Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Status
1 Piast Gliwice DROBCZYK Franciszek; GUSTA Seweryn; KUROWSKI Błażej; SZCZEPANIAK Maksymilian  PIAST GLIWICE 
2 RMKS Rybnik CIAPAŁA Bartosz; HUWER Tymoteusz; ROMANIK Miłosz; WOŹNIAK Mateusz  RMKS RYBNIK 
3 TS Górnik Radlin KWAPISZ Oliwier; OLEŚ Maciej; WRÓBLEWSKI Bartosz  T.S. GÓRNIK RADLIN 
4 WLKS Kmicic Częstochowa CAŁKO Szymon; KALOTA Dominik; SZACIOR Kamil; WOJTANIA Jan  WLKS KMICIC CZĘST. 
5 DOSiR Sokolnia Chorzów GONET Aleksander; MIKICIŃSKI Maciej; SACHAJDAK Bartosz  DOSIR SOKOLNIA CH. 
6 UKS Trójka Radlin 1 FIDERA Dawid; KUŚKA Maciej; SZABÓ Alexander  UKS TRÓJKA RADLIN 
7 UKS Trójka Radlin 2 HUDOBA Damian; JANOSZ Marcin; ROTKEGEL Eryk  UKS TRÓJKA RADLIN 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
  (1) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
(8) -BYE-   
    (1) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
(5) DOSiR Sokolnia Chorzów
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
  36 - 13
[Szczegóły meczu] 
  (4) WLKS Kmicic Częstochowa
WLKS KMICIC CZĘST.
 
 
(4) WLKS Kmicic Częstochowa
WLKS KMICIC CZĘST.
 
36 - 31
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
(3) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  36 - 24
[Szczegóły meczu] 
  (3) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(6) UKS Trójka Radlin 1
UKS TRÓJKA RADLIN
 
36 - 18
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(7) UKS Trójka Radlin 2
UKS TRÓJKA RADLIN
 
  30 - 27
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
 
(2) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
36 - 7
[Szczegóły meczu] 
 
   

Medal brązowy  
   
(4) WLKS Kmicic Częstochowa
WLKS KMICIC CZĘST.
 
  (3) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(3) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
36 - 27
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) -BYE- 
  (5) DOSiR Sokolnia Chorzów
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
(5) DOSiR Sokolnia Chorzów
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
 
    (5) DOSiR Sokolnia Chorzów
DOSIR SOKOLNIA CH.
 
(6) UKS Trójka Radlin 1
UKS TRÓJKA RADLIN
 
  36 - 20
[Szczegóły meczu] 
  (6) UKS Trójka Radlin 1
UKS TRÓJKA RADLIN
 
 
(7) UKS Trójka Radlin 2
UKS TRÓJKA RADLIN
 
36 - 23
[Szczegóły meczu] 
 
   

Tabela T2 (Pl. 7-8)  
   
(8) -BYE- 
  (7) UKS Trójka Radlin 2
UKS TRÓJKA RADLIN
 
(7) UKS Trójka Radlin 2
UKS TRÓJKA RADLIN
 
 
   

Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# WLKS Kmicic Częstochowa TZ Wynik Wynik TZ DOSiR Sokolnia Chorzów #
3 SZACIOR Kamil 3 3 4 4 SACHAJDAK Bartosz 6
1 CAŁKO Szymon 5 8 5 1 MIKICIŃSKI Maciej 5
2 WOJTANIA Jan 0 8 8 3 GONET Aleksander 4
1 CAŁKO Szymon 8 16 12 4 SACHAJDAK Bartosz 6
3 SZACIOR Kamil 2 18 17 5 GONET Aleksander 4
R KALOTA Dominik 5 23 22 5 MIKICIŃSKI Maciej 5
1 CAŁKO Szymon 3 26 25 3 GONET Aleksander 4
R KALOTA Dominik 6 32 29 4 SACHAJDAK Bartosz 6
3 SZACIOR Kamil 4 36 31 2 MIKICIŃSKI Maciej 5
      V36 D31      
Sędzia:  KNAPIK Katarzyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# UKS Trójka Radlin 1 TZ Wynik Wynik TZ TS Górnik Radlin #
3 SZABÓ Alexander 4 4 1 1 KWAPISZ Oliwier 6
1 FIDERA Dawid 4 8 6 5 WRÓBLEWSKI Bartosz 5
2 KUŚKA Maciej 1 9 10 4 OLEŚ Maciej 4
1 FIDERA Dawid 0 9 16 6 KWAPISZ Oliwier 6
3 SZABÓ Alexander 3 12 19 3 OLEŚ Maciej 4
2 KUŚKA Maciej 2 14 22 3 WRÓBLEWSKI Bartosz 5
1 FIDERA Dawid 3 17 26 4 OLEŚ Maciej 4
2 KUŚKA Maciej 1 18 32 6 KWAPISZ Oliwier 6
3 SZABÓ Alexander 0 18 36 4 WRÓBLEWSKI Bartosz 5
      D18 V36      
Sędzia:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST.
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 4 z 4
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ UKS Trójka Radlin 2 #
3 HUWER Tymoteusz 4 4 0 0 HUDOBA Damian 6
1 WOŹNIAK Mateusz 3 7 3 3 JANOSZ Marcin 5
2 CIAPAŁA Bartosz 5 12 3 0 ROTKEGEL Eryk 4
1 WOŹNIAK Mateusz 4 16 5 2 HUDOBA Damian 6
3 HUWER Tymoteusz 4 20 7 2 ROTKEGEL Eryk 4
2 CIAPAŁA Bartosz 4 24 7 0 JANOSZ Marcin 5
R ROMANIK Miłosz 4 28 7 0 ROTKEGEL Eryk 4
2 CIAPAŁA Bartosz 4 32 7 0 HUDOBA Damian 6
3 HUWER Tymoteusz 4 36 7 0 JANOSZ Marcin 5
      V36 D7      
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Półfinały, walka nr 1 z 2
# WLKS Kmicic Częstochowa TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice #
6 CAŁKO Szymon 1 1 4 4 GUSTA Seweryn 3
5 SZACIOR Kamil 0 1 8 4 SZCZEPANIAK Maksymilian 1
4 KALOTA Dominik 2 3 12 4 KUROWSKI Błażej 2
6 CAŁKO Szymon 4 7 15 3 SZCZEPANIAK Maksymilian 1
4 KALOTA Dominik 0 7 19 4 GUSTA Seweryn 3
5 SZACIOR Kamil 1 8 24 5 KUROWSKI Błażej 2
R WOJTANIA Jan 0 8 28 4 DROBCZYK Franciszek R
6 CAŁKO Szymon 4 12 32 4 KUROWSKI Błażej 2
5 SZACIOR Kamil 1 13 36 4 GUSTA Seweryn 3
      D13 V36      
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Półfinały, walka nr 2 z 2
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ TS Górnik Radlin #
6 CIAPAŁA Bartosz 3 3 4 4 WRÓBLEWSKI Bartosz 3
5 HUWER Tymoteusz 5 8 5 1 OLEŚ Maciej 1
4 ROMANIK Miłosz 4 12 12 7 KWAPISZ Oliwier 2
6 CIAPAŁA Bartosz 1 13 15 3 OLEŚ Maciej 1
4 ROMANIK Miłosz 0 13 18 3 WRÓBLEWSKI Bartosz 3
5 HUWER Tymoteusz 7 20 23 5 KWAPISZ Oliwier 2
4 ROMANIK Miłosz 2 22 25 2 OLEŚ Maciej 1
6 CIAPAŁA Bartosz 1 23 26 1 KWAPISZ Oliwier 2
5 HUWER Tymoteusz 4 27 30 4 WRÓBLEWSKI Bartosz 3
      D27 V30      
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST.
