Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Status
1 KUROWSKI Błażej 41  PIAST GLIWICE 
2 GUSTA Seweryn 56  PIAST GLIWICE 
3 DROBCZYK Franciszek 62  PIAST GLIWICE 
4 HUWER Tymoteusz 64  RMKS RYBNIK 
5 PIEKORZ Jakub   RMKS RYBNIK 
6 WRÓBLEWSKI Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN 
7 MRÓZ Mateusz   MUSZKIETER GL. 
8 WOJTANIA Jan   WLKS KMICIC CZĘST. 
9 KWAPISZ Oliwier   T.S. GÓRNIK RADLIN 
10 HUDOBA Damian   UKS TRÓJKA RADLIN 
11 SZABÓ Alexander   UKS TRÓJKA RADLIN 
12 CIAPAŁA Bartosz   RMKS RYBNIK 
13 SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH. 
14 STARCZEWSKI Filip   WLKS KMICIC CZĘST. 
15 OLEŚ Maciej   T.S. GÓRNIK RADLIN 
16 KUŚKA Maciej   UKS TRÓJKA RADLIN 
17 KALOTA Dominik   WLKS KMICIC CZĘST. 
18 ROTKEGEL Eryk   UKS TRÓJKA RADLIN 
20 SZACIOR Kamil   WLKS KMICIC CZĘST. 
21 WOŹNIAK Mateusz   RMKS RYBNIK 
22 ROMANIK Miłosz   RMKS RYBNIK 
23 GASZKA Dawid   RMKS RYBNIK 
24 MIKICIŃSKI Maciej   DOSIR SOKOLNIA CH. 
25 JANOSZ Marcin   UKS TRÓJKA RADLIN 
26 WÓJCIK Wojciech   UKS KOSYNIER GL. 
27 FIDERA Dawid   UKS TRÓJKA RADLIN 
28 SZCZEPANIAK Maksymilian   PIAST GLIWICE 
29 GONET Aleksander   DOSIR SOKOLNIA CH. 
30 CAŁKO Szymon   WLKS KMICIC CZĘST. 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 6  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN
1 V4 V4 D1 D2 2 0,50 11 9 +2
HUDOBA Damian
UKS TRÓJKA RADLIN
2 D1 D0 D0 D1 0 0,00 2 16 -14
CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
3 D1 V4 D0 V4 2 0,50 9 9 0
KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
4 V4 V4 V4 V4 4 1,00 16 4 +12
WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
5 V3 V4 D1 D3 2 0,50 11 11 0
Sędzia:
KONWICKA Izabella
PAŁAC MŁODZ. KAT.

Grupa nr2
Na planszy 7  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 4 +16
KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
2 D3 V4 V4 D0 D2 2 0,40 13 12 +1
JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN
3 D0 D1 D0 D1 D2 0 0,00 4 19 -15
GONET Aleksander
DOSIR SOKOLNIA CH.
4 D1 D1 V3 D1 D1 1 0,20 7 16 -9
SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
5 D0 V4 V4 V4 V4 4 0,80 16 8 +8
CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
6 D0 V2 V4 V4 D2 3 0,60 12 13 -1
Sędzia:
PERNACH Aleksandra
UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.

Grupa nr3
Na planszy 8  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
1 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 7 +13
GASZKA Dawid
RMKS RYBNIK
2 D0 D2 D1 V4 D2 1 0,20 9 16 -7
DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
3 D3 V4 D3 V4 V4 3 0,60 18 10 +8
WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL.
4 D3 V3 V4 V4 V4 4 0,80 18 10 +8
ROTKEGEL Eryk
UKS TRÓJKA RADLIN
5 D0 D1 D0 D0 D1 0 0,00 2 20 -18
SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH.
6 D1 V4 D0 D2 V4 2 0,40 11 15 -4
Sędzia:
SIWOŃ Aleksandra
T.S. GÓRNIK RADLIN

Grupa nr4
Na planszy 9  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN
1 D1 D0 D2 V4 D1 1 0,20 8 19 -11
OLEŚ Maciej
T.S. GÓRNIK RADLIN
2 V4 D0 D1 V4 V4 3 0,60 13 13 0
HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
3 V4 V3 V4 V4 V4 5 1,00 19 5 +14
MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
4 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,80 17 13 +4
STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST.
5 D3 D3 D1 D3 V4 1 0,20 14 19 -5
MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH.
6 V4 D2 D3 D3 D3 1 0,20 15 17 -2
Sędzia:
BARTOLEWSKI Wacław
PIAST GLIWICE

Grupa nr5
Na planszy 10  o godz. 09:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
1 D3 D1 D3 D0 V4 1 0,20 11 18 -7
ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK
2 V4 D3 V1 D0 V3 3 0,60 11 13 -2
SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
3 V3 V4 V3 V4 V4 5 1,00 18 7 +11
KALOTA Dominik
WLKS KMICIC CZĘST.
4 V4 D0 D2 D2 V4 2 0,40 12 13 -1
WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
5 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,80 17 7 +10
KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN
6 D3 D2 D0 D2 D1 0 0,00 8 19 -11
Sędzia:
JANTAS Andrzej
PIAST GLIWICE

