Runda nr 1 - pucharowa (z walkami o wszystkie miejsca)
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Członkowie Klub Status
1 Muszkieter Gliwice JANECZEK Oliwia; MAJEREK Maja; RATYNA Magda; SZYMCZYK Michalina  MUSZKIETER GL. 
2 Piast Gliwice GUSTA Kamila; JĘDRZEJEC Wiktoria; SZCZUROWSKA Maria; SZYDŁOWSKA Julia  PIAST GLIWICE 
3 TS Górnik Radlin BUKSA Amelia; MISIAK Laura; MOŃKO Wiktoria; PUKOWIEC Alicja  T.S. GÓRNIK RADLIN 
4 RMKS Rybnik GRAMCOW Zofia; KAUCH Zuzanna; ŻABKA Paulina  RMKS RYBNIK 
5 Pałac Młodzieży Katowice BIAŁECKA Zofia; DOBRYŁKO Natalia; SOWIŃSKA Dominika  PAŁAC MŁODZ. KAT. 
6 UKS Trójka Radlin HEBDOWSKA Agata; ROSTKOWSKA Nadia; SZYMIK Karolina  UKS TRÓJKA RADLIN 
Wyniki po grupach
Tabela T8 (Pl. 1-8) Półfinały Złoty Medal  
       
(1) Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
  (1) Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
(8) -BYE-   
    (1) Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
(5) Pałac Młodzieży Katowice
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  36 - 7
[Szczegóły meczu] 
  (4) Pałac Młodzieży Katowice
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
 
(4) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
31 - 29
[Szczegóły meczu] 
 
    (1) Muszkieter Gliwice
MUSZKIETER GL.
 
(3) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
  36 - 22
[Szczegóły meczu] 
  (3) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
   
(6) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
36 - 20
[Szczegóły meczu] 
   
    (2) TS Górnik Radlin
T.S. GÓRNIK RADLIN
 
 
(7) -BYE-    34 - 33
[Szczegóły meczu] 
 
  (2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
 
(2) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
   
   

Medal brązowy  
   
(4) Pałac Młodzieży Katowice
PAŁAC MŁODZ. KAT.
 
  (3) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
(3) Piast Gliwice
PIAST GLIWICE
 
36 - 23
[Szczegóły meczu] 
   

Tabela T4 (Pl. 5-8) Tabela T2 (Pl. 5-6)  
     
(8) -BYE- 
  (5) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
(5) RMKS Rybnik
RMKS RYBNIK
 
 
    (5) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
(6) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
  36 - 35
[Szczegóły meczu] 
  (6) UKS Trójka Radlin
UKS TRÓJKA RADLIN
 