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# TS Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ Piast Gliwice #
3 WRÓBLEWSKI Bartosz 4 4 2 2 KUROWSKI Błażej 6
1 OLEŚ Maciej 1 5 8 6 GUSTA Seweryn 5
2 KWAPISZ Oliwier 3 8 12 4 SZCZEPANIAK Maksymilian 4
1 OLEŚ Maciej 1 9 16 4 KUROWSKI Błażej 6
3 WRÓBLEWSKI Bartosz 7 16 20 4 DROBCZYK Franciszek R
2 KWAPISZ Oliwier 0 16 24 4 GUSTA Seweryn 5
1 OLEŚ Maciej 2 18 27 3 SZCZEPANIAK Maksymilian 4
2 KWAPISZ Oliwier 4 22 32 5 KUROWSKI Błażej 6
3 WRÓBLEWSKI Bartosz 2 24 36 4 GUSTA Seweryn 5
      D24 V36      
Sędzia:  LICZBERSKA Aneta  WLKS KMICIC CZĘST.
Sędzia:  KNAPIK Katarzyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Tabela T4 (Pl. 5-8), walka nr 2 z 2
# UKS Trójka Radlin 2 TZ Wynik Wynik TZ UKS Trójka Radlin 1 #
6 HUDOBA Damian 4 4 3 3 KUŚKA Maciej 3
5 JANOSZ Marcin 2 6 8 5 SZABÓ Alexander 1
4 ROTKEGEL Eryk 1 7 12 4 FIDERA Dawid 2
6 HUDOBA Damian 4 11 16 4 SZABÓ Alexander 1
4 ROTKEGEL Eryk 1 12 20 4 KUŚKA Maciej 3
5 JANOSZ Marcin 3 15 22 2 FIDERA Dawid 2
4 ROTKEGEL Eryk 1 16 28 6 SZABÓ Alexander 1
6 HUDOBA Damian 4 20 32 4 FIDERA Dawid 2
5 JANOSZ Marcin 3 23 36 4 KUŚKA Maciej 3
      D23 V36      
Sędzia:  KNAPIK Katarzyna  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# UKS Trójka Radlin 1 TZ Wynik Wynik TZ DOSiR Sokolnia Chorzów #
6 KUŚKA Maciej 1 1 4 4 GONET Aleksander 3
5 SZABÓ Alexander 5 6 8 4 MIKICIŃSKI Maciej 1
4 FIDERA Dawid 1 7 12 4 SACHAJDAK Bartosz 2
6 KUŚKA Maciej 3 10 16 4 MIKICIŃSKI Maciej 1
4 FIDERA Dawid 1 11 20 4 GONET Aleksander 3
5 SZABÓ Alexander 3 14 24 4 SACHAJDAK Bartosz 2
4 FIDERA Dawid 2 16 28 4 MIKICIŃSKI Maciej 1
6 KUŚKA Maciej 2 18 32 4 SACHAJDAK Bartosz 2
5 SZABÓ Alexander 2 20 36 4 GONET Aleksander 3
      D20 V36      
Sędzia:  BARTOLEWSKI Wacław  PIAST GLIWICE
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ WLKS Kmicic Częstochowa #
3 HUWER Tymoteusz 4 4 2 2 CAŁKO Szymon 6
1 ROMANIK Miłosz 2 6 4 2 SZACIOR Kamil 5
2 CIAPAŁA Bartosz 2 8 5 1 KALOTA Dominik 4
1 ROMANIK Miłosz 4 12 11 6 CAŁKO Szymon 6
3 HUWER Tymoteusz 8 20 11 0 WOJTANIA Jan R
2 CIAPAŁA Bartosz 4 24 12 1 SZACIOR Kamil 5
1 ROMANIK Miłosz 4 28 24 12 WOJTANIA Jan R
2 CIAPAŁA Bartosz 3 31 26 2 CAŁKO Szymon 6
3 HUWER Tymoteusz 5 36 27 1 SZACIOR Kamil 5
      V36 D27      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:23
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Członkowie
1 Piast Gliwice PIAST GLIWICE  Drobczyk, Gusta, Kurowski, Szczepaniak 
2 TS Górnik Radlin T.S. GÓRNIK RADLIN  Kwapisz, Oleś, Wróblewski 
3 RMKS Rybnik RMKS RYBNIK  Ciapała, Huwer, Romanik, Woźniak 
4 WLKS Kmicic Częstochowa WLKS KMICIC CZĘST.  Całko, Kalota, Szacior, Wojtania 
5 DOSiR Sokolnia Chorzów DOSIR SOKOLNIA CH.  Gonet, Mikiciński, Sachajdak 
6 UKS Trójka Radlin 1 UKS TRÓJKA RADLIN  Fidera, Kuśka, Szabó 
7 UKS Trójka Radlin 2 UKS TRÓJKA RADLIN  Hudoba, Janosz, Rotkegel