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub V V/M TZ TO Ind Status
1 GUSTA Seweryn 56  PIAST GLIWICE  1,00  20  +16  Zakwalifikowany (a)
2 HUWER Tymoteusz 64  RMKS RYBNIK  1,00  19  +14  Zakwalifikowany (a)
3 WOJTANIA Jan   WLKS KMICIC CZĘST.  1,00  20  +13  Zakwalifikowany (a)
4 KUROWSKI Błażej 41  PIAST GLIWICE  1,00  16  +12  Zakwalifikowany (a)
5 SZCZEPANIAK Maksymilian   PIAST GLIWICE  1,00  18  +11  Zakwalifikowany (a)
6 WRÓBLEWSKI Bartosz   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,80  17  +10  Zakwalifikowany (a)
7 WÓJCIK Wojciech   UKS KOSYNIER GL.  0,80  18  10  +8  Zakwalifikowany (a)
8 SZACIOR Kamil   WLKS KMICIC CZĘST.  0,80  16  +8  Zakwalifikowany (a)
9 MRÓZ Mateusz   MUSZKIETER GL.  0,80  17  13  +4  Zakwalifikowany (a)
10 DROBCZYK Franciszek 62  PIAST GLIWICE  0,60  18  10  +8  Zakwalifikowany (a)
11 OLEŚ Maciej   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,60  13  13  Zakwalifikowany (a)
12 CIAPAŁA Bartosz   RMKS RYBNIK  0,60  12  13  -1  Zakwalifikowany (a)
13 ROMANIK Miłosz   RMKS RYBNIK  0,60  11  13  -2  Zakwalifikowany (a)
14 SZABÓ Alexander   UKS TRÓJKA RADLIN  0,50  11  +2  Zakwalifikowany (a)
15 WOŹNIAK Mateusz   RMKS RYBNIK  0,50  11  11  Zakwalifikowany (a)
16 CAŁKO Szymon   WLKS KMICIC CZĘST.  0,50  Zakwalifikowany (a)
17 KWAPISZ Oliwier   T.S. GÓRNIK RADLIN  0,40  13  12  +1  Zakwalifikowany (a)
18 KALOTA Dominik   WLKS KMICIC CZĘST.  0,40  12  13  -1  Zakwalifikowany (a)
19 SACHAJDAK Bartosz   DOSIR SOKOLNIA CH.  0,40  11  15  -4  Zakwalifikowany (a)
20 MIKICIŃSKI Maciej   DOSIR SOKOLNIA CH.  0,20  15  17  -2  Zakwalifikowany (a)
21 STARCZEWSKI Filip   WLKS KMICIC CZĘST.  0,20  14  19  -5  Zakwalifikowany (a)
22 PIEKORZ Jakub   RMKS RYBNIK  0,20  11  18  -7  Zakwalifikowany (a)
23 GASZKA Dawid   RMKS RYBNIK  0,20  16  -7  Zakwalifikowany (a)
24 GONET Aleksander   DOSIR SOKOLNIA CH.  0,20  16  -9  Zakwalifikowany (a)
25 FIDERA Dawid   UKS TRÓJKA RADLIN  0,20  19  -11  Zakwalifikowany (a)
26 KUŚKA Maciej   UKS TRÓJKA RADLIN  0,00  19  -11  Zakwalifikowany (a)
27 HUDOBA Damian   UKS TRÓJKA RADLIN  0,00  16  -14  Zakwalifikowany (a)
28 JANOSZ Marcin   UKS TRÓJKA RADLIN  0,00  19  -15  Zakwalifikowany (a)
29 ROTKEGEL Eryk   UKS TRÓJKA RADLIN  0,00  20  -18  Zakwalifikowany (a)
Wyniki po grupach
Pokaż:
Tabela 32 Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
           
(1) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
  (1) GUSTA Seweryn
PIAST GLIWICE
 
(32) -BYE-   
    (1) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
(17) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  12 - 6
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST. 
  (16) KWAPISZ Oliwier
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(16) CAŁKO Szymon
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 7
Sędzia:  KNAPIK Katarzyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
    (1) MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
 
(9) MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
 
  12 - 11
Sędzia:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
  (9) MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
 
   
(24) GONET Aleksander
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
12 - 6
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (8) MRÓZ Mateusz
MUSZKIETER GL.
 