 
(7) -BYE-     
   

Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 2 z 4
# RMKS Rybnik TZ Wynik Wynik TZ Pałac Młodzieży Katowice #
6 GRAMCOW Zofia 2 2 2 2 DOBRYŁKO Natalia 3
5 ŻABKA Paulina 4 6 8 6 SOWIŃSKA Dominika 1
4 KAUCH Zuzanna 3 9 9 1 BIAŁECKA Zofia 2
6 GRAMCOW Zofia 2 11 9 0 SOWIŃSKA Dominika 1
4 KAUCH Zuzanna 1 12 12 3 DOBRYŁKO Natalia 3
5 ŻABKA Paulina 3 15 15 3 BIAŁECKA Zofia 2
4 KAUCH Zuzanna 2 17 17 2 SOWIŃSKA Dominika 1
6 GRAMCOW Zofia 3 20 20 3 BIAŁECKA Zofia 2
5 ŻABKA Paulina 9 29 31 11 DOBRYŁKO Natalia 3
      D29 V31      
Sędzia:  KUŚKA Aleksandra  UKS TRÓJKA RADLIN
Sędzia:  SIWOŃ Aleksandra  T.S. GÓRNIK RADLIN
Tabela T8 (Pl. 1-8), walka nr 3 z 4
# UKS Trójka Radlin TZ Wynik Wynik TZ TS Górnik Radlin #
6 ROSTKOWSKA Nadia 0 0 4 4 MISIAK Laura 3
5 SZYMIK Karolina 5 5 8 4 BUKSA Amelia 1
4 HEBDOWSKA Agata 2 7 12 4 PUKOWIEC Alicja 2
6 ROSTKOWSKA Nadia 4 11 15 3 BUKSA Amelia 1
4 HEBDOWSKA Agata 1 12 20 5 MISIAK Laura 3
5 SZYMIK Karolina 4 16 24 4 PUKOWIEC Alicja 2
4 HEBDOWSKA Agata 1 17 28 4 BUKSA Amelia 1
6 ROSTKOWSKA Nadia 1 18 32 4 PUKOWIEC Alicja 2
5 SZYMIK Karolina 2 20 36 4 MISIAK Laura 3
      D20 V36      
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE
Półfinały, walka nr 1 z 2
# Pałac Młodzieży Katowice TZ Wynik Wynik TZ Muszkieter Gliwice #
3 DOBRYŁKO Natalia 1 1 4 4 RATYNA Magda 6
1 SOWIŃSKA Dominika 0 1 8 4 JANECZEK Oliwia 5
2 BIAŁECKA Zofia 0 1 12 4 MAJEREK Maja R
1 SOWIŃSKA Dominika 0 1 16 4 RATYNA Magda 6
3 DOBRYŁKO Natalia 2 3 20 4 SZYMCZYK Michalina 4
2 BIAŁECKA Zofia 0 3 24 4 JANECZEK Oliwia 5
1 SOWIŃSKA Dominika 0 3 28 4 SZYMCZYK Michalina 4
2 BIAŁECKA Zofia 0 3 32 4 RATYNA Magda 6
3 DOBRYŁKO Natalia 4 7 36 4 JANECZEK Oliwia 5
      D7 V36      
Sędzia:  HUWER Kamil  AZS AWF KATOWICE
Sędzia:  KUŚKA Aleksandra  UKS TRÓJKA RADLIN
Półfinały, walka nr 2 z 2
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ TS Górnik Radlin #
6 GUSTA Kamila 2 2 4 4 MISIAK Laura 3
5 JĘDRZEJEC Wiktoria 6 8 5 1 BUKSA Amelia 1
4 SZCZUROWSKA Maria 4 12 8 3 PUKOWIEC Alicja 2
6 GUSTA Kamila 4 16 11 3 BUKSA Amelia 1
4 SZCZUROWSKA Maria 4 20 19 8 MISIAK Laura 3
5 JĘDRZEJEC Wiktoria 2 22 23 4 PUKOWIEC Alicja 2
4 SZCZUROWSKA Maria 6 28 25 2 BUKSA Amelia 1
6 GUSTA Kamila 4 32 29 4 PUKOWIEC Alicja 2
5 JĘDRZEJEC Wiktoria 1 33 34 5 MISIAK Laura 3
      D33 V34      
Sędzia:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Złoty Medal, walka nr 1 z 1
# TS Górnik Radlin TZ Wynik Wynik TZ Muszkieter Gliwice #
6 PUKOWIEC Alicja 2 2 4 4 JANECZEK Oliwia 3
5 MISIAK Laura 4 6 8 4 SZYMCZYK Michalina 1
4 BUKSA Amelia 0 6 12 4 RATYNA Magda 2
6 PUKOWIEC Alicja 4 10 16 4 SZYMCZYK Michalina 1
R MOŃKO Wiktoria 2 12 20 4 JANECZEK Oliwia 3
5 MISIAK Laura 1 13 24 4 RATYNA Magda 2
R MOŃKO Wiktoria 2 15 28 4 SZYMCZYK Michalina 1
6 PUKOWIEC Alicja 3 18 32 4 RATYNA Magda 2
5 MISIAK Laura 4 22 36 4 JANECZEK Oliwia 3
      D22 V36      
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Tabela T2 (Pl. 5-6), walka nr 1 z 1
# UKS Trójka Radlin TZ Wynik Wynik TZ RMKS Rybnik #
3 SZYMIK Karolina 4 4 3 3 GRAMCOW Zofia 6
1 HEBDOWSKA Agata 2 6 8 5 ŻABKA Paulina 5
2 ROSTKOWSKA Nadia 6 12 9 1 KAUCH Zuzanna 4
1 HEBDOWSKA Agata 4 16 12 3 GRAMCOW Zofia 6
3 SZYMIK Karolina 4 20 16 4 KAUCH Zuzanna 4
2 ROSTKOWSKA Nadia 4 24 23 7 ŻABKA Paulina 5
1 HEBDOWSKA Agata 3 27 25 2 KAUCH Zuzanna 4
2 ROSTKOWSKA Nadia 3 30 31 6 GRAMCOW Zofia 6
3 SZYMIK Karolina 6 36 35 4 ŻABKA Paulina 5
      V36 D35      
Sędzia:  KNAPIK Agata  PAŁAC MŁODZ. KAT.
Sędzia:  JANTAS Andrzej  PIAST GLIWICE
Medal brązowy, walka nr 1 z 1
# Piast Gliwice TZ Wynik Wynik TZ Pałac Młodzieży Katowice #
3 SZCZUROWSKA Maria 4 4 1 1 SOWIŃSKA Dominika 6
1 GUSTA Kamila 4 8 6 5 DOBRYŁKO Natalia 5
2 JĘDRZEJEC Wiktoria 4 12 9 3 BIAŁECKA Zofia 4
1 GUSTA Kamila 4 16 11 2 SOWIŃSKA Dominika 6
3 SZCZUROWSKA Maria 4 20 12 1 BIAŁECKA Zofia 4
2 JĘDRZEJEC Wiktoria 4 24 18 6 DOBRYŁKO Natalia 5
1 GUSTA Kamila 4 28 21 3 BIAŁECKA Zofia 4
2 JĘDRZEJEC Wiktoria 4 32 21 0 SOWIŃSKA Dominika 6
3 SZCZUROWSKA Maria 4 36 23 2 DOBRYŁKO Natalia 5
      V36 D23      
Sędzia:  PERNACH Aleksandra  UKS WOŁOD. SIEM. ŚL.
Sędzia:  KUŚKA Aleksandra  UKS TRÓJKA RADLIN

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 15:20
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Członkowie
1 Muszkieter Gliwice MUSZKIETER GL.  Janeczek, Majerek, Ratyna, Szymczyk 
2 TS Górnik Radlin T.S. GÓRNIK RADLIN  Buksa, Misiak, Mońko, Pukowiec 
3 Piast Gliwice PIAST GLIWICE  Gusta, Jędrzejec, Szczurowska, Szydłowska 
4 Pałac Młodzieży Katowice PAŁAC MŁODZ. KAT.  Białecka, Dobryłko, Sowińska 
5 UKS Trójka Radlin UKS TRÓJKA RADLIN  Hebdowska, Rostkowska, Szymik 
6 RMKS Rybnik RMKS RYBNIK  Gramcow, Kauch, Żabka