Runda nr 1 - grupowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj Status
1 SZCZUROWSKA Hanna PIAST GLIWICE  POL 
2 KOWALSKA Aleksandra WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
3 ŚWIT Alicja UKS KOSYNIER GL.  POL 
4 SZYDŁOWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
5 KLAPER Łucja TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
6 DOLECKA Kamila UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
7 JENDRYŚ Zofia PIAST GLIWICE  POL 
8 NITNER Lena RMKS RYBNIK  POL 
9 LENART Hanna 10  MUSZKIETER GL.  POL 
10 ŁENCZYK Małgorzata 11  UKS KOSYNIER GL.  POL 
11 KULIŃSKA Ada 12  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
12 DAWIDIUK Klaudia 13  UKS RAPIER RYBNIK  POL 
13 GOLICZ Hanna 152  DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
14 MAJEWSKA Paulina 157  WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
15 GADOCHA Natasza   UKS VICTORIA GAJ  POL 
16 BIELA Kamila   SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
17 WOJTYCZKO Amelia   UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
18 LENKIEWICZ Maria   PKSZERM WARSZAWA  POL 
19 KOŁACZ Antonina   KSZ WARSZAWIANKA  POL 
20 KĘPA Paulina   UKS KOSYNIER GL.  POL 
21 SALAWA Aleksandra   UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ.  POL 
22 HAJKOWSKA Aleksandra   UKS START OP.  POL 
23 BEDNARSKA Helena 161  SKS FLESZ ŚW.  POL 
Wyniki po grupach
Grupa nr1
Na planszy 9  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
NITNER Lena
RMKS RYBNIK / POL
1 V4 V3 D3 V4 V4 4 0,80 18 14 +4
LENART Hanna
MUSZKIETER GL. / POL
2 D2 D2 D1 V4 D3 1 0,20 12 17 -5
MAJEWSKA Paulina
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 D2 V4 D1 V4 D1 2 0,40 12 14 -2
SZCZUROWSKA Hanna
PIAST GLIWICE / POL
4 V4 V4 V4 V4 V4 5 1,00 20 8 +12
WOJTYCZKO Amelia
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
5 D3 D1 D1 D0 D1 0 0,00 6 20 -14
BEDNARSKA Helena
SKS FLESZ ŚW. / POL
6 D3 V4 V4 D3 V4 3 0,60 18 13 +5
Sędzia:
SADOWSKA Paulina
BYTOM. TOW. SZERM. / POL

Grupa nr2
Na planszy 10  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
KOWALSKA Aleksandra
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
1 V4 V4 D3 D1 2 0,50 12 11 +1
BIELA Kamila
SKS GRASS-HOPPER K. / POL
2 D1 D0 D0 D0 0 0,00 1 16 -15
ŁENCZYK Małgorzata
UKS KOSYNIER GL. / POL
3 D2 V4 D3 V4 2 0,50 13 9 +4
LENKIEWICZ Maria
PKSZERM WARSZAWA / POL
4 V4 V4 V4 D2 3 0,75 14 10 +4
JENDRYŚ Zofia
PIAST GLIWICE / POL
5 V4 V4 D1 V4 3 0,75 13 7 +6
Sędzia:
MAZANEK Karolina
AZS WRATISLAVIA WR. / POL

Grupa nr3
Na planszy 11  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 V V/M TZ TO Ind
KOŁACZ Antonina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
1 V4 V3 D3 V4 3 0,75 14 9 +5
DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
2 D1 D0 D1 V4 1 0,25 6 9 -3
KULIŃSKA Ada
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
3 D2 V1 V3 V3 3 0,75 9 5 +4
ŚWIT Alicja
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 V4 V3 D1 V4 3 0,75 12 8 +4
HAJKOWSKA Aleksandra
UKS START OP. / POL
5 D2 D1 D1 D1 0 0,00 5 15 -10
Sędzia:
ZACHOROWSKA Aleksandra
PIAST GLIWICE / POL