 
(25) FIDERA Dawid
UKS TRÓJKA RADLIN
 
  12 - 5
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE 
 
  (8) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(8) SZACIOR Kamil
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 2
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
 
    (1) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
(5) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
  12 - 6
Sędzia:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
  (5) SZCZEPANIAK Maksymilian
PIAST GLIWICE
 
   
(28) JANOSZ Marcin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
12 - 3
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE 
   
    (5) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
 
   
(21) STARCZEWSKI Filip
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  11 - 10
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (12) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
 
     
(12) CIAPAŁA Bartosz
RMKS RYBNIK
 
12 - 5
Sędzia:  KUŚKA Aleksandra  UKS TRÓJKA RADLIN 
     
    (4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
 
(13) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK
 
  12 - 7
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (13) ROMANIK Miłosz
RMKS RYBNIK
 
   
(20) MIKICIŃSKI Maciej
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
12 - 8
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST. 
   
    (4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
 
(29) ROTKEGEL Eryk
UKS TRÓJKA RADLIN
 
  12 - 4
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE 
 
  (4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
 
(4) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
12 - 0
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN 
 
    (1) KUROWSKI Błażej
PIAST GLIWICE
 
(3) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  12 - 7
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST. 
  (3) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(30) -BYE-       
    (3) WOJTANIA Jan
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(19) SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  12 - 11
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
   
  (14) SACHAJDAK Bartosz
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
     
(14) SZABÓ Alexander
UKS TRÓJKA RADLIN
 
12 - 6
Sędzia:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
     
    (3) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(11) OLEŚ Maciej
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  12 - 4
Sędzia:  KNAPIK Katarzyna  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
  (11) OLEŚ Maciej
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
       
(22) PIEKORZ Jakub
RMKS RYBNIK
 
12 - 6
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE 
       
    (6) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(27) HUDOBA Damian
UKS TRÓJKA RADLIN
 
  12 - 1
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE 
     
  (6) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
     
(6) WRÓBLEWSKI Bartosz
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
12 - 2
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
     
    (2) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
 
(7) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL.
 
  12 - 6
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (7) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL.
 
   
(26) KUŚKA Maciej
UKS TRÓJKA RADLIN
 
12 - 1
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE 
   
    (7) WÓJCIK Wojciech
UKS KOSYNIER GL.
 
   
(23) GASZKA Dawid
RMKS RYBNIK
 
  12 - 11
Sędzia:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL. 
   
  (10) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
     
(10) DROBCZYK Franciszek
PIAST GLIWICE
 
12 - 3
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE 
     
    (2) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
 
(15) WOŹNIAK Mateusz
RMKS RYBNIK
 
  12 - 1
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST. 
 
  (15) KALOTA Dominik
WLKS KMICIC CZĘST.
 
   
(18) KALOTA Dominik
WLKS KMICIC CZĘST.
 
12 - 4
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
   
    (2) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
 
(31) -BYE-    12 - 5
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
 
  (2) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
 
(2) HUWER Tymoteusz
RMKS RYBNIK
 
   
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 12:39
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub
1 KUROWSKI Błażej PIAST GLIWICE 
2 HUWER Tymoteusz RMKS RYBNIK 
3T MRÓZ Mateusz MUSZKIETER GL. 
3T WRÓBLEWSKI Bartosz T.S. GÓRNIK RADLIN 
5 WOJTANIA Jan WLKS KMICIC CZĘST. 
6 WÓJCIK Wojciech UKS KOSYNIER GL. 
7 CIAPAŁA Bartosz RMKS RYBNIK 
8 KWAPISZ Oliwier T.S. GÓRNIK RADLIN 
9 GUSTA Seweryn PIAST GLIWICE 
10 SZCZEPANIAK Maksymilian PIAST GLIWICE 
11 SZACIOR Kamil WLKS KMICIC CZĘST. 
12 DROBCZYK Franciszek PIAST GLIWICE 
13 OLEŚ Maciej T.S. GÓRNIK RADLIN 
14 ROMANIK Miłosz RMKS RYBNIK 
15 KALOTA Dominik WLKS KMICIC CZĘST. 
16 SACHAJDAK Bartosz DOSIR SOKOLNIA CH. 
17 SZABÓ Alexander UKS TRÓJKA RADLIN 
18 WOŹNIAK Mateusz RMKS RYBNIK 
19 CAŁKO Szymon WLKS KMICIC CZĘST. 
20 MIKICIŃSKI Maciej DOSIR SOKOLNIA CH. 
21 STARCZEWSKI Filip WLKS KMICIC CZĘST. 
22 PIEKORZ Jakub RMKS RYBNIK 
23 GASZKA Dawid RMKS RYBNIK 
24 GONET Aleksander DOSIR SOKOLNIA CH. 
25 FIDERA Dawid UKS TRÓJKA RADLIN 
26 KUŚKA Maciej UKS TRÓJKA RADLIN 
27 HUDOBA Damian UKS TRÓJKA RADLIN 
28 JANOSZ Marcin UKS TRÓJKA RADLIN 
29 ROTKEGEL Eryk UKS TRÓJKA RADLIN