGIEŁ Emilia 4 36 26 2 RADZIK Dominika 5
      V36 D26      
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 2 z 4
# UKS Trójka Radlin TZ Wynik Wynik TZ WKS Kolejarz Wrocław #
3 SZYMIK Karolina 4 4 2 2 ŚMIGIELSKA Lena 6
1 HEBDOWSKA Agata 2 6 8 6 SIERGIEJ Zofia 5
2 ROSTKOWSKA Nadia 4 10 9 1 WASIAK Alicja 4
1 HEBDOWSKA Agata 6 16 15 6 ŚMIGIELSKA Lena 6
3 SZYMIK Karolina 4 20 17 2 WASIAK Alicja 4
2 ROSTKOWSKA Nadia 1 21 19 2 SIERGIEJ Zofia 5
1 HEBDOWSKA Agata 2 23 22 3 WASIAK Alicja 4
2 ROSTKOWSKA Nadia 3 26 24 2 ŚMIGIELSKA Lena 6
3 SZYMIK Karolina 6 32 34 10 SIERGIEJ Zofia 5
      D32 V34      
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 3 z 4
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ UKS Atlas Tarnowo Podgórne #
3 ŻABKA Paulina 4 4 2 2 HAŁAS Hanna 6
1 KAUCH Zuzanna 3 7 8 6 PATOLETA Kaja 5
2 GRAMCOW Zofia 5 12 10 2 PERA Natalia 4
1 KAUCH Zuzanna 4 16 12 2 HAŁAS Hanna 6
3 ŻABKA Paulina 4 20 13 1 PERA Natalia 4
2 GRAMCOW Zofia 4 24 17 4 PATOLETA Kaja 5
1 KAUCH Zuzanna 4 28 20 3 PERA Natalia 4
2 GRAMCOW Zofia 4 32 27 7 HAŁAS Hanna 6
3 ŻABKA Paulina 4 36 30 3 PATOLETA Kaja 5
      V36 D30      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Tabela T8 (Pl. 9-16), walka nr 4 z 4
# PKSzerm Warszawa TZ Wynik Wynik TZ AZS AWF Kraków #
6 SOCHA Maria 1 1 4 4 GŁOWA Weronika 3
5 GRZELAK Irena 0 1 8 4 FURMAN Lena 1
4 SOŁTYK Zuzanna 4 5 12 4 SZYMCZAK Kinga 2
6 SOCHA Maria 1 6 16 4 FURMAN Lena 1
4 SOŁTYK Zuzanna 1 7 20 4 GŁOWA Weronika 3
5 GRZELAK Irena 5 12 24 4 SZYMCZAK Kinga 2
4 SOŁTYK Zuzanna 2 14 28 4 FURMAN Lena 1
6 SOCHA Maria 4 18 32 4 SZYMCZAK Kinga 2
5 GRZELAK Irena 1 19 36 4 GŁOWA Weronika 3
      D19 V36      
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 1 z 2
# WKS Kolejarz Wrocław TZ Wynik Wynik TZ KS Olimp Lubin #
6 ŚMIGIELSKA Lena 2 2 3 3 SZCZYGIEŁ Emilia 3
5 SIERGIEJ Zofia 6 8 4 1 NIEBRZYDOWSKA Dorota 1
4 WASIAK Alicja 4 12 6 2 WILKOSZ Wiktoria 2
6 ŚMIGIELSKA Lena 4 16 7 1 NIEBRZYDOWSKA Dorota 1
4 WASIAK Alicja 4 20 13 6 SZCZYGIEŁ Emilia 3
5 SIERGIEJ Zofia 4 24 14 1 WILKOSZ Wiktoria 2
4 WASIAK Alicja 4 28 19 5 NIEBRZYDOWSKA Dorota 1
6 ŚMIGIELSKA Lena 1 29 24 5 WILKOSZ Wiktoria 2
5 SIERGIEJ Zofia 7 36 28 4 SZCZYGIEŁ Emilia 3
      V36 D28      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Tabela T4 (Pl. 9-12), walka nr 2 z 2
# AZS AWF Kraków TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
3 GŁOWA Weronika 3 3 2 2 GRAMCOW Zofia 6
1 FURMAN Lena 4 7 5 3 ŻABKA Paulina 5
2 SZYMCZAK Kinga 0 7 8 3 KAUCH Zuzanna 4
1 FURMAN Lena 4 11 9 1 GRAMCOW Zofia 6
3 GŁOWA Weronika 4 15 9 0 KAUCH Zuzanna 4
2 SZYMCZAK Kinga 7 22 12 3 ŻABKA Paulina 5
1 FURMAN Lena 4 26 14 2 KAUCH Zuzanna 4
2 SZYMCZAK Kinga 6 32 22 8 GRAMCOW Zofia 6
3 GŁOWA Weronika 4 36 23 1 ŻABKA Paulina 5
      V36 D23      
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Tabela T2 (Pl. 9-10), walka nr 1 z 1
# AZS AWF Kraków TZ Wynik Wynik TZ WKS Kolejarz Wrocław #
6 SZYMCZAK Kinga 3 3 4 4 SIERGIEJ Zofia 3
5 GŁOWA Weronika 2 5 8 4 WASIAK Alicja 1
4 FURMAN Lena 3 8 9 1 ŚMIGIELSKA Lena 2
6 SZYMCZAK Kinga 3 11 12 3 WASIAK Alicja 1
4 FURMAN Lena 1 12 15 3 SIERGIEJ Zofia 3
5 GŁOWA Weronika 12 24 18 3 ŚMIGIELSKA Lena 2
4 FURMAN Lena 1 25 19 1 WASIAK Alicja 1
6 SZYMCZAK Kinga 4 29 23 4 ŚMIGIELSKA Lena 2
5 GŁOWA Weronika 7 36 26 3 SIERGIEJ Zofia 3
      V36 D26      
Sędzia:  KOZŁOWSKI Marcin  UKS KUKUŁKI KAT.