Grupa nr4
Na planszy 12  o godz. 11:00
# 1 2 3 4 5 6 V V/M TZ TO Ind
SALAWA Aleksandra
UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ. / POL
1 D0 D0 D2 D0 D3 0 0,00 5 20 -15
GOLICZ Hanna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
2 V4 V2 D3 V4 V4 4 0,80 17 10 +7
SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
3 V4 D1 V4 D0 V4 3 0,60 13 5 +8
KĘPA Paulina
UKS KOSYNIER GL. / POL
4 V4 V4 D1 V4 V4 4 0,80 17 14 +3
KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
5 V4 D3 V1 D3 V4 3 0,60 15 11 +4
DAWIDIUK Klaudia
UKS RAPIER RYBNIK / POL
6 V4 D2 D1 D2 D3 1 0,20 12 19 -7
Sędzia:
KWIECIEŃ Julia
MUSZKIETER GL. / POL

Runda nr 2 - pucharowa
Rozstawienie po grupach
Rozstawienie Nazwisko / Nazwa drużyny Ranking Klub Kraj V V/M TZ TO Ind Status
1 SZCZUROWSKA Hanna PIAST GLIWICE  POL  1,00  20  +12  Zakwalifikowany (a)
2 GOLICZ Hanna 152  DOSIR SOKOLNIA CH.  POL  0,80  17  10  +7  Zakwalifikowany (a)
3 NITNER Lena RMKS RYBNIK  POL  0,80  18  14  +4  Zakwalifikowany (a)
4 KĘPA Paulina   UKS KOSYNIER GL.  POL  0,80  17  14  +3  Zakwalifikowany (a)
5 JENDRYŚ Zofia PIAST GLIWICE  POL  0,75  13  +6  Zakwalifikowany (a)
6 KOŁACZ Antonina   KSZ WARSZAWIANKA  POL  0,75  14  +5  Zakwalifikowany (a)
7 LENKIEWICZ Maria   PKSZERM WARSZAWA  POL  0,75  14  10  +4  Zakwalifikowany (a)
8 ŚWIT Alicja UKS KOSYNIER GL.  POL  0,75  12  +4  Zakwalifikowany (a)
9 KULIŃSKA Ada 12  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,75  +4  Zakwalifikowany (a)
10 SZYDŁOWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL  0,60  13  +8  Zakwalifikowany (a)
11 BEDNARSKA Helena 161  SKS FLESZ ŚW.  POL  0,60  18  13  +5  Zakwalifikowany (a)
12 KLAPER Łucja TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL  0,60  15  11  +4  Zakwalifikowany (a)
13 ŁENCZYK Małgorzata 11  UKS KOSYNIER GL.  POL  0,50  13  +4  Zakwalifikowany (a)
14 KOWALSKA Aleksandra WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,50  12  11  +1  Zakwalifikowany (a)
15 MAJEWSKA Paulina 157  WLKS KMICIC CZĘST.  POL  0,40  12  14  -2  Zakwalifikowany (a)
16 DOLECKA Kamila UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,25  -3  Zakwalifikowany (a)
17 LENART Hanna 10  MUSZKIETER GL.  POL  0,20  12  17  -5  Wyeliminowany (a)
18 DAWIDIUK Klaudia 13  UKS RAPIER RYBNIK  POL  0,20  12  19  -7  Wyeliminowany (a)
19 HAJKOWSKA Aleksandra   UKS START OP.  POL  0,00  15  -10  Wyeliminowany (a)
20 WOJTYCZKO Amelia   UKS TRÓJKA RADLIN  POL  0,00  20  -14  Wyeliminowany (a)
21 SALAWA Aleksandra   UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ.  POL  0,00  20  -15  Wyeliminowany (a)
22 BIELA Kamila   SKS GRASS-HOPPER K.  POL  0,00  16  -15  Wyeliminowany (a)
DNF GADOCHA Natasza   UKS VICTORIA GAJ  POL            Wyeliminowany (a)
Wyniki po grupach
Tabela 16 Tabela 8 Półfinały Finał  
         
(1) SZCZUROWSKA Hanna
PIAST GLIWICE / POL
 
  (1) SZCZUROWSKA Hanna
PIAST GLIWICE / POL
 
(16) DOLECKA Kamila
UKS TRÓJKA RADLIN / POL
 
8 - 2
Sędzia:  GWÓŹDŹ Julia  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
    (1) SZCZUROWSKA Hanna
PIAST GLIWICE / POL
 
(9) KULIŃSKA Ada
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 1
Sędzia:  ADAMCZYK Patryk  AZS AWF KATOWICE / POL 
  (8) ŚWIT Alicja
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(8) ŚWIT Alicja
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
8 - 3
Sędzia:  ZACHOROWSKA Aleksandra  PIAST GLIWICE / POL 
 