Sędzia:  FAJKIS Krystian Jun.  RMKS RYBNIK
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# PTG Sokół 1893 Mielec TZ Wynik Wynik TZ UKS Zawisza Katowice #
3 MRÓZ Martyna 4 4 0 0 GÓRKA Julia 6
1 DROZDOWSKA Hanna 4 8 3 3 MAŚLANKA Maja 5
2 ŁABUDA Hanna 4 12 9 6 DYL Roksana 4
1 DROZDOWSKA Hanna 4 16 10 1 GÓRKA Julia 6
3 MRÓZ Martyna 4 20 12 2 DYL Roksana 4
2 ŁABUDA Hanna 4 24 16 4 MAŚLANKA Maja 5
1 DROZDOWSKA Hanna 0 24 20 4 DYL Roksana 4
2 ŁABUDA Hanna 7 31 25 5 DZIĘCIOŁOWSKA Zofia R
3 MRÓZ Martyna 5 36 28 3 MAŚLANKA Maja 5
      V36 D28      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 1 z 2
# SKS Flesz Świdnica TZ Wynik Wynik TZ TS Górnik Radlin #
6 NIESYN Nikola 3 3 4 4 MISIAK Laura 3
5 NIECZKOWSKA Karolina 5 8 5 1 BUKSA Amelia 1
4 NOWAK Martyna 4 12 8 3 PUKOWIEC Alicja 2
6 NIESYN Nikola 4 16 9 1 BUKSA Amelia 1
4 NOWAK Martyna 4 20 18 9 MISIAK Laura 3
5 NIECZKOWSKA Karolina 2 22 19 1 PUKOWIEC Alicja 2
4 NOWAK Martyna 6 28 21 2 BUKSA Amelia 1
6 NIESYN Nikola 1 29 24 3 PUKOWIEC Alicja 2
5 NIECZKOWSKA Karolina 5 34 35 11 MISIAK Laura 3
      D34 V35      
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# KS Szpada Wrocław 1 TZ Wynik Wynik TZ Toruńska Szkoła Szermierki 1 #
3 ŁUSZCZ Oliwia 4 4 1 1 KUBIK Natalia 6
1 DROŻDŻ Łucja 4 8 6 5 SZYMAŃSKA Maja 5
2 TERCJAK Jagoda 1 9 12 6 KANABAJ Janina 4
1 DROŻDŻ Łucja 0 9 16 4 KUBIK Natalia 6
3 ŁUSZCZ Oliwia 7 16 20 4 KANABAJ Janina 4
2 TERCJAK Jagoda 4 20 24 4 SZYMAŃSKA Maja 5
1 DROŻDŻ Łucja 1 21 28 4 KANABAJ Janina 4
2 TERCJAK Jagoda 4 25 32 4 KUBIK Natalia 6
3 ŁUSZCZ Oliwia 0 25 36 4 SZYMAŃSKA Maja 5
      D25 V36      
Sędzia:  PTAK Marek  MKS KUSY SZCZ.
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# Toruńska Szkoła Szermierki 1 TZ Wynik Wynik TZ TS Górnik Radlin #
3 SZYMAŃSKA Maja 4 4 3 3 PUKOWIEC Alicja 6
1 KANABAJ Janina 3 7 8 5 MISIAK Laura 5
2 KUBIK Natalia 5 12 9 1 BUKSA Amelia 4
1 KANABAJ Janina 4 16 9 0 PUKOWIEC Alicja 6
3 SZYMAŃSKA Maja 4 20 10 1 BUKSA Amelia 4
2 KUBIK Natalia 3 23 19 9 MISIAK Laura 5
1 KANABAJ Janina 5 28 24 5 BUKSA Amelia 4
2 KUBIK Natalia 4 32 27 3 PUKOWIEC Alicja 6
3 SZYMAŃSKA Maja 4 36 32 5 MISIAK Laura 5
      V36 D32      
Sędzia:  KOZIOŁ Wojciech  PIAST GLIWICE
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Tabela T2 (Pl. 7-8), walka nr 1 z 1
# KS Szpada Wrocław 1 TZ Wynik Wynik TZ SKS Flesz Świdnica #
3 ŁUSZCZ Oliwia 2 2 4 4 NOWAK Martyna 6
1 SZALIŃSKA Wiktoria 3 5 8 4 NIECZKOWSKA Karolina 5
2 TERCJAK Jagoda 1 6 12 4 NIESYN Nikola R
1 SZALIŃSKA Wiktoria 3 9 16 4 NOWAK Martyna 6
3 ŁUSZCZ Oliwia 0 9 20 4 MOSZONKA Amelia 4
2 TERCJAK Jagoda 2 11 24 4 NIECZKOWSKA Karolina 5
1 SZALIŃSKA Wiktoria 1 12 28 4 MOSZONKA Amelia 4
2 TERCJAK Jagoda 5 17 32 4 NOWAK Martyna 6
3 ŁUSZCZ Oliwia 1 18 36 4 NIECZKOWSKA Karolina 5
      D18 V36      
Sędzia:  MALCHARCZYK Anna  DOSIR SOKOLNIA CH.
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Tabela T2 (Pl. 11-12), walka nr 1 z 1
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ KS Olimp Lubin #
6 GRAMCOW Zofia         3
5 ŻABKA Paulina         1
4 KAUCH Zuzanna         2
6 GRAMCOW Zofia         1
4 KAUCH Zuzanna         3
5 ŻABKA Paulina         2
4 KAUCH Zuzanna         1
6 GRAMCOW Zofia         2
5 ŻABKA Paulina         3
               
Sędzia:  SZKLARSKI Jarosław  PIAST GLIWICE
Sędzia:  GROMADA Roland  WKS KOLEJARZ WR.
Tabela T4 (Pl. 13-16), walka nr 1 z 2
# UKS Trójka Radlin TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
6 ROSTKOWSKA Nadia 2 2 4 4 TOŁYŻ Aniela 3
5 SZYMIK Karolina 3 5 8 4 RADZIK Dominika 1
4 HEBDOWSKA Agata 7 12 9 1 MISIEWICZ Julia 2
6 ROSTKOWSKA Nadia 4 16 10 1 RADZIK Dominika 1
4 HEBDOWSKA Agata 4 20 12 2 TOŁYŻ Aniela 3
5 SZYMIK Karolina 4 24 15 3 MISIEWICZ Julia 2
4 HEBDOWSKA Agata 4 28 16 1 RADZIK Dominika 1
6 ROSTKOWSKA Nadia 4 32 25 9 MISIEWICZ Julia 2
5 SZYMIK Karolina 4 36 29 4 TOŁYŻ Aniela 3
      V36 D29      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Tabela T4 (Pl. 13-16), walka nr 2 z 2
# PKSzerm Warszawa TZ Wynik Wynik TZ UKS Atlas Tarnowo Podgórne #
3 GRZELAK Irena 0 0 4 4 HAŁAS Hanna 6
1 SOŁTYK Zuzanna 4 4 8 4 PATOLETA Kaja 5
2 SOCHA Maria 4 8 12 4 PERA Natalia 4
1 SOŁTYK Zuzanna 6 14 15 3 HAŁAS Hanna 6
3 GRZELAK Irena 6 20 18 3 PERA Natalia 4
2 SOCHA Maria 2 22 23 5 PATOLETA Kaja 5
1 SOŁTYK Zuzanna 1 23 24 1 PERA Natalia 4
2 SOCHA Maria 5 28 30 6 HAŁAS Hanna 6
3 GRZELAK Irena 5 33 31 1 PATOLETA Kaja 5
      V33 D31      