    (1) SZCZUROWSKA Hanna
PIAST GLIWICE / POL
 
(5) JENDRYŚ Zofia
PIAST GLIWICE / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  ADAMCZYK Patryk  AZS AWF KATOWICE / POL 
  (5) KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
   
(12) KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
6 - 4
Sędzia:  SADOWSKA Paulina  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
   
    (4) KLAPER Łucja
TARN. AKAD. FECHTUNKU / POL
 
 
(13) ŁENCZYK Małgorzata
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  MAZANEK Karolina  AZS WRATISLAVIA WR. / POL 
 
  (4) ŁENCZYK Małgorzata
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
 
(4) KĘPA Paulina
UKS KOSYNIER GL. / POL
 
8 - 7
Sędzia:  KWIECIEŃ Julia  MUSZKIETER GL. / POL 
 
    (1) SZCZUROWSKA Hanna
PIAST GLIWICE / POL
 
(3) NITNER Lena
RMKS RYBNIK / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL 
  (3) NITNER Lena
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(14) KOWALSKA Aleksandra
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
8 - 2
Sędzia:  WIECZOREK Anna  PIAST GLIWICE / POL 
   
    (3) NITNER Lena
RMKS RYBNIK / POL
 
   
(11) BEDNARSKA Helena
SKS FLESZ ŚW. / POL
 
  8 - 7
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL 
   
  (6) KOŁACZ Antonina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
     
(6) KOŁACZ Antonina
KSZ WARSZAWIANKA / POL
 
8 - 2
Sędzia:  MAZANEK Karolina  AZS WRATISLAVIA WR. / POL 
     
    (2) GOLICZ Hanna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
 
(7) LENKIEWICZ Maria
PKSZERM WARSZAWA / POL
 
  8 - 5
Sędzia:  GWÓŹDŹ Julia  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
 
  (7) SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
   
(10) SZYDŁOWSKA Maria
PIAST GLIWICE / POL
 
5 - 4
Sędzia:  ADAMCZYK Patryk  AZS AWF KATOWICE / POL 
   
    (2) GOLICZ Hanna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
 
(15) MAJEWSKA Paulina
WLKS KMICIC CZĘST. / POL
 
  8 - 6
Sędzia:  GWÓŹDŹ Julia  BYTOM. TOW. SZERM. / POL 
 
  (2) GOLICZ Hanna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
 
(2) GOLICZ Hanna
DOSIR SOKOLNIA CH. / POL
 
8 - 4
Sędzia:  KONWICKA Izabella  PAŁAC MŁODZ. KAT. / POL 
 
   

Klasyfikacja generalna
Turniej zakończony o 13:21
Miejsce Nazwisko / Nazwa drużyny Klub Kraj
1 SZCZUROWSKA Hanna PIAST GLIWICE  POL 
2 GOLICZ Hanna DOSIR SOKOLNIA CH.  POL 
3T NITNER Lena RMKS RYBNIK  POL 
3T KLAPER Łucja TARN. AKAD. FECHTUNKU  POL 
5 KOŁACZ Antonina KSZ WARSZAWIANKA  POL 
6 ŚWIT Alicja UKS KOSYNIER GL.  POL 
7 SZYDŁOWSKA Maria PIAST GLIWICE  POL 
8 ŁENCZYK Małgorzata UKS KOSYNIER GL.  POL 
9 KĘPA Paulina UKS KOSYNIER GL.  POL 
10 JENDRYŚ Zofia PIAST GLIWICE  POL 
11 LENKIEWICZ Maria PKSZERM WARSZAWA  POL 
12 KULIŃSKA Ada WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
13 BEDNARSKA Helena SKS FLESZ ŚW.  POL 
14 KOWALSKA Aleksandra WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
15 MAJEWSKA Paulina WLKS KMICIC CZĘST.  POL 
16 DOLECKA Kamila UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
17 LENART Hanna MUSZKIETER GL.  POL 
18 DAWIDIUK Klaudia UKS RAPIER RYBNIK  POL 
19 HAJKOWSKA Aleksandra UKS START OP.  POL 
20 WOJTYCZKO Amelia UKS TRÓJKA RADLIN  POL 
21 SALAWA Aleksandra UKS KAZIMIERZ NIEPOŁ.  POL 
22 BIELA Kamila SKS GRASS-HOPPER K.  POL 
DNF GADOCHA Natasza UKS VICTORIA GAJ  POL