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Tabela T2 (Pl. 13-14), walka nr 1 z 1
# PKSzerm Warszawa TZ Wynik Wynik TZ UKS Trójka Radlin #
6 SOCHA Maria 2 2 4 4 SZYMIK Karolina 3
5 GRZELAK Irena 3 5 8 4 ROSTKOWSKA Nadia 1
4 SOŁTYK Zuzanna 2 7 10 2 HEBDOWSKA Agata 2
6 SOCHA Maria 6 13 15 5 ROSTKOWSKA Nadia 1
4 SOŁTYK Zuzanna 3 16 18 3 SZYMIK Karolina 3
5 GRZELAK Irena 5 21 22 4 HEBDOWSKA Agata 2
4 SOŁTYK Zuzanna 4 25 28 6 ROSTKOWSKA Nadia 1
6 SOCHA Maria 6 31 31 3 HEBDOWSKA Agata 2
5 GRZELAK Irena 2 33 34 3 SZYMIK Karolina 3
      D33 V34      
Sędzia:  WÓJCIKOWSKA Izabela  RMKS RYBNIK
Sędzia:  GRYT Maciej  RMKS RYBNIK
Tabela T2 (Pl. 15-16), walka nr 1 z 1
# UKS Atlas Tarnowo Podgórne TZ Wynik Wynik TZ MKS Kusy Szczecin #
6 PATOLETA Kaja 4 4 0 0 TOŁYŻ Aniela 3
5 HAŁAS Hanna 4 8 6 6 MISIEWICZ Julia 1
4 PERA Natalia 2 10 9 3 RADZIK Dominika 2
6 PATOLETA Kaja 6 16 14 5 MISIEWICZ Julia 1
4 PERA Natalia 1 17 20 6 TOŁYŻ Aniela 3
5 HAŁAS Hanna 2 19 24 4 RADZIK Dominika 2
4 PERA Natalia 0 19 28 4 MISIEWICZ Julia 1
6 PATOLETA Kaja 3 22 32 4 RADZIK Dominika 2
5 HAŁAS Hanna 4 26 36 4 TOŁYŻ Aniela 3
      D26 V36      
Sędzia:  JEZIOROWSKA Magdalena  AZS AWF KATOWICE
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:56
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Członkowie
1 SKS Muszkieter Gliwice 1 MUSZKIETER GL.  Janeczek, Majerek, Ratyna, Szymczyk 
2 Piast Gliwice PIAST GLIWICE  Gusta, Jędrzejec, Szczurowska, Szydłowska 
3 PTG Sokół 1893 Mielec PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC  Drozdowska, Łabuda, Mróz, Pietras 
4 UKS Zawisza Katowice UKS ZAWISZA KAT.  Dyl, Dzięciołowska, Górka, Maślanka 
5 Toruńska Szkoła Szermierki 1 TORUŃSKA SZK. SZERM.  Kanabaj, Kubik, Szymańska, Winiarska 
6 TS Górnik Radlin T.S. GÓRNIK RADLIN  Buksa, Misiak, Pukowiec 
7 SKS Flesz Świdnica SKS FLESZ ŚW.  Moszonka, Nieczkowska, Niesyn, Nowak 
8 KS Szpada Wrocław 1 KS SZPADA WR.  Drożdż, Łuszcz, Szalińska, Tercjak 
9 AZS AWF Kraków AZS AWF KRAKÓW  Furman, Głowa, Szymczak 
10 WKS Kolejarz Wrocław WKS KOLEJARZ WR.  Siergiej, Śmigielska, Wasiak 
11 RMKS Rybnik RMKS RYBNIK  Gramcow, Kauch, Żabka 
12 KS Olimp Lubin KS OLIMP LUBIN  Malinowska, Niebrzydowska, Szczygieł, Wilkosz 
13 UKS Trójka Radlin UKS TRÓJKA RADLIN  Hebdowska, Rostkowska, Szymik 
14 PKSzerm Warszawa PKSZERM WARSZAWA  Grzelak, Socha, Sołtyk 
15 MKS Kusy Szczecin MKS KUSY SZCZ.  Misiewicz, Radzik, Tołyż 
16 UKS Atlas Tarnowo Podgórne UKS ATLAS TARNOWO P.  Hałas, Patoleta, Pera 
17 KSz Warszawianka KSZ WARSZAWIANKA  Ciszczoń, Lech, Sobczak, Sokalska 
18 Toruńska Szkoła Szermierki 2 TORUŃSKA SZK. SZERM.  Borowiec, Lipińska, Miller, Zagacka 
19 SKS Muszkieter Gliwice 2 MUSZKIETER GL.  Dudek, Nikodem, Zając 
20 KS Szpada Wrocław 2 KS SZPADA WR.  Konarska, Ładoś, Sigurska